Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 5 Aralık 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 5 Aralık 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sahip olduğunuz her şey için teşekkür etmeniz gereken bir gün. Sevdiklerinize sarılın ve bu sarılmanın onlara ne ifade ettiğini bilmelerini sağlayın. Arkadaşlarınızın veya aile üyelerinizin işleri fazla ciddiye almasını engellemek için içgörünüzü kullanın. İçinde bulunduğunuz herhangi bir takımın değerli bir parçasısınız. Bunu mümkün olduğunca iyi kullanın. Konuşmak için çekinmeyin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün olumlu bir tavır takının, çünkü işler doğal olarak yolunda gidecek. Kendinizi hafif ve enerjik tutun. Çok iyi bir şekilde çalışabileceğinizi ve herkesin gülümsemesini sağlayabileceğinizi göreceksiniz. Engellerden uzak durmak yerine onlara doğru hareket edin. Kendinizle ilgili şüphelerinizi ortadan kaldırın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün ilişki kurmak istediğiniz biriyle bağlantı kurmanın birçok yolu var. Dikkatinizin çoğunu iyi görünmeye ve kıvılcım yaratmaya vereceksiniz. Bu özel kişi ile mizah, akıl ya da politik felsefenizi yeni bir şekilde kullanmaya çalışın. Hayatınızın bu alanları, sizi bir araya getirmeye yardımcı olabilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün etrafınızda bir sürü insan olsa bile yalnız hissettiğiniz günlerden biri olabilir. Kimse bakış açınızı anlamıyor gibi görünüyor. Hassasiyetiniz ve duygusallığınız sizi içe kapanık biri yapıyor. Kendinizi sosyal çevreden soyutlamamaya çalışmayın. Diğer insanlarla düşündüğünüzden daha fazla ortak noktanız var.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, günün ilk saatlerindeki etkinlikler çok önemli görünebilir, ancak zaman ilerledikçe, tüm zamanınızı ve enerjinizi adamanıza değmediğini düşüneceksiniz. İçgüdülerinizi takip edin ve başka bir yöne gidin. Eylemleriniz geleceğe yönelik olmalı ve olabildiğince çok insanı dahil etmeye çalışın. Öğleden sonra ve akşam daha planlı hareket edebilirsiniz. Zamanınızı akıllıca kullanmayı öğrenmelisiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün mükemmel bir enerjiyle güne başlıyorsunuz. Yapmanız gereken çok iş var. Endişelenmeyin, konsantre olursanız hepsini bitirebilirsiniz. Görevlerinizi küçük parçalara ayırın ve mümkünse başkalarından yardım isteyin. Ara sıra mola verip bir şeyler atıştırmayı unutmayın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün ne olursa olsun eğlenmenize bakın. Radyoyu son ses açın ve akşam yemeği hazırlarken mutfakta dans edin. Hemen her şeyde eğlenceyi bulma yeteneğine sahipsiniz, bu yüzden bunu can sıkıcı durumlarda da göz önünde bulundurun. Kendi tutumunuzdan kendiniz sorumlusunuz, kötü ruh hali için başkalarını suçlamayın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün programlarınızı sıfırlamak için zaman harcamanız gerekebilir. İnsanların etkisi ruhunuza sızıyor. Ancak, başkalarının dikte ettiği şeyleri her zaman yapmak zorunda değilsiniz. Duyarlılığınız, insanlar hakkında bazı şeyleri anlamanıza yardımcı oluyor, ancak onların yükünü almaya başlarsanız sizi de aşağı çekebilirler.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, disiplinin, organizasyonun ve yeteneğin başarılı olmak için gereken şeyler olduğunu bugün göreceksiniz. Pratik olmak için sert ve huysuz olmanız gerekmiyor. Önemli konularla ilgilenmenin, durum hakkında olumlu bir tavır sergilediğiniz sürece gerçekten eğlenceli olabileceğini unutmayın. Bir gülümseme çok yol kat etmenizi sağlayacaktır.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün insanlarla duygusal anlamda uğraşmayı zor bulabilirsiniz. Tüm dikkatinizi onlara vermenizi isteyebilirler. Bu konuda çok inatçı olmayın. İnsanlara ihtiyaç duydukları sevgiyi verin, ihtiyacınız olan sevginin de size geleceğini göreceksiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, üstlendiğiniz görevler artık hayatınızın bir parçası haline gelmiş. Bu görevleri yerine getirirken edindiğiniz değerli bilgileri ihtiyacı olan insanlarla paylaşın. Aynı şekilde, siz de onlardan bir şeyler kapabilirsiniz. Elde ettiğiniz ipuçlarından biri, bir yakınınızın itibarını kurtarabilir. Bu kişiden bir teşekkür hediyesi alırsanız hiç şaşırmayın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün de her zamanki gibi günlük kahkaha dozunuzu aldığınızdan emin olun ve kabuğundan biraz daha çıkmaya çalışın. Engelleri aşmak ve dünyaya açılmak için önemli bir dönemdesiniz. Duygularınıza aykırı bir şeylerin olduğunu fark edebilirsiniz, ancak kafanızı dik tuttuğunuz sürece bunu kolayca aşabilirsiniz. Kasvet yaratmaya gerek yok.

05.12.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.