Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 31 Ağustos 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 31 Ağustos 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün biraz agresifsiniz, bu yüzden dikkatli olun. Bu, tamamlamanız gereken herhangi bir proje ile uğraşmak için iyi olsa bile, diğer insanlarla olan problemleriniz size engel olabilir. İnsanların duygularını gözardı etmemeye çalışın. Onların başarısı sizi mutsuz etmemeli.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, muhtemelen bugün planlarınıza herkesi dahil etmek isteyeceksiniz. Belki de herkesin memnun olduğundan emin olmak için koşuşturuyorsunuz. Besleyici içgüdünüz bugün ortaya çıkıyor, bu yüzden sevginizi yaymaktan çekinmeyin. Ancak bunu yaparken de kendinizden çok fazla fedakarlık yapmamaya dikkat edin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, güçlü bir iradeye sahip olduğunuzu bilmelisiniz. İnsanlar sizi tembel olmakla veya kolay çıkış yolu aramakla suçlayabilir, ancak iradenizi onlar da fark etmeye başlayacak. Kendinizi hazır hissettiğinizde, harekete geçmek için düşünmemelisiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün sakin olmalısınız. Tüm gerçekleri görmediğiniz zamanlarda, birini suçlama konusunda dikkatli olun. Tepkilerinizi kontrol altında tutun. Aksi takdirde, sonsuza dek saygınızı kaybedersiniz. Girmeniz gereken tartışmalar varsa, en azından bunun özel olarak yapıldığından emin olun.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, savaşçı tarafınızla bugün duygusal açıdan daha fazla temas halinde olabilirsiniz. Size yardım etmeye çalışan insanlara karşı çok saldırgan olmamaya dikkat edin. Buradaki tehlike, size en yakın olanları incitmenizdir. Sakinliğinizi koruyun ve konuşmadan önce iki kez düşünün.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, birinin ya da bir şeyin istediğiniz gibi çalıştığını görebilirsiniz. Ancak, ufak aksiliklere neden olan sinsi bir güç mevcut. Bu aksilikler karşısında kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Belli bir durumun ayrıntılarıyla uğraşmaya başlamadan önce temel ilkelere dikkat edin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün vücudunuza dikkat edin ve vücudunuz durmanız gerektiğinizi söylediğinde onu dinleyin. Bir şekilde harekete geçmenizi isteyen güçlü ve agresif bir kuvvet var. Başkalarından ve en önemlisi kendinizden emin olmalısınız. Fiziksel olarak yorulmadan kendinizi şımartabilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, duygusal olarak, bugün iyi bir performans gösteriyorsunuz. Ama sıra harekete geçmeye gelince, kararsız olmaya yatkınsınız. Her seçenek harika görünüyor. Muhtemelen hiçbir şeyi kaçırmak istemeyeceksiniz. Yapmanız gereken en iyi şey, her şeyden bir parça elde etmektir.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün havada gerginlik var. Bir şeyleri başlatma konusunda huzursuz ve endişeli olabilirsiniz. Etrafta sizi besleyen bol miktarda enerji var. Suç, korku veya pişmanlık hissederek bir şeyler yapmaktan vazgeçin. Sizin için en iyi yol hangisiyse o yoldan devam edin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün duygularınızla daha fazla temas halinde hissediyorsunuz. Ancak, bulunduğunuz yere göre hangi yöne gideceğinizi bilmek zor olabilir. Bugün kalbinizin ağırlaşmasına neden olabilecek ve durumunuza hakim olmanızı zorlaştıran bir saldırganlık unsuru var. Büyük kararlar vermeden önce sakinleşmeye ve odaklanmaya çalışın.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün belirli bir konuya odaklanmanız gerekecek, ancak göz ardı edilen konularla ilgili yaşanan komplikasyonlar kafanızı karıştırabilir. Çevrenizdeki insanlara ve eylemlerinizin onları nasıl etkilediğine dikkat edin. Yönünüzü değiştirmeniz gerekmiyor, ancak herkesi mutlu etmek için yol boyunca birkaç değişiklik yapmanız gerekebilir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün iyi bir ruh hali içindesiniz. Ancak bazı ağırlaştırıcı kuvvetler sizi aşağı çekerse şaşırmayın. Konumunuzu korumak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Birinin işlerinizi olumsuz etkilemediğinden ve onunla uyum içinde olduğunuzdan emin olun.

31.08.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.