Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 3 Ekim 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 3 Ekim 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün içinde bulunduğunuz planla ilgili endişeleriniz olabilir. İhtiyacınız olan tüm gerçeklere sahipsiniz, bu yüzden artık tereddüt etmeyin. Kelimelerin gücü sizinle. En sinir bozucu durumlarda bile toparlanacak ve kendinizden emin olacaksınız. Kelimeler dilinizden kolaylıkla akacaktır.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün hayatınıza kıvılcım ekleyin. İşlerin bayat ve sıkıcı hale gelmesi normaldir. Eğer öyleyse, kendinizi yeterince zorlamadığınızı düşünebilirsiniz. Kendi ateşinizi yakmaktan sorumlu olduğunuzu unutmayın. Bugün başladığınız bir şeyi elde etmek için mükemmel bir fırsatınız var. Başka insanlara yardım etmekten çekinmeyin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün insanların fikirleri ve düşünceleri tarafından saldırıya uğrayabilirsiniz. Bu yüzden yolunuza çıkabilecek bilgi saldırılarına hazır olun. Kendi gerçekleriniz ve duygularınızla tepki vermeden önce size sunulan bilgileri dinleyin. Sorunu sakin bir şekilde çözmek yerine tartışmaya girebilirsiniz. Dikkat edin!

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, sokakta yürürken ya da tek başınıza araba sürerken, yalnızlığınızda bir huzur duygusu hissedeceksiniz. Bu hissi genişletin – bugün olabildiğince yalnız kalmaya çalışın. Şu an dünyanın geri kalanının koşuşturmasından uzaklaşmak iyi bir fikir. Aksi takdirde, önceliklerinizi karıştırmanız muhtemeldir. Yaşamınızın son derece uygun bir aşamasındasınız ve rehberlik için kendi pusulanıza güvenmelisiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, çevrenizdeki diğer kişilerin faaliyetleri hayatınızı gölgede bırakmaya başlıyor. İyi olanları, mücadele eden insanları desteklemek harika, ama kendiniz için yeterli enerjiyi ayıramıyor olabilirsiniz. Şu anda çevrenizde çok fazla gürültü var ve dikkat etmeniz gereken şeylere odaklanamıyorsunuz. Bugün bir saatliğine bile olsa yalnız kalmak için zaman kollayın. Rahatlamak için ne yaparsanız yapın.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün öncü bir düşünür gibisiniz. Düşüncelerinizde asil bir cesaret var, bu yüzden bu kalitenin boşa gitmesine izin vermeyin. Aklınızı bir şeye verdiğiniz zaman neler olabileceğine şaşıracaksınız. Gün içinde bir yürüyüş yapın ve hayatınızda yapmak istediğiniz bir sonraki büyük hareketi düşünün. Bu planı yürütmek için cesurca yollara girmekten çekinmeyin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün yeri geldiğinde agresif ve zorlu olun. Başkaları tarafından etkilenmediğinizi çevrenizdekilerin bilmesini sağlayın. Görüşleriniz son derece önemlidir ve sizin için önemli kişiler tarafından duyulmaları gerekir. Onlardan yardım istemeye çekinmeyin. Başkalarıyla el ele verdiğinizde önünüzdeki fırsatlar çoğalacaktır.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün çok fazla sır ve içeriden bilgi edinme hakkınız var, bu nedenle hepsini akıllıca kullanın. Birkaç potansiyel fırtınanın ortasındasınız ve olayları kontrol etme gücüne sahipsiniz. Olayları barışçıl ve sessiz tutmak için elinizden geleni yapmalısınız. Büyük bir drama havasındaysanız, bazı şeylerin açığa çıkmasından çekinmeyin. Ama hayatınızdaki uyumu seviyorsanız sessiz olun ve gülümsemeye devam edin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün yakınlarınızdan biri yeni bir mücadele evresine giriyor olabilir. Bu durum sizi etkileyecek. Stresinden ya da üzüntülerinden uzak durmaya çalışmak yerine, onun yanında olduğunuzu gösterin. Diğer insanlar, bu durumun avantajlarından yararlanmanız konusunda sizi uyarabilir, ama siz ne yaptığınızı biliyorsunuz. Bu ilişki sizinle o kişi arasında. Çemberin dışarısında kalan insanlar, gerçekten neler olduğunu bilemezler.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, her şey bugün sınırları zorlamakla ilgili. Bir tabu konusu oluşturan ilk kişi siz olun ve herkesin nasıl tepki gösterdiğini izleyin. Bazı ilginç yanıtlar alabilir ve uzun sohbetlere katılabilirsiniz. Konuşmalarınızla başkalarına ilham verebilir, sahip olduğunuz bu yetenekle hayatınızın diğer alanlarında da güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, çevrenizde biri sahip olduğunuz gücü kıskanıyor hatta bir kısmını  istiyor. Bu durum, sahip olduğunuz kontrolün sizi koruyabileceğini hissettirebilir. Ancak şu anda bu konuya çok sıkı bir şekilde tutunmak akıllıca olmayabilir. Eğer işleriniz istediğiniz gibi gitmiyorsa veya insanlar tercih edeceğiniz şekilde davranmıyorsa, bundan siz sorumlu değilsiniz. Onlara saygı duyun!

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün sizi saran heyecana veya kahkahaya fazla kapılmayın. Olumlu bir yolda devam etmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birçok detay var. Büyük düşünmek veya uzun vadeli fikirlerle dikkati dağıtmak şu anda size yardımcı olmaz. Bunun yerine, insanların kullandığı kelimeleri ve seçili tarihleri dinleyin. Bu küçük detayların hayatınızda büyük etkisi olacaktır.

03.10.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.