Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 3 Şubat 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 3 Şubat 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, planlarınızı ilerletmek için elinizden gelenin en iyisini yapıyorsunuz. Gelecek günlerde, heyecan verici bazı deneyimler yaşayabilirsiniz. Her fırsatı değerlendirmeye özen gösterin. Konforlu günleriniz biraz geride kalabilir. Tamamen yeni şeyler öğrenmenin zorluğundan keyif almaya başlayacaksınız.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, yeni keşifler yapacağınız bir döneme giriyorsunuz. Önümüzdeki günlerde, ilerletmeyi düşündüğünüz bir fikir olabilir. Kaynaklarınızı bir araya getirmeniz gerekebilir. Olumlu bir sonuç elde etmeye odaklanın. Motivasyonunuzu yükseltmek adına kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün esnek ve uyumlu bir tutum içindesiniz. Ancak bazı hassas konularda bunu korumak daha zor olabilir. Uzun vadede bir değişim veya geçmişten kurtulmak her zaman kolay olmayabilir. Kendinizi sıkmaktan vazgeçin. Yavaş yavaş ilerlemek, sağlam işler başarmanıza yardımcı olacak. Duygularınızla ilgili yaşadığınız huzursuzluktan kurtulmaya başlıyorsunuz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, istediğiniz her şey bir tabakta sunulursa şüphelenmemeye çalışın. İyimser tutumunuz sayesinde güzel fırsatlar elde edeceksiniz. Şu anda yolunda giden her şeyi tamamen hak ettiğinizin farkına varın. Emeklerinizin karşılığını önümüzdeki günlerde almaya başlayacaksınız.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, güçlü iş ahlakınız nedeniyle çevrenizdekiler, bir şey yapılmasını istediğinde, güvenebilecekleri kişi siz olacaksınız. İş ve özel hayatınızdaki yoğunluklar artıyor. Hırslı olabilirsiniz ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için çok çalışmaya hazır hissedebilirsiniz. Uzun vadeli işler başarmak için kendinize olan güveninizi artırın.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, enerjiniz çevrenizdekiler tarafından olumsuz karşılanabilir. Yetenekleriniz ve kişisel gücünüz, zorlukları görmezden gelmenize neden olabilir. Parlak fikirlerinizi, başkalarıyla paylaşmaktan çekinmeyin. Yakınlarınızın fikri işinize yarayabilir. Özel ve keyifli bir gezi planlamak için harika bir dönemdesiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, fikirlerinize ve çalışmalarınıza sadık kalacağınıza dair kendinize söz vermelisiniz. Yaratıcılığınız, meraklı gözleri üzerinizde toplayacak ve olumlu gelişmeler yaratacak. Arkadaşlarınıza fikirlerinizi söylemek için son derece heveslisiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, hırslı bir tavır sergiliyorsunuz. Bugünlerde parlayan idealist bir yanınız olabilir. Bununla birlikte, çok mükemmel olmaya çalışırken bir anda ilgi odağı olabilirsiniz. Planlarınızı gerçekleştirmek için fazla acele etmeyin, emin adımlarla ilerlemek harika niteliklerinizi daha farkedilir kılacak.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, önümüzdeki haftalarda bağlantı kurduğunuz insanlar size heyecan verici fikirler ve fırsatlar sunabilir. Gelecekteki günler de bir istisna değildir, çünkü yoğun günleriniz güzel bir şeyin başlangıcı olabilir. Hevesli olduğunuz konulardaki ayrıntılara daha çok zaman ayırmalısınız

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, önümüzdeki hafta içinde en güvendiğiniz ve en iddialı planınızı gerçekleştirmeye başlayacaksınız. Zorlukların üstesinden gelmeye istekli olabilirsiniz. Ve bunu fazla düşünmemeye çalışırsanız çok iyi yapabilirsiniz. Yaratıcı ve iyimser tutumunuz sayesinde güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Başkalarının bu konudaki düşüncelerini gözetmekten ziyade projeye rahatça girmenizi ve sürecin keyfini çıkarmanızı öneririz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, çevrenizdekilerin sizinle ilgili övgülerini artık görmezden gelmiyorsunuz. Haklı olduğunuz konular gündeme gelebilir. Güveninizi arttırmak ve daha ileri gitmek için iltifatları kullanmayı düşüneceksiniz. Yeteneklerinizi gizleme zamanı değil, ama onlardan en iyi şekilde yararlanmak için harika yollar bulmaya çalışın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, ne kadar meşgul olursanız olun, projelerinizin ve işlerinizin hayatınızı tamamen işgal etmesine izin vermeyin. Önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak çok özel bir etki ile işinizde vakit geçirmekten daha fazla zevk alabilirsiniz. Sahip olduğunuz eğlenceli ve küçük sorumlulukları ihmal etmeyin.

03.02.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.