Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 3 Kasım 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 3 Kasım 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün kendinizi son derece tutkulu hissedebilirsiniz. Bir aşk partneri ile bağlantı kurmak istiyorsunuz, ancak bu isteğiniz şartlar tarafından engellenebilir. Romanlara veya filmlere ilgi duyabilirsiniz. Bastırılan öfkeniz bir çıkış yolu arıyor. Bu öfkeyi sanatsal aktiviteyle gidermek için harika bir gün.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün evinizle ilgili elektrik veya su tesisatı sorunları ortaya çıkabilir. Kendiniz tamir etmeye çalışmayın, aksi takdirde daha da kötüleştirebilirsiniz. Arkadaşlarınız sizi ziyaret etmek isteyebilir, ancak onlara başka bir gün gelmelerini söyleyebilirsiniz. Konuşmalar bugün hızla tartışmaya dönüşüyor. En çok ilginizi çeken konular üzerinde yalnız çalışmak için harika bir gün.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün evinize yakın kalın. Arabada çok fazla zaman harcamak strese veya küçük kazalara yol açabilir. Ofis politikalarından kaçının ve tartışmalardan uzak durun. Kendinizi tecrit etmeye çalışın ve işinizi tek başınıza yapın. Böyle günler, işlerinizi hızlı ve verimli bir şekilde halletmek için harika bir fırsattır.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, para meseleleri bugün daha da kötüye gidebilir. İşleri yoluna koymak için gereken her türlü finansal bilgiyi kullanın. İnatçı insanlarla çalışırken sakin kalmaya çalışın. Argümanlara kanmayın, başkalarına güvenmek için doğru zaman değil.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, her şeyin çalışma düzeninde olduğundan emin olmak için evinizi kontrol edin. Düzeltilmesi gereken küçük tehlikeler olabilir. Aile üyeleri arasında gerginlik yüksek olacak. Bunun sonucunda kavgalar ortaya çıkabilir. Arabuluculuk yapmaya çalışırken zaman kaybedebilirsiniz. Aklınız bugün özellikle keskin olduğundan, yalnız çalışmak için harika bir gün.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün yapacağınız kısa ziyaretler sizi bazı olumsuz durumlara sürükleyebilir. Yapabilirseniz evde kalmak en iyisidir. Kızgın bir mesaj ya da çağrı sizi kötü gibi bir ruh haline sokabilir. Sosyalleşmek için iyi bir gün değil. Kendinizle baş başa kalın ve yalnızlığın tadını çıkarın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün mali işleriniz konusunda biraz endişeli olabilirsiniz. Geçmiş bir hata, bazı üzücü sonuçlara yol açabilir. Artık işleri ayarlamak için sahip olduğunuz her beceriden yararlanmanız gerekiyor. Modern teknoloji size yardımcı olabilir. Bir arkadaşınız sizi bir kavgaya çekmeye çalışıyor. En iyisi, tarafsız ve tartışmanın dışında kalmak olacaktır.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, fiziksel enerjiniz bugün çok yüksek. Dışarı çıkmak ve egzersiz yapmak isteyebilirsiniz. Parkta koşun veya bir aerobik dersine katılın. Dikkatli olun, küçük yaralanmalar yaşayabilirsiniz. Profesyonel olarak tanıdığınız biri harika bir ruh halinde olmayabilir. Onun öfkesinden etkilenebilirsiniz. Bugün tüm olumsuzlukların dışında kalmaya çalışın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, ruhsal konular hakkındaki belirsizlik ve iç görülerinizle ilgili şüpheleriniz bugün sizi etkileyebilir. Herhangi bir çözümü zorlamaya çalışmayın. Dışarıda olmak için iyi bir gün değil, çünkü her türlü seyahat sorunlara yol açabilir. Bir tatil planlamak ya da başlatmak için de kötü bir gün. Evinizde kalın ve pratik işlerle oyalanın. Bu şekilde akşamınız daha sakin geçecektir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bir arkadaşınız veya tanıdığınız size bugün para ya da yatırımlar hakkında tavsiyelerde bulunabilir. Onu fazla ciddiye almayın. Bu kişinin yolunu takip etmek bir felakete yol açabilir. Grup aktivitelerine katılım da bugün için iyi bir karar değildir. Kendinizi bir anda öfkeli bir kalabalığın içinde bulabilirsiniz. Evde kalmak için harika bir gün. Kendi projeniz üzerinde çalışın.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, iş arkadaşları veya bir grup arkadaş arasında dedikodular meydana gelebilir. Bu ortamdan uzak durmak sizin için en doğrusudur. Onlarla vakit geçirmek için iyi bir gün değil. Duyduğunuz her şeye inanmayın. Fikirlerinizi bugünlük kendinize saklayın ve herhangi bir fikir sunmayın. Bunu yapmak talihsiz olabilir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün çok fazla koşturmanız yorgun hissettirebilir. Geçtiğimiz günlerde çok fazla egzersiz yapmış olabilirsiniz. Bu nedenle, bugün biraz dinlenmek için iyi bir gün. Kendinizi zorlamayın! Bir tatil planlamak veya tatile başlamak için birkaç gün daha bekleyin, bugünlerde planlanan yolculuklar aksaklıklarla dolu olabilir.

03.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.