Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 30 Kasım 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 30 Kasım 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, muhtemelen bugün nasıl hissettiğinizi herkesin bilmesini isteyeceksiniz. Duygularınızı ifade etme konusunda utangaç değilsiniz. Geminin dümeninde gayet iyi bir performans sergilemek için kendinize güvenin. Duygusal kararlılığınız sayesinde konularda liderlik yapmaktan çekinmeyeceksiniz. Ancak, aklınızın kendi kendine yolculuk etmesine izin vermemeye çalışın. Bir meseleyi o kadar çok düşünmeye eğimlisiniz ki bakış açınızı tamamen kaybedebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, ayağınızı yere sağlam basın ve başkalarının sizi olumsuz etkilemesine izin verme. İnsanların çıkarları için sizi kullandıklarını düşünebilirsiniz. Bununla ilgili problem, hayallerinizin ve hedeflerinizin kaybolabileceğidir. Gerçek hedefinizi görmezden gelmeyin. Hayatta görebileceğinizden çok daha fazlası var. Daha derin bakmalısınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün gittiğiniz yol hakkında bir karar vermeniz gerekebilir. Aksi takdirde, elinizdeki fırsatları kaçırabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm gerçeklere sahipsiniz, bu yüzden artık gecikmeyin. Zihninizi gereksiz düşüncelerden arındırın, güçlü olun ve tüm ağırlığınızı geride bırakın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, zihinsel olarak, bugün çok iyi bir şey yapmaya hazırsınız. Gelecek herhangi bir meydan okumayla başa çıkabileceğinizi göreceksiniz. Günün en zor yönü, duygularınızla ilgilidir. Sadece sevilmek istiyorsunuz. Kalbinizin içinde ne olduğunu karşınızdaki insana söyleyin. Hislerinizi gizlemek için iyi bir zaman değil.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, kalbiniz bugün doğru yerde, bu yüzden iyi ruh halinizi başkalarıyla paylaşmaktan çekinmeyin. Her şeyi basit tutun. Ufak sorunları karmaşık hale getirmeyin. Sizin için uygun olmayan veya kesinlikle gerekli olmayan unsurları geride bıraktığınızda çok daha verimli olabileceğinizi göreceksiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün muhtemelen zihninizle kalbiniz arasında sıkışmış hissedeceksiniz. Bu gerilimin oluşmasına izin veriyorsanız dikkatli olmalısınız. Bugün sizin için en önemli şey rahatlamak. Sorumluluklarınız sizi bunaltıyorsa biraz mola vermek için doğru zamandasınız.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün birileri tarafından harekete geçirilmeye yatkınsınız. Direnmek, daha fazla hırpalanmanıza neden olabilir. Kendinizi baskı altında bulursanız, derin bir nefes alın ve sakinleşmeye çalışın. Bir öfke patlaması yaşamak veya savunmaya geçmek yerine tarafsızlık kalmak sizin için en iyisi olacaktır.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün dışarıda vakit geçirmekten çekinmeyin. Karşınızdaki kişiye ne hissettiğinizi söyleyin. Başkalarının sizi istemediğiniz yerlere itmesine izin vermeyin. Önemli olan, göz kamaştırıcı zihninizle derinlemesine araştırmak ve diğer insanlarla inanılmaz fikirlerinizi paylaşmaktır. Eylemleriniz biraz gerginliğe neden olursa şaşırmayın. Doğru olduğunu düşündüğünüz şeyi yapmanıza hiç kimse engel olmamalı.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, duygusal olarak bugün oldukça iyi durumdasınız. Projelerinizle başa çıkmak için fazladan özgüveniniz var. Günün zor yönü bir sebepten dolayı mantıklı olmayan bir tür zihinsel meydan okuma ile ilgili olabilir. Gerçekleşmeyeceğini bildiğiniz konular için gereksiz çabalara girmeyin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, eğer koşullar altında yatan temellere odaklanırsanız, daha sağlıklı ve mutlu bir hayat elde edebilirsiniz. İlgilendiğiniz insanların son eylemlerinin ardında ne olduğunu düşünün. Böylece, garip davranışlar daha anlamlı hale gelmeye başlayacaktır. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınız yeniden ortaya çıkabilir.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, uzun, sıkıcı ve görünüşte bitmeyen bir mücadelenin ardından, bitiş çizgisine yaklaşıyorsunuz. Mümkün olduğunca çabuk ulaşmak istiyorsanız daha hızlı olmalısınız. Anlamsız, eğlenceli ve kolay şeyleri bir kenara koyun ve ciddi sorumluluklara odaklanın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün biraz havalanmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Kapının dışına çıkınca şansınız dönebilir. Zihniniz keskin. Herhangi bir sorunun derinine inme konusunda başarılısınız. İnsanlar, herhangi bir konuda tavsiyelerinizi almak için bugün size gelebilir.

30.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.