Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 30 Aralık 2017 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 30 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün zihinsel olarak aktif olacağınız ancak kimi zaman huzursuzluk hissedeceğiniz bir gün olacak. İstediğinizden daha yoğun, yaratıcı fikirler ve sıcak, umut verici konuşmalar için mükemmel bir zaman. Daha fazlasına yönelmeden önce yapmanız gereken mevcut işlere odaklanın. Sevdiklerinizle kuvvetli bağlar kurmanız için harika bir gündesiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, yılın son günlerinde kendinizi biraz rahatlatın. Maddi konularla ve işinizle ilgili kendinize yeni kurallar koyuyorsunuz. Zaman zaman bu kurallardan faydalanarak sahip olduklarınızı kendinize hatırlatacaksınız. Sevdiklerinizle vakit geçirmek ve yalnız kalmak arasında gidip geleceksiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün duygu patlaması yaşayabilirsiniz. Ayrıca başkalarıyla iletişime geçmek veya çevrenizdeki dünyayla daha duygusal bağlar kurmak isteyebilirsiniz. Bugün, sizin için özel olan biriyle umut veren, pozitif bir konuşma yapıyorsunuz. Tüm dikkatinizi bu konuşma üzerinde toplayarak diğer işlerinizi aksatmamaya özen gösterin. 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugünden itibaren duygularınızı ve ihtiyaçlarınızı daha yakından tanımaya başlıyorsunuz. İyileşme ve yenilenme faaliyetleri için uygun bir zamandasınız ve bu konuda son derece heveslisiniz. Gün ilerledikçe rahatlatıcı ve keyifli aktiviteler sizi bekliyor.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün sizi biraz aşan bir konuyla ilgili bağlantı kurmaya çalışıyorsun. Yeni yılın ilk günlerine kadar bu konuyla meşgul olabilirsiniz. Endişelerden ve korkulardan vazgeçip sizi mutlu edecek hedeflere nasıl ulaşacağınızı düşünün. 

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, güne biraz huzursuz başlayabilirsiniz. Bugün konuşmalarınız ve fikirlerinizle birinin ilgisini çekiyorsunuz. Bu ilgi ateşli anlar yaratabilir. Uzun vadeli hedefler belirlemek ya da mevcut olanları yeniden şekillendirmenin yollarını bulmak için güçlü bir zaman. Ancak, eskimiş metotlara veya fikirlere takılı kalarak yapacağınız planlar size fayda sağlamayacaktır.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün ruhsal olarak özgür ve rahatlamış hissediyorsunuz. Gelecek planlarınızla ilgili umutlarınız giderek artıyor. Yeni yılla birlikte daha uzun vadeli hedefler belirleyeceksiniz. Şimdilik, özel hayatınıza ve arkadaşlığa yoğunlaşın. Bir süre sorumluluklarınızı aklınızdan çıkararak günlük yaşamınızın keyfini çıkarın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte hayatınızdaki hareketlilik artıyor. İsteklerinize ve ihtiyaçlarınıza doğru karar vermelisiniz. Ayrıca bugün parasal durumunuzu, işinizi, sağlığınızı ve birtakım alışkanlıklarınızı gözden geçirmenizde fayda var. Bu alanlarda yapacağınız ufak değişiklikler daha verimli günler geçirmenizi sağlayacak.

 YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün bir yakınınızdan alacağınız fikirlerle hayata bambaşka bir açıdan bakmaya başlıyorsunuz. Bu durum çok hoşunuza gidecek. Enerjinizin çoğunu kişisel planlara odaklanmak ve bu konuda disiplin sağlamak için harcıyorsunuz. Bu sabah, fikirlerle dolu olabilirsiniz, ancak fikirlerini doğru kullandığından emin olmalısınız. Gün ilerledikçe, kendinizi ifade etmek için doğal yollar bulacaksınız. Kişisel çıkarlarınızı korumak için mükemmel bir zaman.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, yeni yılla birlikte ilişkilerinize odaklanacağınız bir döneme gireceksiniz. Bugün ve yarın, çeşitli işlerle ilgili ayrıntıları düzeltmek için zaman harcayacaksınız. Gün ilerledikçe, işlerinizde yarar sağlayacak pratik fikirler edineceksiniz. Bu konudaki sohbetlere ve aktivitelere katılmaya özen gösterin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, eğlenceli, etkileyici tavırlarınızla bugün girdiğiniz ortamlarda dikkat çekiyorsunuz. Sıcak ve doğal ifadelerinizle bağlarınız güçleniyor. Yeni yılın ilk günlerine kadar neşeli tavırlarınız devam edecek. Böylece, kendinizi önümüzdeki günlerde gireceğiniz yoğun tempo için hazır hissedeceksiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, 2017 yılının son günlerini sevdiklerinizle yeni yerlere giderek çıkarın. Yeni yılla birlikte aşk hayatınızdaki hareket, eğlence dolu anlar ve kutlamalar artıyor. Ancak, ihtiyaçlarınızı, isteklerinizi ve duygularınızı kontrol etme konusunda ipleri elinizden bırakmayın.

30.12.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.