Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 3 Nisan 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 3 Nisan 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün çevrenizdekilere normalden daha fazla uyarıda bulunabilirsiniz. Sözleriniz hakkında bilinçli hissediyorsunuz ve doğru zamanda doğru kişiye doğru şeyi söyleyip söylemediğinizi sürekli merak ediyor olabilirsiniz. Etrafınızda olan her şeyi ciddiye almamaya çalışın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün başkaları ile konuşurken, tavrınız sakin ve ciddidir. Gerçeği saklamak için hiçbir nedeniniz yok, bu yüzden istekli herhangi bir dinleyiciye bilgi vermekten mutluluk duyacaksınız. Dikkatli olun, çünkü başka birinin özel işine davetsiz girebilirsiniz. Bazı gizli bilgiler edinirseniz, bu bilgiler duymaması gerekenlere söylemekten kaçının.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün muazzam bir konsantrasyona sahip olabilirsiniz. Bunu avantaja çevirin, çünkü uzun sürmeyebilir. Genellikle, bir projenin uzun bir süreye yayılmış olması sizin için zordur. Bazı görevleri bitirmek için birkaç kişiyi ortak etmek zorunda kalabilirsiniz, ama bu iyi bir hareket. Ne yapmanız gerekiyorsa onu yapın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, çevrenizde sizi huzursuz eden insanlardan kurtulmak için dikkatli olun. İnsanlarla konuşmaktan çekinebilirsiniz. Zamanın değersiz olmadığına dair hislere sahipsiniz. Sorunlarınızın daha önemli olduğunu ve çevrenizdekilerin daha yüzeysel şeyler ile çok ilgili olduğunu düşünüyorsunuz. Kendinizi izole etmek kesinlikle durumu düzeltmeyecektir. Gerçekten daha fazla iletişim kurmalısınız.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün bir bilge gibi konuşabilirsiniz. Bu durum kibirli olmanız gerektiği anlamına gelmez. Olgunlaşmamış ya da eğitimsiz davranan kişiler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Yargılamak sizin işiniz değil. Başkalarının bilmedikleri veya öğrenmeye isteksiz olduklarını varsaymak yerine büyük resmi anlamalarına yardımcı olun.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün fikirlerinizi herkesin değiştiremeyeceğini dile getiriyorsunuz. Planları düzenlemenin ve taşları yerine koymanın zamanı geldi. Bu sağlam temelin ayakta durması, başkalarının sizi etkili bir şekilde desteklemesine izin verecektir. Güvenilir ve öngörülebilirsiniz. Yakınlarınız da size bağlı olabilir ve sizinle olan ilişkilerinde nerede durduklarını bilirler. Kendinizden şüphe duymayın. Bugün gururlu olma zamanı.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, gerçekler söz konusu olduğunda zor ve soğuk olabilirsiniz. Bu durum, hassas içinizi maskeliyor olabilir. Belki de duygularınız ve kendinizi nasıl ifade ettiğiniz hakkında güvensizsiniz. İnsanlar bunu bilemeyebilir, çünkü kişiliğinizin güçlü ve iradeli tarafını göstermede çok iyisiniz. Kendinizi başkalarıyla paylaşmak konusunda çok dikkat edin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün muhtemelen yalnız, belki de izole edilmiş hissediyor olabilirsiniz. Belki de insanların kafalarından geçen vahşi düşüncelere sahip olmadığınızı düşünüyorsunuz. Çevrenizdekilerin yaptığını öğrenince çok şaşıracaksınız. Bununla birlikte, bu düşünceleri herkesle paylaşacağınız pek olası değil. Yapmanız gereken neyse onu yapın. Sadece yalnız olmadığınızı ve her zaman bir destek ağına sahip olduğunuzu bilin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün birine ders vermek için elinize bir fırsat geçebilir. Bunu yapmaktan çekinmeyin. Bir şeyleri düzeltmek ve doğru yolu belirgin hale getirmek için kelimeleriniz sabırlı ve açık olacak. Bilgilerinizi paylaşırken cimri olmayın. Böylece, siz ve yakınlarınız için durumlar daha iyi olacaktır.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün bir girişimde bulunma konusunda tereddüt edebilirsiniz. Bunun yerine, beklemeden ve büyük bir hamle yapmadan önce işlerinizin nasıl ilerlediğini görmeyi tercih edebilirsiniz. Neden olduğuna emin olmasanız da, hareketleriniz bir şekilde engellenecek. Sezgilerinizle ilerlemek ve çok soru sormak en iyisidir. Sadece daha güvenli bir rota çizdiğinizden emin olun.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, gün geçtikçe kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Sorun şu ki, olaylar karşısında ne söyleyeceğinizi bilmiyorsunuz ya da bazı insanların önünde kendinizi rahat hissetmiyorsunuz. Belki de sınırınızı kaybettiğinizi hissediyorsunuz. Umutsuzluğa kapılmayın. Bu sadece bir geçiş. Uzun zaman önceki, tam donanımlı benliğinize geri döneceksiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün kötümserliğe bulaşabilirsiniz. Size her şey kasvetli görünüyor. Kötülüklerin çevrenizde dolaştığını hissediyorsunuz. Bu ruh halinden, kendinizle konuşarak kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Tekrar bardağın dolu tarafını görmek için, kendinize ve yakınlarınıza güvenmeye çalışın.

03.04.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.