Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 30 Ocak 2019 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 30 Ocak 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sorumluluklarınızı bir kenara bırakın, sadece bir günlüğüne bile olsa. Tüm günü bir şey yapmadan geçirmenin tadını çıkarın. Diğer insanlar sürücü koltuğundayken, manzaranın keyfini sürerek konforlu bir şekilde dinlenebilirsiniz. Sizinle birlikte bu yolculukta olan insanlara güveniniz sonsuz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün hayatınızla ilgili bir şeyi takip etmek için iyi bir gün. Her şeyin kontrol altında olduğuna emin olmak istiyorsunuz. Dikkatli olmazsanız, ayrıntılar gözünüzden kaçabilir. Diğer insanlardan işinizi kontrol etmelerini isteyin, bundan çekinmeyin. Bu, aynı zamanda, onlara faydalı hissetme fırsatı sunacaktır.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün beklenmedik bir şekilde elinize geçen para sizi mutlu edebilir. Bazı yeni yatırımlar yapmayı düşünebilirsiniz. Ancak bir karar vermek için acele etmeye gerek yok. Farklı seçenekleri değerlendirmek için kendinize zaman verin. Bunu yaparken de biraz eğlenmeyi ihmal etmeyin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün yeni bir girişim üzerine düşünebilirsiniz. Bu girişimi sevdiklerinizle birlikte gerçekleştirdiğiniz takdirde, başarılı olmanız muhtemel. Size en çok önem veren kişilere daha da yakınlaşıyorsunuz. Şu anda bekarsanız, bugünlerde yeni ve heyecan biriyle tanışabilirsiniz. Özgüveniniz, çok fazla kişiyi çevrenize çekiyor.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, son zamanlardaki başarılarınız rahatlamak yerine daha çok çalışmak için sizi teşvik ediyor olabilir. Bugün, sosyoekonomik durumunuzu iyileştirmek için farklı seçenekleri göz önünde bulunduracaksınız. Hayatınızda özel bir yere sahip olan kişi size ilham verecek.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, cazibeniz bugün en büyük değeriniz olacak, bu yüzden parlak gülüşünüzü açığa çıkarmaktan çekinmeyin. İşler istediğiniz gibi gitmese bile gülümsemeye devam edin. Eski sorunlar yeniden ortaya çıkabilir. Sinirlenmemeye çalışın. Sabırlı olun ve sıkıntıların kendiliğinden geçmesini bekleyin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, hayatınızdaki insanlardan biri şu anda ihtiyacınız olanı vermeye hazır ve sizi bekliyor. İstediğiniz yardımı istemekten çekinmeyin. Bu durumdan faydalanmak size zarar vermez. Bugün beklenmedik bir davet karşısında kararsız kalabilirsiniz. Önceliklerinize doğru karar verin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, iyi ve kötüyü birbirinden ayırmak her zaman basit bir iş olmayabilir, ancak farkı anlamanız önemlidir. Sizi neyin engellediğini veya neyin teşvik ettiğini anlayabiliyorsanız, şanslısınız. Hayatınızda olmaması gereken insanlar var ve sizin için iyi olmadıklarını anlamadığınız sürece yolculuğunuzu olumsuz etkilemeye devam edecekler. Her daim sizi destekleyen insanlarla daha fazla zaman geçirin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, daha fazla sosyalleşme zamanı geldi! Dışarı çıkıp biraz eğlenmek için hangi fırsatların olduğunu öğrenin. Bazı telefon görüşmeleri yapabilir ve eğlenceli bir etkinlik planlayabilirsiniz. Bir süredir kafanızda olan organizasyonunu planlamak için mükemmel bir zaman. Dans etmek, yemek yemek ya da yürüyüş yapmak size çok iyi gelecektir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, son birkaç yıldaki sıkı çalışmalarınızın meyvelerinin tadını çıkarmaya başlıyorsunuz. Daha önce hiç başaramadığınız birkaç şey hakkında umut dolusunuz. Eski ve yeni arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bugün, özellikle çekici görünüyorsunuz. Bütün bunlar gerçek olamayacak kadar iyi gelebilir.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün istediğinizi elde etmeye odaklanmak yerine, sahip olduklarınızı elinizde tutmaya çalışın. Bazen insanlar hayattan istedikleri konusunda çok saplantılı olurlar ve yaşamlarında olan harika şeyleri kaçırırlar. Bir süredir konuşmadığınız arkadaşlarınızla veya akrabalarınızla bağlantı kurabilirsiniz. Birçok yönden zengin olduğunuzu kendinize hatırlatın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün dışarıda çok zaman harcamak isteyebilirsiniz. Spor size çekici gelebilir. Çevrenizdekilere gerçek duygularınızı ifade etmek istiyorsunuz, ancak bazıları onları farklı şekilde yorumlayabilir. Onlarla mümkün olduğunca ayrıntılı konuşun. Gurur yapmak, sizi hiçbir yere götürmez. Ne kadar çok paylaşırsanız o kadar çok anlaşılırsınız.

30.01.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.