Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 30 Ağustos 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 30 Ağustos 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün evinizde barış hüküm sürüyor. Evinizin üyeleri birbirleriyle neredeyse telepatik olarak iletişim kuruyor. Bunu tuhaf bulabilirsiniz, ama şaşırtıcı olmamalı. Bir başkasını rahatsız eden şeyleri algılayabilir ve ondan kaçabilirsiniz. Bu size hoş bir solunum alanı yaratacak.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün bir sosyal etkinliğe katılabilirsiniz, ama konuşmaktan hoşlanmayacaksınız. Sadece söylenenleri dinlemek, sessizlik içinde olmak ve sıcaklığın ve müziğin tadını çıkarmak istiyor olabilirsiniz. Evde çok fazla zaman geçiriyorsunuz ve bir süre dışarıda olmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün yakın bir arkadaşınız veya partneriniz, size küçük bir armağanla gelebilir. Ona karşı sıcak ve sevgi dolu hisleriniz artacak. Bu kişi ile kayda değer bir zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Böyle hassas ve nazik birini bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyorsunuz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, sezgileriniz bugün her zamankinden daha kuvvetli. Tarihsel kişilerle ve olaylarla daha fazla ilgilenmeye yatkınsınız. Bu konularda kitaplar sadece ilginç değil aynı zamanda bilgilendirici olabilir. Bu insanlar hakkında edindiğiniz bilgiler, şimdiki bakış açınızı değiştirmenize yardımcı olacak. Okumaya devam edin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün evinizde mutluluk hakim. Yeni bir barış ve sessizlik duygusu yaşayabilirsiniz. Herkes kendi projelerinde okumaya, çalışmaya ve daha az sosyalleşmeye odaklanıyor. Bu sizin için harika bir zaman olabilir. Zamanınızın çoğunu ailenizle birlikte geçiriyorsunuz ve eviniz sizin için huzurlu bir sığınak. Keyfini çıkarın!

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün yakınınızdaki bir grup etkinliğe katılabilirsiniz. Siz ve arkadaşlarınız, grubun hedeflerini tartışırken aktif bir rol oynayabilirsiniz. Herkese güçlü bir şekilde bağlısınız. Akşam olduğunda kendinizi yorgun ve bunalmış hissedebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün mesleki hedefleriniz ile ilgili durumlar değişiyor. Uzun bir süredir değişim hakkında düşünüyorsunuz, ama bugün karşılaştığınız gündelik bir durum, sonunda karar vermeniz için gereken motivasyonu sağlayabilir. Bunlar sadece dışsal değişiklikler değil, içeride de değişiklikler yaşayacaksınız.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün ruhsal prensiplerinizi uygulama konusunda iyisiniz. Özellikle de başkalarını derinden anlamak söz konusu olduğunda, bugün özellikle başarılı ve isteklisiniz. Her türden ilişkileriniz büyüyecek ve gelişecek. Bu sizin için büyük dış ve iç değişim zamanı. En iyisini yapın!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, genellikle dışa yöneliyorsunuz, ama bugün biraz içinize kapanabilirsiniz. Düşünsel bir ruh halinde olabilir ve metafizikten felsefeye, paradan geleceğe kadar her şeyi merak edebilirsiniz. Temel olarak yaşam hakkında pozitif hissediyorsunuz, ama şimdi bir kavşaktasınız. Hangi yöne gideceğinize karar vermeden önce ciddi bir şekilde düşünmelisiniz. Kendine biraz zaman verin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün arkadaşlarınız ve sevgilinizle bir arada olmak istiyorsunuz. Muhtemelen iyi yemek, iyi müzik ve harika sohbet için havanızdasınız. İlerleyen saatlerde, sevgilinizle yalnız zaman geçirebilirsiniz. Aranızda geçecek bazı konuşmalar sizi daha derin düşünmeye itebilir. Keyifli bir gün ve harika bir akşam geçirin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün kendinizi çok güçlü hissediyorsunuz. Oldukça iyi bir sağlık durumunuz var ve aklınız fazlasıyla keskin. Hayatınızın bazı alanlarında, fark edilecek derecede büyümüşsünüz. Para için, gerçekten sevdiğiniz bir işi bırakmayı düşünebilirsiniz. Eğer sizin için en doğrusu bu olacaksa, hiç düşünmeyin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün sevgilinizin ne düşündüğü, ne hissettiği, neye ihtiyaç duyduğu ve ne istediği konusunda fazla duyarlısınız. Gerekli olduğunu bile bilmeden onun için bir şeyler yapabilirsiniz. Bu, sevgilinizin yeni bir anlayışını anlamanıza yardımcı olacak. Akışına bırakın ve en iyisini yapın. Yaptıklarınıza sevineceksiniz.

30.08.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.