Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 5 Ekim 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 5 Ekim 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, eğer nereye gittiğiniz hakkında daha net bir fotoğraf istiyorsanız, gözlerinizi açın. Son zamanlarda, görüşünüzü renklendiren ve sizi gerçekten önemli olan şeylerden uzaklaştırmış olan birçok değişiklik ve etkinlik oldu. Biraz sakinleşin ve ne olabileceğini düşünmeyi bırakın. Bazı şeyleri oldukları gibi kabul edin ve keyif alacağınız aktiviteler bulun. Çevrenizde olumlu bir gelişme var, bu yüzden dışarı çıkın ve ona daha fazla dahil olun.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, zamana karşı baskı altında olsanız bile, işinizde kısayollara gitmeyin. Aksi takdirde, bazı nüansları kaçırabilirsiniz. Gideceğiniz yere varmanın uzun ve sağlam yolunu izleyin. Cömert hediyeler ilişkilerinizi güçlendirmenin yolu değildir. Sevdiklerinize daha yakın olmak istiyorsanız duygularınızla açık olmanız ve bazı günlük anları paylaşmanız gerekir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, beklediğiniz ilham ve enerji, bu sabah geliyor. Bu üretkenlik dalgasına bir an önce atlayın, çünkü bu durum gün boyu sürmeyecek. Çevrenizdekiler yeni ve iyileştirilmiş tavrınızdan etkilenecek, hatta eski düşmanlarınızdan bile destek alabileceksiniz. Bugün jest ve mimiklerle hareket edin ve yüksek sesle gülmekten çekinmeyin!

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bir yığının altından kalkmak için bazı engellerden kurtulmanız gerekebilir. Bir sürü detay mevcut. Çevrenizdeki belirsizlik önümüzdeki birkaç gün içinde daha da büyüyecek. Neyse ki, sizi meşgul edecek birçok yeni insan ve sorumluluk var. Konsantrasyonun elde edilmesi zor olabilir. Dikkatli olun!

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, tüm görevlerinizi ve taahhütlerinizi ele alabildiğiniz için herhangi bir yardıma ihtiyaç duymuyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken şey, planlarınızı iyileştirmek. Bu size zaman kazandıracak. Daha özgür bir sosyal hayatınızın olması için verimliliğinizi artırmalısınız. Görevlerinizi yeniden tanımlamak ve işleri sıralamak sizi doğru yönlendirecektir.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, sevdiğiniz kişilerle aranıza mesafe koymak şu anda iyi bir fikir değil. Bu bağlantıları canlı tutmanız gerekiyor. Ancak, ilişkileriniz söz konusu olduğunda, duvarlarınızın sağlam ve yüksek olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Arkasına saklanabilecek bir tampon oluşturun. Gizliliğinizi korumak şu anda büyük bir hedef olmalı. Çünkü, herkes güveninizi hak etmiyor.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, hayal gücünüz bugün düşüncenizin büyük bir parçası. Bu akıl çerçevesini kucaklamaktan çekinmemelisiniz. Keşfetme ve hayal etme özgürlüğünüzden alınması gereken büyük bir güç var. Olayları tarafsız bir bakış açısından görmek için bu yüce perspektiften faydalanmalısınız.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, kendinizi bir sonraki mutluluk seviyesine getirmek için ifadenin gerekli olduğu fikrine kendinizi açın. Başka bir deyişle, daha sağlıklı bir yaşam için, hislerinizi paylaşın, kendinizi en iyi şekilde ifade edin. Şarkı söylemek, dans etmek, yemek pişirmek ya da sadece etrafta dolaşmak, nasıl hissettiğinizi göstermenin en iyi yollarındandır. Duygularınızı içinizde tutarsanız, zamanınızı harcıyor olacaksınız.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, ilişkiler size meydan okuyor, herkes bir tartışmanın ortasında ya da tam bir kafa karışıklığı içinde görünüyor. Herkesin sorunlarını çözemezsiniz. Yakınlarınızın size ihtiyaç duyduklarında yanlarında olduğunuzu bilmelerine izin verin, ama tarafınızı asla belli etmeyin. Fark edebileceğinizden daha karmaşık şeyler var.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün mükemmel bir pozitif enerjiye sahipsiniz. Tanıştığınız herkese sevinç aşılayacaksınız. İnsanlara sıcak bir şekilde gülümsüyorsunuz. Bu mutlu enerjiyi çevrenize yansıtarak daha mutlu bir ortam yaratacaksınız. Kulağa kolay geliyor, değil mi? Bu yüzden bir deneyin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, artık eğlenceye biraz ara vermelisiniz, yapacak bazı önemli işler var! İlk başta, bu sizi korkutabilir, ama gün geçtikçe ritme gireceksiniz ve güzel işler başaracaksınız. Ne kadar erken başlarsanız, o kadar çabuk bitirirsiniz! Böylece, sonra tekrar eğlenceye geri dönebilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balık, araştırma ve planlama zamanı bitti, artık harekete geçme zamanı! Durmak için zaman kalmadı. Şimdi tırmanmaya başlamalısınız. Seyahat planlarınızı gözden geçirin. Bütçenizde ekstra para biriktirecek güzel bir gelişme yaşayabilirsiniz. Daha proaktif olmak sizi daha yüksek bir enerji seviyesine çıkaracak ve size bıraktığınız bazı şeyleri bitirmek için güçlü bir ivme kazandıracak.

05.10.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.