Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 31 Mart 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 31 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sevgilinizden biraz uzak kalabilirsiniz. Eğer öyleyse, günün büyük bir kısmında kendinizi yalnız ve kasvetli hissedeceksiniz. Sevgiliniz de sizi özlüyor, o yüzden uzun süre yalnız kalmayacaksınız. Yalnızlığınız bitene kadar, okuma, resim gibi sanatsal uğraşlarla saatleri doldurmaya çalışın. Zamanının nasıl geçtiğini anlamazsınız.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, ulaşmayı ümit ettiğiniz mali hedef çok yakında. Ancak gerçekleşmeden önce yapmanız gereken çok şey var gibi görünüyor. Bu seni geçici olarak endişelendirebilir, ama oraya takılmayın. Ne yapılması gerektiğine dair bir liste yapın ve hedefe ulaşıncaya kadar her görevi tek tek ele alın. 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün heyecanlı bir tempo sizi bekliyor. Bazı meslektaşlarınız bu tempoyu biraz erteliyor olabilir. Her şeyin bir anda yapılması gerekiyor. Fazla sinirlenmemeye özen gösterin. Onların davranışlarının altında konuşulmamış nedenler yatıyor olabilir. Yapabileceğinizin en iyisini yapın ve başkaları için de aynısını dileyin. 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün bir iş için seyahat etmeyi planlayabilirsiniz. Yolculuğunuzun ertelenmesi gündeme gelebilir. Bu da hayal kırıklığı yaratabilir. Bunun sadece bir gecikme olduğunu, bir inkar olduğunu unutmayın. Tüm işaretler bu yolculuğu yapacağınızı gösteriyor, bu yüzden panik yapmayın. Gitmeden önce iyi bir  hazırlık yapmayı unutmayın. 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugünkü romantik planlarınız başka bir güne ertelenebilir. Bu sizi biraz üzecek. Sevgilinize veya eşinize karşı güvensizliğiniz artabilir. Bu düşüncenin içine düşmemeye çalışın. Bir sebep olduğunu kabul edin ve akışına bırakın. Gecikmeyi fırsata çevirmenin yollarını düşünün.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün sizi ziyarete yakın bir arkadaş ya da sevgili gelebilir. Arkadaşınız belirttiğiniz zamanda gelmezse panik yapmayın. Bu hiçbir zaman gelmeyeceği anlamına gelmez! Muhtemelen bir trafik sıkışıklığı, son dakika telefon görüşmesi, süpermarkette uzayan işler veya başka bir gecikme yaşamış olabilir. Sabırlı olun!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, yakın bir arkadaş ya da aşk partnerinden duygusal bir telefon konuşması gelebilir. Bu kişinin çok fazla endişesi var ve bunun olmasına izin verirseniz hepsini size bırakmaya yatkındır. Bugün üzerinde çalışmayı planladığınız şeyleri bırakmak istemeyeceksiniz. Arkadaşınıza akşam yemeği veya kahve için bir araya gelmeniz gerektiğini ve bunun hakkında konuşacağınızı söyleyin. Ardından görevlerinizi olabildiğince çabuk bitirin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün finansal endişeler sizi rahatsız edebilir. Endişelerinizi muhtemelen yanlış yorumluyorsunuz. Yapılması gereken birkaç ayar olabilir, önümüzdeki günler kemer sıkmanız gerekebilir. Fazla harcama yapmamaya dikkat edin. Sorunlarınızı unutacak aktiviteler bulun. Bu aktivitelerle bir şeyler öğrenebilirsiniz. Farklı bakış açısı kazanmak için elinize fırsat geçebilir.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, aşk meseleleri, bugün sizin için endişeli ve biraz korkutucu hissettirebilir. Belki de bu, henüz kendini göstermemiş bir ilişkiyi içermektedir. Siz ve sevdikleriniz bir çeşit anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Çok fazla endişelenmeyin. Bazı güven verici kelimeler duyacaksınız. Eşinizle veya sevgilinizle konuşurken sakin olmaya çalışın. Umutsuz veya korkutucu sesler her şeyi berbat edebilir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, romantik duygular bugün dışarı çıkabilir. Duygularınızı ifade ederken bir kısıtlama yapmalısınız. Yeni bir ilişki gündemdeyse, karşınızdaki korkabilir. Uzun süreli bir ilişkiniz varsa, partneriniz kendini kötü hissedebilir. Duygularınızı şiire, şarkıya veya resme aktarabilirsiniz. Onları doğrudan partnerinize söylemeniz gerekiyorsa, iki kere düşünün ve öyle konuşun.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün bazı etkinliklere katılmak isteyeceksiniz. Ancak, maddi endişeler ve bazı arkadaşlar buna engel olabilir. Fazla para harcamanın cezasını bugün çekebilirsiniz. Kredi kartlarından ve verilen maddi sözlerden uzak durun. Harcamalarınızı minimuma çekin. 

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün iş arkadaşlarınızdan biri aniden sizinle ilgili romantik duygularını paylaşabilir. İlk başta bu sizi biraz rahatsız edecek, çünkü bu kişiyi daha önce hiç böyle düşünmediniz. Ters davranmadan önce düşünün. Belki bir potansiyel olabilir. Kim bilir? Belki bu kişi sizin için ideal bir sevgili olabilir!

31.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.