“Yüksek Topuklar” ekibi sizler için, 30 Kasım 2017’ye özel burç yorumlarını hazırladı. 30 Kasım burç yorumları,  astroloji ile ilgilenenlerin aklındaki soru işaretlerini ortadan kaldırıyor. Hangi burcu nelerin beklediğini öğrenmek için günlük burç yorumlarımızı okumaya başlayabilirsiniz.

Günlük burç yorumları 30 Kasım 2017

KOÇ BURCU

Koç burçları, bugün kendilerini ifade etmekte çok başarılı. Buna rağmen yakın ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu gerginliklerin çözülmeyecek bir soruna yol açmayacağını bilin. Kendiniz için vereceğiniz güzel kararların önüne geçmesine izin vermeyin. Unutmayın, bugün sizin kendinizi en doğru şekilde ifade ettiğiniz günlerden biri.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün sizin için oldukça coşkulu ve enerjik bir gün. Bu nedenle her konuda özellikle parasal konularda sabırsız davranabilirsiniz. Bugün geçmişte kalan, çözülmemiş bir sorun önünüze sunulabilir. Siz geçmişten gelen olumsuz etkenleri görmezden gelerek önünüze bakmaya devam edin. İşinizle ilgili uygulayacağınız kısayollar sizi zarara sokabilir. Dikkatli olun. Bugün kendinizi çok yormadan egzersiz yapmayı tercih edebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

İkizler burcu, bugün sosyal yaşamınız biraz hareketli geçebilir. Sorumlukluluklarınızın ile zevklerinizin arasında tercih yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bugün kendinize dinlenmek için izin verin. Sorumluluklarınızı en doğru şekilde yerine getirmek için enerji toplayın. 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün enerjiniz oldukça yüksek ve bütün dikkatleri üzerinizde topluyorsunuz diyebiliriz. Kişisel ve mesleki hayatınızda karşılaşacağınız problemler için bugünden önleminizi alın. Ailenizden veya yakın çevrenizden bazı kişiler hayatınıza müdahale etmeye çalışacaktır. Siz yine de kendinize iyi gelecek kararları uygulayın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugüne kadar mantığınızla hareket etmiş olabilirsiniz. Bugünden itibaren, görüş ayrılıkları yaşadığınız kişiler yüzünden mantıklı kararlar vermekte zorlanabilirsiniz. Gerginlik yaratmadan önce bir kez daha düşünün ve sağlıklı kararlar vermeye devam edin. Bugün özel hayatınızla ilgili endişeye kapılırsanız, durduğunuz yeri bilin.

BAŞAK BURCU

Başaklar, bugün çok fazla sorumluluk edindiğinizi ve çevrenizdekilerin hayatınıza çok fazla müdahale ettiğini düşünebilirsiniz. Bu durumla karşı karşıyaysanız ani ve ağır tepkiler vermekten kaçının. Dikkatli davrandığınız takdirde hayal kırıklıklarınızın önüne geçebilirsiniz. Yeni bir başlangıç yapmayı düşünüyorsanız, bugün kafanızdaki negatif düşüncelerden kurtulun. Kararlarınızı verirken başkalarına bağımlı kalmayın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi, bugün eşiniz, sevgiliniz veya iş arkadaşınızla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu tartışmalarda sakinliğinizi korumaya çalışın. Çevrenizdekiler güveninizi sarsacak davranışlarda bulunabilir. Bağımsızlığınıza müdahale edilmediği sürece olayları büyütmeyin. Hayatınızdaki zorlukların üstesinden gelmek için bugün oldukça iddialı olacaksınız. Acele edilmemesi gereken konularda sabırlı olun ve kendinize güvenin.

AKREP BURCU

Bugün, hedeflerinize ulaşmak için gerekli enerjiyi kendinizde bulamayabilirsiniz. Hayal kırıklıklarına hazırlıklı olun. Vücudunuzu dinlemeden yapacağınız aktiviteler sağlık problemlerine yol açabilir. Bu yüzden, size iyi gelmeyecek şeylerin farkına varın. Kendinizi iyi hissettiğiniz sürece işlerinizi daha hızlı ve planlı yapacaksınız. Sonuçlarını düşünmeden vereceğiniz tepkiler sizi üzebilir. Yıkıcı olmak yerine yapıcı olmaya çalışın. Doğru kararlarla sağlığınızı, enerjinizi ve çalışmalarınızı olumlu yönde etkileyebilirsiniz.

YAY BURCU

Yaylar, huzursuzluğun ve hoşnutsuzluğun hakim olduğu günleri geride bırakıyor. Olumsuz düşünceleri kafanızdan atacak ve hayatınızda olumlu değişiklikler yapacaksınız. Bugün, bu değişiklikler için ilk adımı atabilirsiniz. Ayrıca, çevrenizdeki insanların bazı davranışları sizi şaşırtabilir, hazırlıklı olun. Romantizmi en üst seviyeye taşıyacağınız bu günde, enerjiniz çok yüksek. Enerjinizi düşürmemek adına, karşınızdakine sabırlı davranın. Hiçbir olayın sizi negatif etkilemesine izin vermeyin. Son olarak, bugün hayatınızı olumlu yönde değiştirmek için kendinize izin verin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak, bu günlerde hedeflerinize giden yolda engellerle karşılaşıyor olabilirsiniz. Sakinliğinizi korumaya çalışın. Özellikle bugün öfkenize yenik düşmemelisiniz. Her şeyin olması gerektiği düşüncesine kapılmış olabilirsiniz ve olmasını istediğiniz konular için sabırsız davranıyorsunuzdur. Gerçekten istiyorsanız, sabırlı olun. İç huzursuzluk yaratarak hedeflerinize giden yolda motivasyonunuzu düşürmeyin. Sizi rahatsız eden konularla karşılaşıyorsanız, bu konularda her zaman dürüst olmaya çalışın. Bugünden itibaren önünüzdeki engelleri aşmak için kafanızı olumsuz düşüncelerden arındırın.

KOVA BURCU

Kovalar için bugün, önemli kararlar verme günü diyebiliriz. Çevrenizdekilerle yaşayacağınız anlaşmazlıklar, sizi karar vermek zorunda bırakabilir. Kendi yolunuza gitmek istediğinizi belirttiğinizde, karşınızdakiler size tepki gösterecektir. Bağımsızlığınıza engel olmaya çalışacaktır. Geleceğinizle ilgili canınızı sıkan konuşmalar yapabilirsiniz. Özel hayatınızdaki insanın yaşadığı sıkıntılar da sizi bugün biraz zorlayabilir. Ne olursa olsun tüm bunların sizi etkilemesine izin vermeyin. Eğer izin vermezseniz tüm sıkıntıların son bulduğunu göreceksiniz. Parasal konulara gelecek olursak, bugün parayla ilgili konularda söz vermemeye çalışın.

BALIK BURCU

Sevgili balıklar, bugün sizden beklenen sabırı gösteremiyor olabilirsiniz. Parasal konularda birilerine bağlı kalmak biraz canınızı sıkıyor olabilir. Maddi açıdan özgürlük istiyor olabilirsiniz. Atacağınız adımların sonucunu önceden hesaplarsanız hayal kırıklığına uğramazsınız. Bugün cazibenizi kullanarak birilerinin kalbine dokunacaksınız. Ancak, bu cazibenin egoya dönüşmesine izin vermeyin. Karşınızdaki insanın maddi durumuna takılmayın ve ona karşı dürüst olun. Yeni kararlar vermek için en az iki kez düşünün, bugün risk alma günü değil!

30.11.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.