Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 30 Mart 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 30 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar,  bugün aşk ve romantizm çiçeklenmeye devam ediyor. Sosyal etkinlikler, hem eski hem de yeni arkadaşlarla bir araya gelmenizi sağlayabilir. Size yakın olan biri, bir düğün yapmayı planlıyor ve size bugün bunu açıklayabilir. Eşinizin veya sevgilinizin fikirlerini duyunca şaşırmayın! Biraz hayal kurmaya izin verin. Yarın olunca gerçekle yüzleşebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, kariyer, romantizm, eğitim ve manevi konular, harika gittiği için her şey mükemmel görünüyor. Bunların gerçek olmayacak kadar iyi gitmesi size inandırıcı gelmeyebilir. Bu düşünceyle zaman kaybetmeyin! Gelecek için endişeleniyorsunuz, ama şimdilik anı yaşamaya çalışın. Harika anılar biriktiriyorsunuz. Keyfini çıkarın!

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, ufkunuzu genişletmek bugün gündemde. Seyahat, eğitim, yaratıcılık – hepsi endişelerinizin ön plana çıkmasına neden oluyor. Romantizm bugün iyi gidecek. Bir arkadaşınız sizi yeni bir ilgi alanına sokabilir. Mutluluğunuz endişelerinizi daha kolay kontrol altına almanızı sağlayacak. Bugün güzel bir gün, iyi değerlendirin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün evde çalışmanın rahatlığını ve özgürlüğünü yaşayabilirsiniz.  Kitaplarınız ve evcil hayvanlarınızla vakit geçirmek kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. Evde olmanız, iş disiplininizi olumsuz etkilemiyor. Aksine, işlerinizi her zamankinden daha iyi yapacaksınız. 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün çevrenizdeki sosyal bir etkinlik sizi ruhsal ve entelektüel eğilimlerinizi paylaşan insanlarla bağlayabilir. Yeni arkadaşlar edinebilir, önümüzdeki birkaç gün boyunca onlarla telefonda çok zaman geçirebilirsiniz. Bekarsanız, potansiyel bir aşk ortağı karşınıza çıkabilir. Sanatla uğraşan biriyseniz, tüm bunlar size ilham kaynağı olarak görünebilir. 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, üzerinde çalıştığınız bir proje, daha yaratıcı becerilere ihtiyaç duyuyor. Bunlar, yazma, çizim veya bilgisayar grafikleri olabilir. Yetenekleriniz hakkında bazı şüpheleriniz var, ancak sonuçlarına şaşıracaksınız. Bu şekilde çalışmaktan zevk alıyor ve devam etmeyi ümit ediyorsunuz. İyi işlere devam etmekten vazgeçmeyin!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, yeni bir proje başlatmak ve en azından bazı sonuçları görene kadar çalışmak için karşı konulmaz bir zorlama mevcut. Bugün ilham verici bir heyecan bekliyor olabilirsiniz. Daha önce sanatla hiç ilgilenmediyseniz, işe bilgisayardan yardım alarak başlayabilirsiniz. Ne olursa olsun, bu konudan çok zevk alacaksınız.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün evde sana harika bir şey olabilir. Sevgiliniz ebedi bağlılığını ilan edebilir, ruhsal çıkarımlar yapabilir ve size kariyer veya para meseleleriyle ilgili harika haberler verebilir. Her ne olursa olsun, sizi mutlu edecek gibi. Bugünün keyfini çıkarın ve biraz olsun rahatlayın. 

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugünlerde aşk hayatınızda gelişmeler olabilir. Özellikle bugün, kendinizi çok heyecanlı ve iyimser hissediyorsunuz. Sevdiklerinizle iletişim halindesiniz, romantik şarkılar veya şiirler havada uçuşacak. Sevgilinize bir hediye vermek istiyorsanız abartıya kaçmamaya çalışın. Çok fazla duygusal ifade ve maddi cömertlik onu bunaltabilir. Sabırlı olun!

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün işinizi herkese açık bir şekilde sergilemek istiyorsunuz. Bu konuda çok olumlu tepkiler alacaksınız. Çok fazla övgü ve ego güçlendirmesi bekleyebilirsiniz. İşinizden biraz para kazanma fırsatı ortaya çıkacak. Utangaçlıktan veya güvensizlikten uzak durun.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün heyecan, iyimserlik ve sevinç kalbinizi ve aklınızı doldurabilir. Hayatınız olumlu bir şekilde değişiyor ve kolayca anlaşılmasa bile, sezgisel olarak hissediyorsunuz. Uzaktaki biriyle romantizm yaşayabilirsiniz. Yaşadıklarınızı bir kağıda aktarıyorsunuz. Sanki hepsi ortadan kaybolacak gibi hissediyor olabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün güzel rüyalar aklınızı meşgul edebilir. Verdikleri mesajları dikkatlice dinleyin. Bu mesajlar, maddi konularda ve gelecek kaygılarınızda farkına varmadığınız pek çok gerçeği aydınlatabilir. Onları en kısa sürede yazmaya çalışın. Bunu yaptığınız için gerçekten çok sevineceksiniz.

30.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.