Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 31 Mayıs 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 31 Mayıs 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün kendinizi biraz huzursuz hissedebilirsiniz. Bir şeyin demlenmesini bekliyorsunuz, ama bu konuda son derece sabırsızsınız. Müdahale etmek çekici geliyor, yine de atlamak için cesaret toplayamıyorsunuz. Her şeyin bir parçası olmanız gerektiğini düşünmeyin. Belki sizin kaderiniz köprünün diğer tarafındadır.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, sabah uyandığınızda uzun süre yataktan çıkmak istemeyeceksiniz. Kendinizi savunmasız hissedebilirsiniz. Bugün sizi destekleyen insanlarla birlikte olduğunuzdan emin olun. Sert sözler sizi normalden fazla etkileyebilir. Bunun korkusu, tüm gün evde hatta yatakta kalma isteğinizi artıracaktır.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, kendinizi bugün yüksek yollara çıkarken bulabilirsiniz. Manzaranın üzerinde yükselen bir kuş gibisiniz. Siz havada gezerken, iş ortağınız devam etmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Bu şekilde devam ederseniz, kaybolur ve geri dönüş yolunu bulamazsınız. Ayaklarınızı yerde tutmaya özen gösterin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün enerjinizin evi sardığını hissedeceksiniz. Çoğu zaman, kendinizi iyi hissetmiyorsunuz ve bu nedenle evden çıkmayı reddediyorsunuz. Bugün dünyayı daha iyi hissetmeye hazır olmalısınız. Duygularınız eylemlerinizle uyumlu ve sizin için kristal netliğinde olmalı. İlerlemek istediğiniz rotayı biliyorsunuz. Yolunuz açık, harekete geçme zamanı!

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, tuhaf kişiliğiniz bugün takdir edilecek, ama fazla ileri gitmeyin. Güne, herhangi bir şeye konsantre olmanızı zorlaştıracak bir hisle başlayabilirsiniz. Cevabı bilmediğiniz zamanlar, çevrenizdeki insanları didikleyebilirsiniz. Acele etmeyin, gerçek sonunda ortaya çıkacaktır.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün kendinizi rahat hissetmeye çalışmalısınız. İç huzurunuz sağlığınızın büyük bir parçası olduğunu unutmayın. Hayatın neresinde olduğunuzu sessiz bir şekilde gözden geçirin. Maddi şeylere çok fazla odaklanmamaya çalışın. Bunun yerine, duygusal durumunuza daha fazla konsantre olmalısınız. 

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün sorularınıza cevap bulmak zor olabilir. Çevrenizdeki herkes gibi sizin de başınız bulutların içinde. Bu nedenle, bulunduğunuz noktayı tam olarak göremiyorsunuz. İşleri farklı bir bakış açısından kontrol ederseniz, hem aradığınız cevaplara kavuşabilir, hem de hayatınız için sağlam kararlar verebilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün sizin gününüz. İnsanların tavsiye ve destek için size yöneldiğini görebilirsiniz. İnandığınız şeyleri daha açık bir şekilde kabul etmeye hazırlar. Konuşmalar daha ruhsal konulara yol açabilir ve yaşamın anlamı üzerine dersler verebilirsiniz. Düşündüğünüz şeyler, sözlerinizi duymak için istekli olan büyük bir kitleye ulaşıyor.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün daha ihtiyatlı olmanız önemlidir. Arabanın direksiyonuna geçmeden önce sakinliğinizden emin olun. Şu anda ortaya çıkan güçlü duygular, biraz şiddetli olabilecek fiziksel bir tepkiyi tetiklemeye yatkındır. Bu tür eğilimlere dikkat edin. Sinir, stres gibi unsurlar sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün doğru olduğunu bilseniz bile birine bir şey itiraf etmek istemeyebilirsiniz. Siz, yakın çevreniz ya da aile üyeleriniz arasında oluşan bir engelin arkasına saklanmaya çalışmaktan vazgeçmelisiniz. Bu şekilde davranmakta ısrar ederseniz, ilişkileriniz her zamankinden çok daha kötü olacaktır.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bir satranç oyunu oynamak gibi, bugün bir sonraki hareketinizi dikkatlice düşünmeniz gerekebilir. Rakibinizin bir sonraki hamleyi yapması uzun sürecek ve siz bu konuda sabırsız olabilirsiniz. Sonuç olarak kararınızda acele edeceksiniz. İhtiyacınız olan zamanı kullanmaktan çekinmeyin. Konsantre olursanız, kazanmamanız için hiçbir sebep yok!

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün kabuğunuzdan çıkın. İnsanların duygularınıza çok daha duyarlı olduklarını fark edeceksiniz.  İletişimleriniz, geleneksel yöntemler sayesinde daha da güçlenecek. Kelimeler, bakışlar ve temaslar anlam kazanıyor. Çevrenizdekileri dinlediğinizi onlara belli etmelisiniz.

31.05.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.