31 Ekim 2018 günlük burç yorumu

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 31 Ekim 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 31 Ekim 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün içinde bulunduğunuz grubun geri kalanı gibi düşünmüyorsanız, panik yapmayın. Bu muhtemelen iyi bir şeydir. Kalabalık ile birlikte giderken, bazı durumlarda hareketlerinize müdahale edilebilir. Çok geçmeden, bir el tarafından manipüle edilmekten kurtulun. Kendiniz için düşünün ve istediğiniz gibi hareket edin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, sözleriniz bugün birinin kulağına keskin bir şekilde düşebilir, bu yüzden yarattığınız etkinin farkında olun. Bu durumu engellemek için, yüz yüze konuşmak yerine mesajlaşmayı tercih edebilirsiniz. Sadece gerçekleri konuştuğunuzdan ve karşınızdakiyle aranızda güçlü bir duygusal bağ olduğunun bilincine varın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün ikiyüzlülük konusunda dikkatli olun. Tanıştığınız insanları hayal kırıklığına uğratmak istemezsiniz. Duymak istedikleri şeyleri söylemek için gerçeklerden uzaklaşabilirsiniz. Eğer başka insanlar sizden hoşlanmıyorsa, bu onların sorunu değil. Kim olduğunuzu bulun.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, birinin size aklınızdaki durumu önemli ölçüde etkileyecek sert sözlerle yaklaştığını görebilirsiniz. Mevcut eylemlerinizi veya gelecek planlarınızı sorgulamaya başladığınız anda kendinizi kötü hissediyorsunuz. Devam etmeden önce işleri sıralamak ve hayatınızı değiştirecek herhangi bir hamle yapmak için biraz zaman ayırın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün önemli bir karar vermeniz gerekebilir. Olduğunuz yerde kalıyor ve hayatınıza o kişi olmadan devam edemiyorsanız, bazı çatışmalara dahil olabilirsiniz. Bu çatışmalar bugün başınızı ağrıtacak. Seçimlerinizi iki ile sınırlamayın. Hayatta her zaman tavizlere yer vardır.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün bir adım attığınız zaman, daha önce hesaba katmadığınız şeyleri fark edebilirsiniz. Belki de yolculuğa başladığınızda, yolun engebeli kısmı görünmüyordu. Panik yapmayın. Bilinmeyene aşırı tepki göstererek, dengenizi kaybedebilir ve aşağıya kaydırabilirsiniz. Kendinizi toplayın, dinlenin ve stratejinizi bir adım adım planlayın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün enerjinizi bölmemeye çalışın. Her şeye yetişmeye çalışırsanız, hiçbir yere varamazsınız. Bu prensip duygularınız için de geçerlidir. Yolunuza çıkan her duygudan mantıklı bir anlam çıkarmaya çalışmadığınızdan emin olun. Onların kalbinizden geçmesine izin verin ve her zaman mantık aramaktan vazgeçin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, Hareketleriniz rasyonel düşüncenize karşı gelebilir, ancak bu mutlaka kötü bir şey değildir, Akrep. Düşünceler ve duygular, bugün saldırganca çatışmaya açıktır, ancak bu, sonuçta meydana gelen yıkımın kurbanı olmak zorunda olduğunuz anlamına gelmez. İlk darbeden sonra hayatta kalan büyük parçalara dikkat edin. Bunları güçlü yönleriniz olarak kabul edin ve daha küçük parçaları geride bırakarak onları yedeklemeye çalışın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün için mükemmel bir plana sahip olabilirsiniz. Doğru insanlarla iletişim kuruyorsunuz ve veri toplamak için uygun noktalara gidiyorsunuz. Ancak, bir sebepten dolayı, aşılması zor görünen duygusal zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bunun hayallerinize ulaşmanızı engellemesine izin vermeyin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün olabileceğini düşündüğünüz şeyin tam tersi bir durumla karşılaşabilirsiniz. İşlerin nasıl ilerleyeceğine dair güçlü bir zihinsel tablonuz olabilir, ancak tamamen farklı bir eylemde bulunacaksınız. Vücudunuzun, zihninizin ve ruhunuzun her parçasını dinlemeye çalışın, böylece gerçekte yaptığınız aktiviteden bağımsız olarak hareket etmemiş olursunuz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün duygularınız, düşüncelerinizi bastırabilir. İşleri hafif ve enerjik bir şekilde ilerletmek için, durumun özünü kaçırıyor olabilirsiniz. Kafanızdaki soruları çok hızlı bir şekilde değerlendirmemeye çalışın. Bilmecenin cevabı tam önünüzde. Nefes almak için biraz durun, böylece aradığınız çözümleri bulacaksınız.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, büyülü olaylar bugün pek olası olmayan yerlerde meydana gelebilir. Girdiğiniz bir ortamda birini görmeyi bekliyorsunuz. Onu orada görmeseniz bile, hiç ummadığınız bir etkinlikte bir araya geleceksiniz. Hedefinize giden yoldaki tüm detayları masaya yatırmanın tam zamanı.

31.10.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın