Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 3 Ocak 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 3 Ocak 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün aşkla ilgili konularda son derece pozitifsiniz. Geçmişinizle barışıyorsunuz. Maddiyattan çok maneviyata önem vereceğiniz durumlarla karşılaşacaksınız. Bir eşyaya veya bir kişiye olan bağımlılığınız sizi kötü etkileyebilir. Bu bağımlılıktan kurtulmanın tam zamanı! Geçmişten bir şekilde kopmak bugün sizi biraz daha rahatlatıyor.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, ruhunuza ve ilişkilerinize iyi gelecek faaliyetler buluyorsunuz. Bu faaliyetler aynı zamanda size ilham verecek. Bugün sakin ve olumlu davranışlar sergileyeceksiniz. Fikirlerinizi, vizyonlarınızı ve rüyalarınızı paylaşmak ilişkilerinizi güçlendirecek. Sevgi, arkadaşlık ve dostluk için güzel bir gün. Ayrıca çıkarlarınızı doğru yönde takip ettiğiniz için iyi durumdasınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, işbirliği, samimiyet ve keyif için bu güzel bir gün. Bugün hedeflerinize doğru karar verip onlara ulaşmak için doğru adımlar atarsanız daha iyi hissedeceksiniz. Olgunluğunuzu işinizde göstermek size büyük fayda sağlayabilir. Bugün özel biriyle farklı ama hoş duyguların olduğu anlar yaşayacaksınız. Özel bağlar kurulabilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, artık ilişkinizde büyüyor ve olgunlaşıyorsunuz. İlişkinizi güçlendirmek için oldukça heveslisiniz. Kendinizi başkalarına anlamlı yollarla ifade edeceksiniz ve hayatınızdaki insanların ne kadar içten olduğunu bir kez daha fark edeceksiniz. Deneyiminiz, hassasiyetiniz veya bilgeliğiniz dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Merhamet duygunuz ve nezaketiniz her zamankinden fazla. Tüm bunlar motivasyonunuzu olumlu yönde etkiliyor.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, nihayet geçmişten gelen problemleri çözme gücünü kendinizde buluyorsunuz. Ancak başkaları ile bağ kurmak ve önem verdiğiniz insanlarla hoş vakitler geçirmek için de zamana ihtiyacınız olacak. Yeni yılın ilk günleriyle birlikte kalbiniz hareketleniyor. Sevdiklerinize karşı aşırı cömertsiniz. Duygusal bağların yanı sıra işler ve projelerle ilgili de çevrenizdekilere yardım edeceksiniz. 

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, şefkat, merhamet ve anlayış kavramları bugün sizin için çok önemli. Biriyle bir anlaşma yapabilir veya geçmişteki sorunlar hakkında yeni bir fikir kazanabilirsiniz. Size fayda sağlayacak olumlu kişileri ve deneyimleri hayatınıza katmak için doğru bir zaman. Merhamet, size ihtiyacı olan bir yakınınıza yardım etmenizi ve onu desteklemenizi sağlayacak. Yaşamın olumlu, güzel ve sihirli taraflarına odaklanmanızı tavsiye ederiz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, çalışma konusunda ve sağlığınıza gösterdiğiniz özen konusunda oldukça aktifsiniz. İş ilişkileriniz olumlu kararlarla sonuçlanabilir. Özel hayatınızdaki ilişkileriniz de iş ilişkileriniz kadar güzel devam ediyor. Uyum, güzellik ve denge isteğiniz harekete geçecek ve evinizi, çalışma ortamınızı daha rahat ve keyifli hale getirmek için adımlar atacaksınız.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, ihtiyaçlarınızı belirleme ve karşılama konusunda kendinize güvenin. Yaşamınızdaki ve özel hayatınızdaki güzelliklerin farkına varın. Bugün duygusal anlamda sizi yenileyecek kararlar alıyorsunuz. Yeni uğraşlar edinmek için kendinize hedefler koyuyorsunuz. Arkadaşlarınız ile eğlenirken de bu hedeflerinizi kendinize hatırlatmayı unutmayın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün kötü bir alışkanlığınızdan kurtulmak için ilk adımı atıyorsunuz. Kendinize güvenin ve hayatınızı düzene sokmak için kararlı olun. İhtiyaçlarınızı ve arzularınızı oluşturmanın ve onları en iyi şekilde nasıl karşılayacağınızı düşünmenin zamanı geldi. Özel hayatınıza uyum ve denge getirmek için daha ciddi kararlar alabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün kendinize zaman ayırmak yerine başkalarıyla vakit geçiriyorsunuz. Uzun vadeli bir projeyi tasarlamak veya düzenlemek için fikirlerine önem verdiğiniz birine danışacaksınız. Bu kişi aynı zamanda hayatınızda özel bir yere sahip. Yeni yılın ilk günleriyle birlikte daha nazik ve daha merhametli bir tavra bürünüyorsunuz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, hedeflerinizi gerçekleştirecek ve kariyerinizi geliştirecek fikirler üzerinde pratik çalışmalar yapıyorsunuz. Hedeflerinize hoşça bağlı olduğunuzu hissediyor olabilirsiniz. Aynı zamanda, bugün duygusal olarak gevşemek ve yakınlarınızla uyum sağlamak için müthiş enerjiye sahipsiniz. Özel hayatınızdaki ilişkilerin olumlu, güzel ve büyülü yanlarını fark ediyorsunuz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bu günlerde bilge tavırlarınızla itibar kazanıyorsunuz. Aslında doğal olmak ve sizi ilgilendiren şeyleri takip etmek çevrenizdekiler tarafından saygı görmenizi sağlıyor. Sessiz ve etkili tutumunuzla dikkatleri olumlu yönde çekiyorsunuz. Aynı zamanda dostluk bağlarınızı güçlendirecek veya gerginliklere son verecek enerjiye sahipsiniz. Yeni yılla birlikte aşk hayatınız da hareketleniyor.

03.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.