Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 3 Mayıs 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 3 Mayıs 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün parlamanız gereken bir gün. Kendinizi her zamankinden daha özgüvenli hissediyorsunuz, ki bu sizin için inanması zor bir şey olabilir. Yine de, gündeminize odaklanmaktan vazgeçmeyin. Etrafınızdakilerin ilgisi sizi kötü etkilememeli. Üzerindeki muhteşem ışığı doğru kullandığınızdan emin olun. 

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün denklemin dışında kaldığınızı hissediyorsunuz. Endişelenmeyin. Sadece bugün böyle hissettiğiniz için bu sizin kaderiniz anlamına gelmez. Şu anki konumunuzdan hoşlanmıyorsanız, pozisyonunuzu değiştirin. Birlikte olduğunuz insanları sevmiyorsanız, farklı bir sosyal çevreye geçin. Başkalarına suçlamak yerine biraz sorumluluk almayı deneyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün yaratıcılığınızı yeni bir seviyeye taşıyacaksınız. Kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etmenin birçok yolu var, bu yüzden birini seçin ve takip edin. Sahnede olma gibi bir arzunuz olabilir. Hayallerinizi ve iç tutkunuzu herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Güçlü duygulara sahipsiniz. Onları kısıtlamaya ya da uzaklaştırmaya çalışmayın. Beyninizi çok fazla dinlemek, sizi kalbinizde ve hayal gücünüzdeki ödünlerden mahrum edebilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün uygularınız sizi aldatabilir. Bu yüzden onlara körü körüne sarılmamaya dikkat edin. Belki de zorlandığınızı hissediyorsunuz. Hislerinizi bir süre içinizde tutarak bu gerginliği önleyebilirsiniz. Başkalarına size nasıl davrandıklarını göstermek istiyorsunuz. Bunu en doğru şekilde yapmaya özen gösterin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün bazı konularda kayıp bir ruh gibi hissedebilirsiniz. Enerjik ve heyecanlı olmanıza rağmen, enerjinizin yanlış yönlendirildiğini de hissediyorsunuz. Bugünlerde sizin için anahtar, kendinizi yönetmektir. Başkalarının gündemini bir kenara bırakın ve iç sesinizi takip edin. 

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, başkalarıyla uyum yakalamanın en iyi yolu, öncelikle kendi içinde uyum kurmaktır. İnsanların daima sizinle ilgilenmelerini ve tüm arzularınıza katılmalarını beklemeyin. Sınırlar bazen belirsizleşebilir, ancak sağlıklı bir şekilde ilişkileri sürdürmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. 

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün güçlü duygularınızın ve hayallerinizin yolunda gittiğini hissedebilirsiniz. Belki de gelecekle ilgili belirli bir vizyona sarıldığınızı fark edeceksiniz. Ancak, henüz var olmayan bir fikir üzerine yoğunlaşıyorsunuz. Bu konuda geri adım atın ve durumu yeniden değerlendirin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugünlerde bazı şeylerden uzaklaşmak için kendinizi kapatmış olabilirsiniz. Geçmişteki hayallerinizi ve fikirlerinizi harekete geçirmek için bir adım atacaksınız. Dikkatli olun! Duygularınız size oyun oynuyor olabilir. Egonuzu beslemek için gerçek dışı konulara fazla yoğunlaşabilirsiniz. Gerçekçi olun. Enerjinizi başka bir yere yönlendirmenin daha iyi olduğunu fark edeceksiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün konuştuğunuzda, diğer insanların sizi dikkatlice dinlemelerini isteyeceksiniz. Düşünceleriniz insani fikirlere ve felsefelere yönelik olabilir. Fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmaya isteklisiniz. Üstelik herkes size kulak verirse, dünyanın daha iyi bir yer olacağını düşünüyorsunuz. İnsanlar böyle bir bakış açısına sahip olduğunuz için dalga geçebilirler, ancak bu kesinlikle hayal kurmayı bırakmanız gerektiği anlamına gelmez.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün bir durumun kontrolü ile ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Sağlam bir şekilde planlanmış bir rutine bağlı kalıyorsunuz. Bir şeyler yapmanın yolu bu ve ona bağlı kalmak istiyorsunuz. Ancak diğer insanlar da hareket halindeler ve liderlik rolünü sizden almak isteyebilirler. Gerçekler konusunda daha kararlı ve istekli olmalısınız. 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün sizin için konuşmak ve hareket etmek çok güç olacak. Olumsuz duygulardan kurtulmaya çalışın. Çünkü, kaliteli işler çıkarmak için harika bir gün. Bir rüya sizi gerçekler konusunda teşvik edebilir. Size zarar veren duygulardan tamamen arınana kadar nesnel konulara yoğunlaşmaya özen gösterin.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün gerçekçi tutumunuz, duygularınıza nazaran daha ağır basmalı. Aksi takdirde, bu durum başınızı belaya sokabilir. Her ne olursa olsun, kendinizi çok tutkulu hissedeceksiniz. Bu tutku, mantığınızla hareket etmenize engel olabilir. Dürüstlük, içsel güç ve özgüven, zihninizi ve kalbinizi bir arada tutan kavramlar olacak.

03.05.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.