Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 31 Ocak 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 31 Ocak 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bir sosyal etkinlik veya grup aktivitesi, yeni ve heyecan verici insanlarla tanışmanızı sağlayacak. Uzun zamandır görmediğiniz eski bir arkadaşınızla buluşabilirsiniz. Romantizm yaşayacağınız bir kişi hayatınıza girmek üzere! Bu, heyecan verici ve teşvik edici günlerin çok yakında olduğuna işaret ediyor. Harika bir geleceğin kapılarını açmaya çok az kaldı.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün heyecan verici bir haber alabilirsiniz. Hayatınıza yeni insanlar ve yeni ekipmanlar dahil olabilir. Bu, hayal bile edemeyeceğiniz tamamen yeni bir proje veya eylem içine girmenizi sağlayacak. Yeni durum, beceri ve yeteneklerinize mükemmel şekilde uyduğundan, bunun sizin için bir şans olduğunu düşünebilirsiniz. Önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, edindiğiniz bilgiler doğrultusunda bir projeye başlayabilirsiniz. Bu proje için bir ekibe dahil olabilirsiniz. Onları ilginç, zorlayıcı ve kişisel olarak sevindirici bulacaksınız. İlerleme ve kendini ifade etme için yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Şimdi ilerlemek en iyisidir. Aksi takdirde, yolunuza çıkan engeller artabilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bazı heyecan verici ziyaretçiler bugün kapınıza gelebilir. Hayatınızı olumlu yönde etkileyecek bilgilere sahip olacaksınız. Yeni yaşam tarzı ve seçenekleri düşünmeye başlayabilirsiniz. Muhtemelen maneviyat veya metafizikle ilişkili olan bir grup ya da organizasyon aniden size cazip gelecek ve ona katılmayı düşüneceksiniz. Hayatınızda önemli yere sahip biriyle, etkileyici tartışmalar yapabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, çevrenizdeki grup etkinlikleri veya sosyal etkinlikler, yeni ve heyecan verici arkadaşlıklar kurmanızı sağlayacak. Paylaşılan hedefler, çıkarlar ve iddialı projeler için planlar oluşturabilirsiniz. Bugün başlattığınız işlerle herkesin ilgilenmesi hoşunuza gidecek ve başarılı olduğunuzu anlayacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinizde özel biriyle romantik dakikalar yaşayabilirsiniz.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, kendi başınıza yapabileceğiniz, size gelir sağlayacak bazı beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ne olursa olsun, yaşam biçiminizde büyük fark yaratacak ve sizi daha yüksek bir düzeye getirebilecek yeni fırsat fırsatlar karşınıza çıkıyor. Elinizden gelenin en iyisini yapın ve fırsatları en doğru şekilde değerlendirin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, yaratıcı tavrınızın olağandışı koşullar ortaya çıkabilir. Bu, bir şekilde modern teknolojiyi içerebilir ve bilgi toplamanızı, paylaşmanızı sağlar. Değişen işinizle beraber ikamet ettiğiniz yeri veya yaşam biçiminizi de değiştirebilirsiniz. Büyük adımlar atmadan önce iyi düşünün. Bu gece, hayatınızdaki özel biri ile biraz zaman geçireceksiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün manevi, metafizik veya entelektüel alanda atölye çalışması veya sosyal etkinliğe katılmaya karar verebilirsiniz. Büyüleyici tartışmalar fikirlerinizi belirtmenize yardımcı oluyor. Masaj, spa gibi dinlendirici aktiviteler keşfedebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bugün öğrendiğiniz fikirlerle meşgul olmak için harcamalar yapacaksınız. Sizi etkisi altına alan konularla daha fazla ilgileneceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün her konuda yeni bilgiler ediniyorsunuz. Kitaplar, dergiler, TV, internet ve arkadaşlarınızla yapılan sohbetlerin heyecan verici bir bilgi getirmesi, inançlarınızdan bazılarını güçlendirecek. Sezgileriniz yalan söylemiyor. Dış kaynaklardan öğrendiğinizle iyi uyum sağlayan ilhamlar kazanabilirsiniz. Düşüncelerinizi yazın. Onları daha sonra size yarar sağlayacak şekilde kullanmak isteyeceksiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, kendi mali durumunuz ve genel olarak dünya ekonomisi hakkında şaşırtıcı haberler alabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmeniz ve maddi geleceğinizi garanti altına almanız kolaylaşacak. Muhtemelen işyerinizdeki ani değişiklikler yüzünden maaşın beklenmedik şekilde yükselmesi sizi şaşırtacak. Aldığınız bilgilerin bir kısmı belirsiz görünüyor olabilir, ancak takip eden haberle birlikte o bilgiler netlik kazanıyor. Bu akşam bir kutlamaya katılabilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, metafizik konularla ilgili bazı ilginç yeni bilgiler bugün size yol gösterecek. Bu eğitime olan merakınızı artırabilir. Kendi bakış açınız ve ilhamlarınız, okuduğunuzu anlama konusunda size yarar sağlayacak. Akşam saatlerinde, uzun zamandır görüşmediğiniz birinden şaşırtıcı bir mektup veya telefon alabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, parasal konulara ve ihtiyaçlarınıza daha fazla odaklanıyorsunuz. Onları iyileştirmenize yardımcı olacak bilgiler edinebilirsiniz. Çevrenizden şaşırtıcı fikirler alabilirsiniz. Sezgileriniz son derece kuvvetli. Bir karara vermeden önce dikkatlice düşünün. Yapacağınız her şey için yazılı bir plan oluşturmak size yardımcı olacaktır. Kafanızda çok fazla fikir var ve bunları takip etmek için can atıyorsunuz.

31.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.