Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 4 Ocak 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 4 Ocak 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün kendinizi ifade ederken son derece açıksınız. Bununla birlikte, söylenenleri, hatta söylenmeyen şeyleri bile abartarak sorun haline getirebilirsiniz. Kendinizi zorlu bir projeye ya da probleme hazırlamak ve eğlenceli vakit geçirmek arasında gidip gelirken biraz yorulabilirsiniz. Cesur adımlar için bugün kendinizi biraz frenlemelisiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün başkaları için yaptıklarınız size fazla gelebilir. Hatta onlardan karşılık görememek sizi üzecektir. Bununla birlikte, biraz rahatlık ve güven ihtiyacı duyduğunuz için, işlerinize ara vererek ailenizle keyif yapmayı tercih edeceksiniz. Başkalarının işlerinizi engellediğini veya sizi kısıtladığını hissedebilirsiniz. Bu konuda adım atmadan önce sakince düşünmeye çalışın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, eski sorunlarla ilgili yeni fikirler üreten veya ileriye dönük kararlar alan bir konumdasınız. Bu hafta yeni bir girişim veya proje ile ilgili güven ve heyecan oluşuyor. Ancak bugün zaman zaman karşılaşacağınız huzursuzluklar, bu projelerle ilgilenmenizi engelleyebilir.

 YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugünlerde daha fazla zevk ve heyecan duyacağınız olaylarla karşılaşacaksınız. İhtiyacınız olan heyecana sonunda kavuşuyorsunuz. Çevrenizdekilerin sorun çıkarma isteği sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Buna rağmen bugün, para, iş ve sağlık gelişmeleri sizi mutlu edecek. Giderek yoğunlaşmaya başlayacak olan günlerinizden önce kendinizi rahatlamanın yollarını arayın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, başta size önemsiz gelecek gelişmelerin ne kadar ciddi boyutlara ulaşabileceğini fark ediyorsunuz. İlerlemeler gerçekleştireceğiniz bir gündesiniz. Olumlu bir tutum sergileyip yaratıcılığınızı kullanırsanız deneyimlerinizi artırabilirsiniz. Yeni yollar keşfetmek ve planlar yapmak için doğru bir gündesiniz.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün söylenen sözler yüzünden zorluklar yaşayabilirsiniz. Gereksiz eleştiriler ve yanlış tavsiyeler canınızı sıkıyor. İlişkilerinizdeki sorunları çözmek ve aile ilişkilerini geliştirmek için hoş fırsatlar olabilir. Geçmişle barış kurmanın yollarını arayın ya da evdeki eski sorunları çözmenin yeni yollarını araştırın. Bugün gereksiz ve dikkat dağıtan konulara engel olmaya çalışın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, ilişkilerinize ve özellikle arkadaşlıklarınıza olumlu katkı sağlayacak enerjiye sahipsiniz. Sözsüz iletişim kurmak yerine konuşarak bazı konuların üstesinden gelmeye çalışın. Arzularınızı takip etme konusunda bugün biraz zorlanabilirsiniz. Bununla birlikte, ilerleyen günlerde yükselen enerjiniz sayesinde faydalı adımlar atacaksınız.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün işinizle ilgili duyduklarınız hassaslaşmanıza neden olabilir. Ancak buna rağmen yenilikçi düşüncelere sahipsiniz. Parlak fikirlerinizi doğru bir şekilde yönlendirmeniz gerektiğini anlıyorsunuz. Başkalarıyla olan etkileşimlerinizde bir miktar kısıtlama ya da hayal kırıklığı hissine kapılabilirsiniz. Son olarak başkalarının talimatlarıyla kendi istekleriniz arasında gidip geleceğiniz bir gün olacak.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bu sabah konuşmak veya iletişim kurmak için aceleci davranabilirsiniz. Sabırlı olmaya çalışın. Sabrınız sizin daha iyi sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. İlerleyen saatlerde biraz hayal kırıklığı yaşayabilir, ulaşmak istediğiniz hedefi aslında istemediğinizi fark edebilirsiniz. Devam etmeden önce yavaşlayın, ileriki günlerin yoğunluğuna kendinizi hazırlayın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, ihtiyaçlarınız ve istekleriniz arasında gidip geleceğiniz bir gündesiniz. Öğreneceğiniz bazı bilgiler doğrultusunda arkadaşlarınızla ilgili düşünceleriniz olumsuz etkilenebilir. Buna rağmen, kişisel veya aileyle ilgili planlar konusunda olumlu adımlar atacaksınız. Kişisel sorunlarınızı dile getirmekten çekinmeyin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, hedeflerinize ulaşmak için son derece hırslısınız. Ancak bir yandan da arkadaşlarınıza ve ailenize zaman ayırmak istiyorsunuz. Her iki konuda sizin için eşit derecede önemli. Motivasyonunuzu artırmak için ilişkilerinize ekstra önem verebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşma konusunda arkadaşlarınızdan tavsiyeler almak sizin için faydalı olacaktır.

 BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün fikirlerinizle veya işlerinizle ilgili inişler çıkışlar yaşayabilirsiniz. Uzun vadeli hedeflerle ilgili mükemmel fikirler üretmek ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için mükemmel bir konumdasınız.  Daha fazla macera ya da hayat deneyimi isteyebilirsiniz. Ayrıntıları gözden geçirmek size zaman kaybettirebilir. Büyük planları gerçekleştirmeye başlamadan önce günlük işlerinizi bitirmelisiniz.

04.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.