Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 4 Eylül 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 4 Eylül 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, evinizdeki uyuşmazlıklar ani bir harekete yol açabilir, bu da büyük bir faaliyete neden olabilir. Nereye gittiğinizden emin değilsiniz. Organizasyon ve disiplin böyle zamanlarda hayati öneme sahip. Liste hazırlamak ve biten görevlerin üzerini çizmek yararlı olabilir. Panik yapmayın. Bu, başınıza gelen en zor şey değil.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün işinizle ilgili üzücü haberler alabilirsiniz. Hiyerarşide bir sarsıntı olabilir ya da otorite sahibi bir kişi aniden ayrılabilir. Siz ve iş arkadaşlarınız iş güvenliği ile ilgili bazı ani korkulara kapılabilirsiniz, ancak bunlar muhtemelen yersizdir. Bu olaylardan kurtulacak ve her zamankinden daha iyi olacaksınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün ilk görüşte aşk yaşayabilirsiniz. Yeni biri sahneye çıkacak ve o kişinin cazibesini anında hissedeceksiniz. Sonucu her ne olursa olsun, bu kişiyi uzun bir süre hatırlayacaksınız. Ayrıca yeni sanatsal ifade biçimlerine ilgi duyabilir, bu konuda öğrenmeye başlamak isteyebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün teknolojik aletler edinebilirsiniz. Bilgisayar, telefon gibi yeni bir ekipman satın alabilir ya da son teknoloji bir eğlence merkezine gitmeye karar verebilirsiniz. Ne olursa olsun, evinizde ve çevresinde çok fazla aktivite sizi bekliyor. Herkes için heyecan verici bir gün olacak!

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün değerli ve ilginç bilgiler modern teknolojiyle karşınıza çıkabilir. Yeni bilgileri online olarak keşfedebilirsiniz. Bu da sizde heyecan verici yeni bir ilgi uyandıracaktır. Astroloji konusunda bir yeteneğinizi keşfedebilirsiniz. Grup faaliyetleri, özellikle insani yardımlarla ilgili olanlar için şimdi daha çekici geliyor.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün mali durumunuzu iyileştirmenize yardımcı olacak bir fırsat elde edebilirsiniz. İnternete yatırım yapmaya veya yeni yöntemleri denemeye karar verebilirsiniz. Denediğiniz her şey, mali geleceğiniz için iyi bir şekilde ilerleyecektir. Arada kısa molalar vermeyi ihmal etmeyin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, tuhaf, beklenmedik gelişmeler bugün hayatınızı altüst edebilir. Buna, parasal konular da dahil olabilir. Sonunda yeni bir hayata başlayacak, yeni insanlar tanıyacaksınız. İlk görüşte aşk bile yaşayabilirsiniz. Böyle garip bir gün için tahmin yapmak kolay değil. Ancak, yatağa gittiğinizde ve sabah uyandığınızda aynı kişi olmayacağınızdan emin olun.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün bir film, bir müzik veya bir videodan çok etkilenebilirsiniz. Etkilendiğiniz şey her neyse, yeni bir ilgi alanı keşfedebilirsiniz. Bu ilgi alanı hakkında ciddiyseniz, okumalar ve araştırmalara ağırlık vermelisiniz. Yeni şeyler keşfetmenin keyfini çıkarın!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün macera aramak için güçlü bir dürtü olabilir. Egzotik bir yere aniden bir gezi yapmak, heyecan verici alanlarda yeni insanlarla tanışmak ya da belki de ekstrem eğlenceler deneyebilirsiniz. Çok istiyorsanız yapın, ama bu dürtü hayatınızın bir bölümünde can sıkıntısına yol açabilir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün kariyerinizle ilgili heyecan ve cesaret verici, biraz da korkutucu bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeyi fırsata çevirmeden kaybetmek istemezsiniz. İyi talihiniz bazı iş arkadaşlarınızda kıskançlık yaratabilir. Bu durumun sizi rahatsız etmesine izin vermeyin. Sadece yapmanız gerekenlere odaklanın ve onları en iyi şekilde yapmaya devam edin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün bir gezi gündeme gelebilir. Uzak eyaletleri veya yabancı toprakları gezmeyi planlıyor olabilirsiniz. Arkadaşlarınız veya başka bir grupla birlikte olabilirsiniz. Olağandışı yeni ilgi alanları dikkatinizi çekecek ve sizi daha fazla çalışmaya yönlendirecek. Bu konuda bir atölyeye kayıt olabilirsiniz. Ufkunuzu genişletmeye bakıyorsunuz. Kendinizi çok yormamaya dikkat edin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, yeni bir ilgi alanı hakkında alışılmadık deneyimler yaşayabilirsiniz. Bu konuda kendinizi geliştirmek için harika bir gündesiniz. Bugün elinize bir miktar para geçecek. Bu, bir hediye veya beklediğiniz bir ödeme olabilir. Eğiliminiz dışarı çıkmak ve hepsini harcamak. Kendinizi şımartın, bunu hakediyorsunuz!

04.09.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.