Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 4 Aralık 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 4 Aralık 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün tanışacağınız insanlar eğlendirici olabilirler, ancak onları tamamen hayatınıza sokmadan önce niyetlerini anladığınızdan emin olun. Güven, kazanılacak bir şeydir, kendiliğinden verilmez. Standartlarınızın bir başkasının dünyasına uyum sağlamasına izin verin. Geleceğinizi kontrol etmek sizin elinizde.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bu sabah mümkün olan en kısa sürede işlerinizi halletmeye çalışın. Yapmanız gereken çok şey olmasa bile, işleri erkenden bitirmek ödüllendirici bir günün anahtarı olacak. Hızlı ve dürtüsel davranmak sizi daha yüksek bir seviyeye getirecek ve hayatınıza daha fazla etki katacaktır. Normal rutininizi yapmanın farklı yollarını deneyin. İşlerinizi yürütürken yeni bir rota almak bile sizi yeni deneyimler kazandıracaktır.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, fırsat kapınızı çaldığında, kapıyı sonuna kadar açın. Bu fırsatı takip ederek gitmek istediğiniz yere rahatça ulaşabilirsiniz. Sadece gerçekleri sorgulayın, gereksiz bilgilerle dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin. Günü mahvedebilecek tüm olumsuz hislerle savaşıyorsunuz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, kusurlarınızın benzersiz olduğu gerçeğini benimseyin. Mükemmel olmayı deneyerek zaman kaybetmemelisiniz. Mükemmel olma çabası, yaratıcılığınızın üzerinde boğucu bir etki yaratıyor. Tüm kısıtlamalardan kurtulun, bunun için gerekirse kuralları ihlal edebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün canlandırıcı deneyimler için, arkadaş grubunuza veya ailenize yakın olmak isteyeceksiniz. Sosyal planlar, istediğiniz gibi ilerlemeyebilir ancak bir arada olmak size keyif veriyor. Dedikodular ve tartışmalarla ilgili fikirlerinizi paylaşmaya hazır olun.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, yaklaşan etkinlikler, birçok yeni insanın hayatınıza girmesini sağlayacak. Kendinizi organize edin ve tüm etkinliklere katılmaya çalışın. Grup enerjisine uyacak şekilde rotanızı değiştirmeniz gerekebileceğini unutmayın. Ortak bir hedefe ulaşmak için etrafınızdakilerle birlikte çalışmayı deneyin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün, refahın düşündüğünüzden çok daha yakın olduğu günlerden biri. Ne aradığınızı bulacaksınız, ancak bundan sonra ilerlemek için ilk adımı atmanız size kalmış. Derin sorularınız için sağlam cevaplar arıyorsunuz. Sizin için doğru olan cevapları bulana kadar meraklı zihninizin dinlenmesine izin vermeyin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, kararsızlık bugün sizi bir kavşakta çaresiz bırakabilir. Aynı zamanda, anında harekete geçmek için baskı altında hissedebilirsiniz. Başkalarının ilk adımı atmalarını beklemekten bıktınız. Cevapları bulmak için basit çözümler düşünün. Gitmenin birden fazla doğru yolu var. Eğer inanırsanız, seçiminiz doğru olacaktır.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, iletişim günün önemli bir parçası. Akışına bırakırsanız, tam olarak istediğiniz yere varabilirsiniz. Maceralı rotayı takip edin ve bir şeyden diğerine atlamaktan çekinmeyin. Bazı gerçekleri görmezden gelmek artık işinize yaramıyor, bu yüzden onları görmezden gelmeyi bırakmalısınız. Olayları ve durumları olduğu gibi görene kadar, ilerleyemez ve zamanınızı gereken şeylere veremezsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, açılmak istediğiniz biri mi var? Şimdi bunu yapmanın tam zamanı. Onu sessiz bir mekanda akşam yemeği için davet edin. İyi yemek ve güzel bir atmosfer, iletişim için mükemmel bir ortam yaratacak ve konuşmanın gergin geçmesini önleyecektir. Yakında duygusal anlamda yoğun bir ilişkiye başlıyorsunuz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, hayatınızdaki insanlara onları ne kadar sevdiğinizi söylemelisiniz. Hissettiğiniz sevgiyi onlara gösterin. Daha fazla sarılın ve öpün ver. Bazıları bu duruma şaşırabilir, ama iyi niyetinle onları ısıtıp neşelendireceğine şüphe yok. Sevginizi ne kadar çok gösterirseniz, o kadar verimli çalışırsınız. Ne hissettiğinizi paylaşın çünkü zihniniz ve bedeniniz için en sağlıklısı bu.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, unuttuğunuz bir dileğiniz gerçekleşmek üzere. O yüzden onu görmek için gözlerinizi açsanız iyi olur. Kolay fark edilir bir şey değil ancak sizin için mükemmel. Bugün bir işte ya da okul ortamında yaptığınız seçimler size para olarak dönebilir. Uzun süreli bir tatilin tadını çıkarmak için bir şans elde edeceksiniz.

04.12.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.