Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 4 Nisan 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 4 Nisan 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün çok kapsayıcı bir tavrı olan biriyle çatışmaya girebilirsiniz. Belki de gerçekçi olmayan ve hatta biraz yanıltıcı bulduğunuz hümanist bir yaklaşım sizi teşvik eder. Tam olarak nasıl hissettiğinizi karşınızdakine belirtin, ancak düşüncelerinizi destekleyecek ve karşıt argümanlara sahip olduğunuzdan emin olun. 

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün arkadaşlarınızın fikirlerini destekleyecek ve onlarla ilgileneceksiniz. Yanlış olduğunu veya başarısız olacağını düşündüğünüz bir plan veya bakış açısını teşvik etmediğiniz konusunda dikkatli olun. Yakınlarınıza tam olarak duymak istediklerini söyleyerek, onları iyi hissettirmek isteyebilirsiniz. Bu gerçekten onlara bir iyilik yapmak sayılmaz. İnsanlar bazı kötü planlarla ortaya çıkabiliyor, bu yüzden objektif bir bakış açısı kazanmanız önemlidir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün gerçek dünya ile hayal dünyası arasında tedirgin olabilirsiniz. Hayal dünyası, kazanma ihtimalinden çok daha fazlasıdır, ancak bu gerçeklikle bağlantınızı kaybetmeniz gerektiği anlamına gelmez. İkisi arasında harika bir şekilde köprü kurulabilecek sanatsal bir uğraş bulacaksınız. Yaratıcılığınız giderek artıyor.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün sevdiklerinizle sıcak iletişimler kurabilirsiniz. Bu gece arzuların etkisiyle bir fantezi dünyasına kaçmaktan çekinmeyin. En vahşi fantezinizi harekete geçirme planları yapın. Hayal gücünüz size yol göstersin. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürebileceğinize inanın. Uzun vadeli planlarınıza katkıda bulunmayan şeyler yaparak gününüzü boşa harcamayın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün durumunuz ne olursa olsun, kolay yoldan çıkmak isteyeceksiniz. Üzerinizde bir tembellik var ve bazı sorumluluklardan kaçmak için bir yol bulmaya çalışıyor olabilirsiniz. Bu fikir şimdi müthiş görünüyor olsa bile, daha sonra sizin için bir sorun haline gelebilir. Tam olarak hak ettiğiniz şeyleri çok yakında kazanacaksınız.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün romantizmden rahatsız olabilirsiniz, çünkü rahatlatmak yerine daha fazla gerilime neden oluyor gibi görünüyor. Kimse sevginin kolay olduğunu söylemedi, ama mutsuz olmak zorunda değilsiniz. Küçük şeyler hakkında fazla stresli olmamaya çalışın. Bazı şeylerin beklentilerinize uymayacağını bilmelisiniz. 

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, hayal gücünüz en iyi dostunuz. Sorunların hayal dünyanızı rahatsız etmesine izin vermeyeceksiniz. Aşk ve romantizm harika ilerliyor. Hayal dünyasına ayak uydurmak ve gerçek dünyada çalışmak iki farklı konudur. Bu yüzden bu iki konuyu fazla karıştırmamaya özen gösterin. Kesinlikle vizyonunuzu ortaya çıkarmayı hedefleyin, ancak bunun hakkında gerçekçi olun.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, romantik dünyanızda saldırganlık mevcut. Bu saldırganlık, sizden mi yoksa yakın partnerinizden mi gelecek belli olmaz. Göz ardı edilemeyecek bir gerginlik var. Bununla birlikte, bunun çoğunun doğru olmayan bir şeyden kaynaklanabileceğini unutmayın. Belki de yanlış yazılmış bir kelime ya da karışıklığa neden olan bir yanlış anlaşılma vardır. Herhangi bir yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün aşk konusunda cesur bir hamle yapmak için endişeleniyorsunuz. Aşk ve romantizm şu anda kesinlikle sizin lehinize. Cesur hissetmeniz şaşırtıcı değil. Bununla birlikte, gündemdeki sorunların gerçekliğini çarpıtmamaya dikkat edin. Resmin tamamını görmenizi zorlaştıran bir düşünceye sahipsiniz. Bu düşünceden acilen kurtulmalısınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, genelde iki ayağınızı yere basmayı ve istikrarlı olmayı sevseniz de, bugün kanatlarınızı yaymanızı teşvik eden güçlü bir kuvvet var. Gününüze daha fazla fantezi katın ve hayal kurma sanatını uygulayın. Kendinizi bir süreliğine gerçeklerden uzak tutun ve omuzlarınızdan giden ağırlığı hissedin. Hayal gücü konusunda sınır tanımayın. Bu hayatınıza daha büyük bir denge duygusu getirecektir.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün kendinizi ciddi ve bilge biri gibi hissedebilirsiniz. Durum ne olursa olsun, onu bir çeşit şakaya dönüştüreceksiniz. Mizahınız, etrafınızdaki herkesin ruhunu harekete geçiriyor. Şakalarınızdan rahatsız olan bazı insanlar olabilir. Onlara, ciddi bir tarafınızın da olduğunu anlamaları için imkan sağlayın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün hayal gücünüz çok kuvvetli. Hayran olduğunuz biriyle çıktığınız zamanları hayal edebilirsiniz. Hayal gücünüz devreye girdikten sonra, onu yavaşlatmak zor olabilir. Son zamanlarda hayal dünyası, sizin için saklanacak en güvenli yer. Ancak, gerçekleri görme konusunda da endişeye kapılmayın. O konuda da gayet başarılısınız.

04.04.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.