3 Temmuz 2018 günlük burç yorumu

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 3 Temmuz 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 3 Temmuz 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sohbetlere dahil olmak, sağlıklı enerji akışını sürdürmek için çok önemlidir. Başkalarına söylediğiniz şeylerin derin bir etkisi olacak, bu yüzden sözlerinizi dikkatli seçin. Bir grubu içeren fiziksel aktivitenin tadını çıkarın. Sosyal bir etkinliğe katılabilirsiniz. Karşılaştığınız tüm durumlarda aktif bir katılımcı olun.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün biraz kararsız olabilirsiniz, ama bunun için endişelenmeyin. Biraz daha esnek olun ve sıkı tutumunuzu bırakın. Bazı şeyler karşısında kahkaha atın ve şakalara açık olun. Fikir alışverişinin günün kritik bir parçası olduğunu göreceksiniz. Evden çıkın ve içten konuşmalar yapmanın tadını çıkarabileceğiniz bir sosyal alana gidin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün tembellik için bir bahane yok! Gün bitmeden yataktan kalkmalısınız. Ne kadar çok hareket ederseniz, o kadar mutlu olursunuz. Düşüncelerinizi çevrenizdeki insanlara ifade edin. Açık havada çıkın ve rüzgarın söyleyeceklerini dinleyin. Aktif ve esnek olun. İnsanların duyguları bugün yüzeye daha yakındır, bu yüzden her şeyi hafif ve enerjik tutun.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, işlerinizin durgun olmasına izin vermeyin. Harekete geçme zamanı. Bugün yaptığınız her şeyde, ne kadar derinlere inebileceğinizi görün. Çok çeşitli konularla ilgileneceksiniz. Her zamanki duygusal yoğunluğa bir ara verin ve arkadaşlarınızla keyifli sohbetin tadını çıkarın. İşlerinizi enerjik ve iyimser tutun.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün karanlıktan ve ışığa çıktığınızı hissedebilirsiniz. Üzerinizden bir ağırlık kalkıyor, ancak hala kendinizi geliştirmeye engel çok fazla duygusal dram var. Öğleden sonra uzun bir yürüyüşe çıkın. Kalp atış hızınızı artırın. Aktif olmanın size ne kadar iyi geldiğini göreceksiniz.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün sabit tırmanışınıza bir ara verin ve etrafınıza bir bakın. Arkadaşlarınızla bir gece geçirin ve sohbetlerde aktif bir rol üstlenin. Yaptığınız sosyalleşmenin size çok iyi geldiğini, hatta günlerdir var olan gerginlikten kurtulduğunuzu göreceksiniz. Bu ritmi sürdürmek için aktif bir rol üstlenin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün haberlere dikkat edin. Sadece ana haberleri değil, sıra dışı bağımsız yayınları ve web sitelerini de kontrol edebilirsiniz. Duyduklarınızı ve okuduklarınızı sorgulayın. Bilginizi artırırken aktif bir rol üstlenmelisiniz. Neler olup bittiğini gözeterek vatandaşlığınızın sorumluluğunu üstlenin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün dışarı çıkmak ve işleri halletmek için harika bir gün. Biraz kararsız olduğunuzu fark edebilirsiniz, ama endişelenmeyin. Büyük taahhütlerde bulunmanız gerektiğini düşünmeyin. Duygu ve düşüncelerinizi açıklığa kavuşturun ve zihninizde neler olduğunu ifade edin. Dolaşımınızı hızlandıran bir tür fiziksel aktivite yapabilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün her şey daha da netleşiyor. Sanki biri sizi havaya kaldırmış, gezdiriyor. Kendinizi çok hafiflemiş hissediyorsunuz. Uzun bir bisiklet yolculuğuna çıkmanızı isteyen ani bir fiziksel enerji patlaması yaşayabilirsiniz. Saçlarınızı esen rüzgarla hissedin. Yalnız kalmak istemezseniz, arkadaşlarınızı arayarak tempolu bir aktivite planlayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, geçtiğimiz birkaç hafta boyunca edindiğiniz bilgilerin bir kısmını kullanmaya başlayabilirsiniz. İletişim becerilerinizi işe koymanın zamanı geldi. Duygularınızın bugünkü eylemlerinize güçlü bir şekilde bağlı olduğunu ve artık çoğu şey daha açık bir tonda gerçekleşeceğini göreceksiniz. Derin nefes alın ve üzerinizdeki gerginliği serbest bırakın.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, fiziksel dayanıklılığınız bugün oldukça güçlü. Bu enerjinin bir kısmını serbest bırakmak için spor salonuna gitmeyi düşünebilirsiniz. Bir strateji ve iyi bir koordinasyon içeren bir şey yapın. Yüksek enerjinizi, zirveye çıkmak için bir anahtar olarak görebilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, geçtiğimiz birkaç gün içinde hakim olan ciddiyete ara verin. İletişimin daha aktif olduğunu ve kelimelerin özellikle etkili olduğunu fark edebilirsiniz. Konuşun ve insanların sizi dinlediğini görün. Aynı şekilde, siz de onları dinlemeye çalışın. Fikir alışverişi böyle bir günde kritiktir.

03.07.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

vestel