Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 3 Mart 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 3 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Kovalar, fiziksel canlılığınız bugün ekstra kuvvetli olacak. Ancak, düşünceleriniz biraz bulutlu olabilir. Birisi sizinle ilgili bir harekete şiddetle itiraz edebilir. Artık kendinize güvenmeli ve ayağa kalkmalısınız. Ne olursa olsun, bir şekilde harekete geçme imkanı yakalayacaksınız. Durumları dikkatlice değerlendirmek için zaman ayırın; çünkü çevrenizdeki hileler devam ediyor olabilir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün dünyanızda biraz karışıklık olabilir. Neyin olup bittiğini anlamaya çalışmak pek kolay olmayacak. Akılcı düşünme ve analitik süreçler çözüm bulmak için bu kez işe yaramayabilir. Sadece konunun oturmasına izin verin ve daha net bilgilere sahip olmayı bekleyin. Kontrolü elinizde tutma isteğinden vazgeçin. Bunun yerine rahatlayın ve kendinizi günün akışına bırakın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün eyleme geçmeniz istenebilir, buna direnmeyin. Her şeyin göründüğü gibi olmayabileceğinin farkında olun. Hareket etmeden önce farkında olmanız gereken garip konular olabilir. Kafanız biraz bulutlu hale gelebilir. Maceraperest ruhunuz bugün aktif, bu yüzden kaçma dürtüsü hissedebilirsiniz. Bu kötü bir fikir olmayabilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün bir sorunun kökünü bulmak zor olabilir. Bunun üzerinde durmak yerine, bu öğleden sonra biraz kendinize zaman ayırın. Bitkilerinize su verin ve kitap okuyun. Sizi günlük sıkıcı rutinlerden uzaklaştıracak aktiviteler bulun. Bulunduğunuz durumda, insanlarla ilgilenmek son derece zor olabilir. Şimdilik onlara da bir ara verin. Daha sonra ilgilenmek size bir şey kaybettirmeyecektir.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, kalbiniz istediği her şeyi yaşayacağınız bir gün olacak. Bu keyifli günün tadını çıkarın. Hayal gücünüz sizi başrol oynadığınız yepyeni bir alana götürebilir. Unutmayın, eğer hayal ederseniz, bunu yapabilirsiniz, bu yüzden büyük düşünün. İçinizde yanan ateşi doğru şekilde kullanmaya çalışın.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, başkalarıyla özellikle ilgileniyor olabilirsiniz. Düşüncelerinizi kontrol etmek konusunda şanslı değilsiniz. Ruhsal refahınız bugün sizin için önemli olacak. Bunu en iyi seviyeye taşımak için bir şeyler yapmalısınız. Vücudunuzdaki negatif enerjiden kurtulmanın yollarını arayın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün, başkalarıyla iyi çalışacağınız aktif bir gün. Hayal gücünüz özellikle harika ve kendinizi hayalinizdeki sahnelere taşıyorsunuz. Hayatınızdaki insanlar geçmiş zamanlara kıyasla daha önemli bir rollere sahip. Bu kilit insanları daha iyi tanıyacak ve takdir edeceksiniz. Havayı bulutlu hale getiren sis tabakasını kaldırmak için onlarla birlikte zaman geçirin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün hiçbir şey ciddiye almayın ve büyük kararlar vermekten kaçının. Bir şeylerin ya da birinin sahnenin arkasında sizin bilginiz olmadan çalıştığını hissedebilirsiniz. İçgüdülerinize güvenin. Gerçek dünya ve spiritüel dünyada hissettiklerinizin arasında boşluklar var. Bu boşlukları kapatmak için neler yapabileceğinizi düşünün. Biraz deniz havası alın veya yeşilin bol olduğu bir yerde yürüyüşe çıkın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün birçok konuda hareket etmeden önce hazır olduğunuzdan emin olun.  Aksi takdirde, kendinizi bulutlu düşüncelerin içinde bulabilirsiniz. Aklı başında bir şekilde konuya odaklanmaya çalışsanız da, boşluklar bilincinize sızabilir. Dikkatli ve özenli davranmalısınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, size gelen bilgiler bugün bulutlu ve can sıkıcı olabilir. Pes etmeden önce, her şeyin tamamen bitmediğini göreceksiniz ve yeni fırsatlar elde edeceksiniz. Aksi takdirde, kendinizi kaybolmuş hissedebilirsiniz. Sabırlı davranın ve istediğiniz cevapları almıyorsanız üzülmeyin. Gerçekleri yakında göreceksiniz ve istediklerinizi elde edeceksiniz.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, hayal dünyanız bugün faal olacak, bu hayal dünyasına girmekten çekinmeyin. Hayal gücünüz sayesinde yapacağınız gösterilere izin verin ve günlük hayatınıza getireceği şaşırtıcı ödülleri görün. Pratik herhangi bir şey hakkında karar vermek zor olabilir, bu yüzden denemeyin bile. 

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün kafanızdakilerin yerine oturmadığını hissedebilirsiniz. Bu yüzden meselelerin üzerinde fazla durmamaya çalışın. Yeni keşifler yapmak ve asla geri dönmek istemediğinizi hissedebilirsiniz. Öncelikle sorumluluklarınızı yerine getirin ve daha sonra kendinizi şımartın. Gevşemek için bir şeyler yapın. Zihninizin derinliklerine inin ve iç mekanınızın sunacağı zengin fantezileri keşfedin.

03.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.