Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 31 Ocak 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 31 Ocak 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün kafanızı kurcalayan konu hakkında bir arkadaşınızla konuşmak isteyebilirsiniz. Üzerinde çok fazla zorlamamaya dikkat edin. Konuşmaya hazırsa dinlemeye hazır olduğunuzu bilmesini sağlayın. İlgilendiğinizi ve düşüncelerine saygı duyduğunuzu belli edin. Bunlara rağmen, size güvenmemeyi seçerse kişisel olarak almayın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün karşılaştığınız arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve yeni tanıştığınız insanlar hakkında çok şey merak edilebilirsiniz. Küçük konuşmayı atlayın ve daha derin bir bağlantı kurmaya çalışın. Hayatınızdaki özel bir insanın yüksek beklentileri var, onu dürüstlüğünüz ve inançlarınızla etkileyeceksiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, gününüzün çoğunu tek bir kişiyle geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Aklınız yapmanız gereken işlerde olabilir ya da aynı yerde aynı kişiyle vakit geçirmek huzursuz hissettirebilir. Ne olursa olsun, dışarı çıkın ve farklı insanlarla takılmaya çalışın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün mali durumunuzla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz para elinize geçmeyebilir. Muhtemelen çok çalıştığınız bir şeyin karşılığını almak istiyorsunuz. Sonuç olarak, günün büyük bir bölümünü şaşkınlıkla geçirebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün enerji dolu hissediyorsunuz. Bu enerjiyi atmak için uzun yürüyüş yapabilirsiniz. Bir arkadaşınıza telefon edin ve yürüyüşü birlikte yapıp yapamayacağınızı sorun. Arkadaşınız da muhtemelen sizin kadar hevesli olacak. Etkinlikten etkinliğe koşacak kadar keyifli ve enerjiksiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün işbirliği yaptığınız biri canınızı sıkabilir. Şöhretiniz ve başarınızı korumak adına o kişiyi karşınıza alıp biraz sohbet etmek isteyebilirsiniz. Bu zorlu sohbete zeka ve mizah ile yaklaşın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, son zamanlarda kendinizi sisin içinde hissediyor olabilirsiniz. Bu karışıklık anlaşılabilir, ancak iyi haber bitmek üzere! Güneş bugün nihayet yüzünü gösteriyor. Gün içinde karşılaşacağınız biri ilginizi ve onda heyecan verici bir şey bulabilirsiniz. Herhangi bir beklentiye girmeyin. Bu geçici bir heves olabilir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün zihniniz her zamankinden daha keskin ve işleri çok hızlı bir şekilde çözüyorsunuz. Yeni bir hobi edinmek için mükemmel bir zaman olabilir. Zihinsel görevler sizin için uygun değil, ancak fiziksel zorluklar da sizi düşündüğünüzden daha çok yıpratabilir. Bu yüzden bugün kendinizi daha entelektüel görevlere adayın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, doğuştan gelen macera duygunuz bugün aktif. Seyahat aklınızda. Siz ve bazı arkadaşlarınız, egzotik bir yere gitmeyi planlayabilirsiniz. Biraz araştırma yapın ve seçeneklerin ne olduğunu öğrenin. Durum hayal ettiğiniz gibi olmayabilir, yine de küçük bir macera size iyi gelecektir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün kariyerinizle ilgili konuları çözmek için ustaca yöntemler aramanız gerekebilir. Bu konu üzerinde çalışmak için doğru zihin çerçevesindesiniz. Kesinlikle bir meydan okumaya hazırsınız ve birçok harika fikir edinebilirsiniz. Bu kavramlar sizi yalnızca şu anki durumuzdan kurtarmayacak, aynı zamanda gelecekte de yararlı olacağını kanıtlayacak.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, geri çekilmede yanlış olan bir şey yok, aslında, en kolay ve en basit kendini koruma yöntemlerinden biri! Eğer kendinizi saldırı altında hissediyorsanız, mücadele etmek zorunda değilsiniz. Sırtınızı dönmek, birinin sizinle olan sınırı geçmesini engellemek için etkili bir mesaj olacaktır. Duygusal olarak, bugün ne pahasına olursa olsun kendinizi korumaya özen göstermelisiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün fiziksel olarak enerji patlaması yaşayabilirsiniz. Yeni ve iddialı bir egzersiz programı denemeyi düşünün. Ancak bunu yaparken sınırlarınızı aşmamaya özen gösterin. Eğer dikkatli olmazsanız, kendinizi fazla yorabilirsiniz. Yürümeyi öğrenmeden önce emeklemeyi öğrenmelisiniz.

31.01.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.