Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 5 Aralık 2017 gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 5 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Ay, bugün evinizi ve ailenizi etkiliyor. Sevgili Koçlar, eviniz ve aileniz sizden bazı sorumluluklarınızı yerine getirmenizi isteyebilir. Onlara karşı anlayışlı olmaya özen gösterin. Konforlu ve güvenli mekanlara ihtiyaç duyacağınız bugünde gelecekle ilgili planlar yapabilirsiniz. Daha ciddi konuşmalarla ve haberlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Zihninizi son derece aktif! Öğrenmek, yeni bir bakış açısı kazanmak için doğru bir gündesiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, ay bugün iletişim kurmanızda etkili görünüyor. Sakin gibi görünen konuşmalarınızda ciddi bir ton sezebilirsiniz. İşle ilgilenmek istediğiniz takdirde geçmişte kalmış sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İşinizle veya özel hayatınızla ilgili ilişkilerinize açıklık getirmeniz gerekebilir. Geçmişteki sorunlarınızı telafi etmek veya geçmişten kalan borçlarınızı ödemek için doğru zaman.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler bugün duygularınızı kontrol etmede son derece başarılısınız. İşinize daha fazla odaklanmak adına duygularınızı bir kenara koyacaksınız. İstikrarlı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Öngörü konusunda kendinizi üst seviyeye taşıyacaksınız. Bu nedenle, çevrenizdekilere söyleyecekleriniz ve onlara vereceğiniz tavsiyeler her zamankinden daha büyük bir etkiye sahip olacak.

YENGEÇ BURCU

Ayın etkisini duygusal anlamda yaşayan Yengeçler, günün ilerleyen saatlerinde ciddi konularla uğraşacaklar. Tamamladığınızı düşündüğünüz bir göreve geri dönmeniz gerekebilir veya görevi son kez gözden geçirmeniz gerekebilir. Bugün ilginizi çeken konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu bilgiler doğrultusunda hayatınızda gerçekleştireceğiniz bazı değişikliklerin planlarını yapacaksınız.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, ayın etkisi altına girmeden önce biraz dinlenmek ve kendinize vakit ayırmak size iyi gelebilir. Heyecan verici ve hayatınızda yeniliklere vesile olacak haberleri beklerken ciddi ve sıkıntılı bir gün yaşamak sizi tedirgin edebilir. Bu sıkıntıları kendiniz için olumlu araçlara çevirebilirsiniz. Pes etmeyin, iyileştirici olun!

Melek tarotu 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, ay sosyal yaşamınızı etkiliyor. Aileyle ilgili veya evinizle ilgili konularda daha dikkatli olmanız gereken günler yaşayabilirsiniz. Bugün, sizin için eskiden kalma problemleri ve işleri halletmekle geçecek. Sorumluluğu, çevrenizdekilerden çok siz üstleneceksiniz ve sorunların kolayca üstesinden geleceksiniz.

TERAZİ BURCU

Ay, bugün kariyerinizi ve itibarınızı olumlu etkiliyor. Sevgili Teraziler, bugün yaptığınız işlerle ve başarılarınızla dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Enerjiniz çok yüksek! Bununla birlikte, önünüze geçmişten kalma sorunlar çıkabilir. Bu sorunlar sizin başarınızı ve enerjinizi kötü etkilemeyecek ve ilerlemeye devam edeceksiniz. Bugün, sorunların üstesinden gelmek sizin için çok kolay…

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, ufak tefek sorunların üstesinden gelme konusunda bugün çok başarılısınız. Ürettiğiniz çözümlerin işe yaradığını fark edeceksiniz. Parayla veya değerli bir eşyayla ilgili yaşayacağınız bir problemi ciddi bir şekilde çözeceksiniz. Son olarak, ikili ilişkilerinizde sınırları aşmak isteyenler olabilir. Dikkat edin ve sınırlarınızı şimdiden iyi belirleyin.

YAY BURCU

Sevgili Yay, bugün ciddiyet sizin olmazsa olmazınız. Bugünü, dünden daha iyi hale getirebilmek için ufak adımlar atmak size iyi gelecektir. Çevrenizdekilerle fikir alışverişi yapabilirsiniz. Onlara danışabilir, destek isteyebilirsiniz. Bugün önceliğiniz zevkleriniz değil, size uzun vadede faydalı olacak işler olmalıdır.

OĞLAK BURCU

Oğlaklar, bugün çevrenizdekileri ve ilişkilerinizi her zamankinden daha çok düşünüyorsunuz. Birine bağlanmak için doğru bir gün. Ancak ilerleyen günlerde durumun ciddiyeti sizi tedirgin edebilir. İşle ilgili görüşmeleriniz, alışverişleriniz yoğunlukta. Dikkatiniz, uzun süredir var olan konulara dönüyor ve o konulara karşı yeni bir açısı kazanıyorsunuz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, ay sizin günlük rutinlerinizde, alışkanlıklarınızda ve işinizde etkili olacak. Duygusal sorunlarınızı ve günlük yaşamınızla ilgili problemleri çözmek adına pratik çözümler üretiyorsunuz. Zaman zaman yakın çevrenizle ciddi konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Bugünlerde sorumluluklarınız artabilir. Daha önce tamamladığınızı düşündüğünüz bir projeye tekrar başlayabilir veya projeyle ilgili son adımları atabilirsiniz.

BALIK BURCU

Ayın etkisiyle eğlenceli aynı zamanda kendinizi ifade etmekte başarılı bir döneme giriyorsunuz. Sevgili Balıklar, keyifli devam eden gününüz küçük sorunlarla bölünebilir. Bunların sizi etkilemesine izin vermeden, olumlu düşüncelerle gününüze devam etmeye çalışın. İşinizle ilgili ciddi konuşmalar yaşarsanız, var olan problemleri çözmeye özen gösterin.

05.12.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.