Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 30 Ocak 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 30 Ocak 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, sabah saatlerinde belirsizlik ve sarsıntı yaşayabilirsiniz. Bir konuda inancınızı yitirmemek için çabalıyorsunuz. Duyguların aydınlığa kavuştuğu bir döneme giriyorsunuz. Arkadaşları, romantizmi ve kişisel hedefleri çevreleyen konularla meşgul olacaksınız. Kendinizi ifade etme, paylaşma ve yaratıcılık konusunda son derece başarılısınız. Önümüzdeki günler içinde büyük bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Harekete geçmeden önce iyi düşünün.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, ay tutulmasıyla birlikte duygular yüzeye çıkıyor ve daha önce gizli olan konuları aydınlatıyor. Kariyer ve aile yaşamınız etkilenebilir. Şu an bir miktar kargaşa hali mevcut. Ancak kişisel yaşamınızı kontrol etme konusunda daha yetenekli bir hale geliyorsunuz. Kariyerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapacak ve hayatınızı düzene sokacaksınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, kişisel duyular bugünden itibaren maksimum düzeye çekiliyor. Öğrenmeyle ilgili bir projeye başlayabilirsiniz. Toplantı tarihleri sizi strese sokabilir. Hayatınızda önemli rol oynayan bir tanıtım gerçekleştireceksiniz. Konuşmanız veya hareketleriniz konusunda çok aceleci olmamaya çalışın. Dikkatinizi dağıtan unsurlardan kaçının ve sezgilerinize uygun davranın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, pratik ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanın zamanı geldi. Hayatınızla ilgili önemli dönüm noktaları yaşayacaksınız. Para, değerli eşya konusunda kazanç elde edeceksiniz. Geçmişte kaldığını düşündüğünüz konular, aydınlatılmak için tekrar gündeme gelebilir. İşinizle ilgili önemli bir ilham kaynağı elde edeceksiniz. Değişiklik yapmak için mükemmel bir döneme giriyorsunuz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, günün ilk saatlerindeki çekingen tavrınızı ilerleyen saatlerde ortadan kalkacak ve kabuğunuzdan çıkacaksınız. Kişisel meseleleriniz üzerinde yoğunlaşacağınız bir gün olacak. Duygular gününüze hakim olacak. Bugün ve önümüzdeki haftalarda, yaşam planınız, bedeniniz ve bakış açınız için yeni keşifler yapacaksınız. Aynı zamanda, özel ilişkinizle ilgili önemli adımlar atabilirsiniz.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, duygularınızın yoğun olduğu bir dönemdesiniz. İş ve sağlık konularına odaklanacaksınız. Geride bıraktığınız olaylar nedeniyle, maddi ve manevi dinlenme ihtiyacı hissediyorsunuz. Gizlenmiş bir konu aydınlatılacak. Bu aydınlanma ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir. Psikolojik anlamda güçlü durduğunuz ve sezgilerinizle hareket edeceğiniz günlere giriyorsunuz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, ay tutulması özlem, hayaller, idealler, toplum ve dostluklar konusunda sizi etkileyecek. Bir yakınınızın aniden bir desteğe ve yardıma ihtiyacı olabilir. Arkadaşlık, grup projesi veya romantik ilişkiyle ilgili bir dönüm noktası yaşayabilirsiniz. Bu hafta eskide kalmış ve üzerinden zaman geçmiş bir probleme farklı bir bakış açısı getireceksiniz. Bunun sonucunda kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugünlerde dinlenmek ve enerjinizi yükseltecek aktiviteler yapmak isteyebilirsiniz. Kariyerinizle veya hedeflerinizle ilgili önemli bir mesele aydınlığa kavuşuyor. Hayatınızın ve geleceğiniz konusunda endişeler yaşayabilirsiniz. Başlayacağınız bir proje tüm endişelerinizi ortadan kaldıracak. Önümüzdeki haftalar, evinize ve ailenize odaklanıyorsunuz. Bazılarınız, anlamlı bir ödül kazanabilir, kariyer veya hedeflerle ilgili bir değişiklik yaşayabilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, güne çok sakin başlıyorsunuz. Ancak ilerleyen saatlerde cesaretiniz artacak. Macera veya öğrenme konusunda istekli olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Çalışmalarınızda önemli bir proje ya da bir dönüm noktası olabilir. Bakış açınızı değiştirecek adımlar atabilirsiniz. Duyurular, ödüller veya tamamlanmış projeler dikkat çekebilir. Kafanızdaki planlarla ilgili harekete geçmeden önce iyice düşünmelisiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, parasal konularda dönüm noktası yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Hayatınıza giren para veya para kaynakları, kayda değer bir değişim yaşamanızı sağlayacak. Geçmişte gözden kaçırdığınız bir şeyi görmenize yardım eden bir kişi var. Bu kişiye karşı hisleriniz yoğunlaşacak ve ilişki yaşama isteği artacak.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün kendinizi bazı projelerle ve kararlarla ilgili sorgularken bulabilirsiniz. Gün ilerledikçe cesaretinizi artırmak sizi daha güçlü bir hale getiriyor. Bir ilişkiyle veya kişisel bir konuyla ilgili fikirlere itiraz edeceksiniz. İnkar edilemez duygular bu hafta yoğun yaşanıyor. Duygularınızı açıklamak zorunda kalacağınız durumlar yaşayabilirsiniz. Bu durum, ilk başta canınızı sıkacak ancak daha sonra sizin lehinize ilerleyecektir. Şubat ayıyla birlikte yeni başlangıçlar yaşayacaksınız.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, gün ilerledikçe kendinizi işlerinize ve sağlığınıza veriyorsunuz. Bu konularla ilgili önemli bir girişimde bulunacaksınız. Yapılan keşifler, hayatınızda değişiklikler yapmanızı sağlayacak. Bu değişiklikleri gerçekleştirirken hızlı hareket etmekten kaçının. Bir meseleyle ilgili hislerinize güvenmeniz gerekebilir. Böylece gizli kalmış bir şeyi ortaya çıkarabilirsiniz.

30.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.