Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 3 Ağustos 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 3 Ağustos 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün aşk konusunda biraz kararlı olmalısınız. Başkalarıyla ilişkilerinizin bir gösteri ya da sahne eylemi olmadığını fark edin. Partnerinizden gelen geri bildirimleri dinlemeniz ve bir şeyleri daha akıcı hale getirebilmeniz için ilişkinizin belirli unsurlarını yeniden yapılandırmalısınız.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün arkanıza yaslanın ve çevrenizdekilerin davranışlarını gözlemleyin. İnsanlara bir göz atın ve onların işaretlerini anlamaya çalışın. Eylemlerinden ve hatalarından çok şey öğrenebileceğinizi göreceksiniz. Rol modellerinizi ve örnek almak istediğiniz insanları düşünün.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, aşk hayatınız bugün biraz kırılgan olabilir. Partnerinizin her zamankinden daha hassas olduğunu göreceksiniz. Duruma daha duyarlı ve duygusal yaklaşımınız, partnerinizle daha iyi bir bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır. Bugün, siz ve sevdikleriniz arasında işleri düzgün bir şekilde sürdürmek için net sınırların oluşturulması gerektiğini göreceksiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, sevgi ve güzellik konuları sizin için oldukça iyi gidiyor. Bu yüzden arzularınıza doğru ilerlemek için iyi bir zaman. Hareketlerinizde tamamen gerçekçi olduğunuzdan emin olun. Bu alanda bir disipline ihtiyaç duyabileceğinizi anlayın. Çalışabileceğiniz sağlıklı bir ortam oluşturun.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, sevgi ve güzelliği ilgilendiren konular söz konusu olduğunda, daha hassas ve planlı bir yaklaşım benimseyin. Kapıyı daha da açmak istediğinizde sizi bekleyen daha büyük bir duygusallıkla karşılaşacaksınız. İstediğiniz şeyin peşinden gidin, ancak yaklaşımınızın hassas ve disiplinli olduğundan emin olun.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, yaratıcı seviyeleriniz bugün zirveye çıkıyor ve bir şey yaratmak için güçlü bir dürtü duyuyor olabilirsiniz. Bu sanatsal dürtüleri değerlendirmek için disiplinin gerekli olduğunu fark edin. Korkunun sizi durdurmasına izin vermeyin. Hayallerinize ulaşmak için harekete geçin ve ayrıntılara takılmayın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bir süredir kaçınmak için uğraştığınız gerçekler bugün yüzeye çıkabilir ve biraz sıkıntıya neden olabilir. Size sadece bir ders vermek için giderek daha fazla karmakarışık hale geliyorlar. Bugün özellikle eşyalarınıza dikkat edin. İşlerinizi düzene sokun ve zamanın nasıl hızla aktığı fark edin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün arzularınız sizi yatıştıracak. Her zamankinden daha duygusal ve romantik hissedeceksiniz. Güzel yiyecekler ve kaliteli içkiler, bu akşam sizleri bekliyor olabilir. Günlük yaşantınıza kısıtlama getirecek bir işiniz olduğunu fark edebilirsiniz, fakat bunun iyi vakit geçirmenizi engellememeli, buna izin vermeyin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugünkü yaratıcılığınızı sanatsal hedeflerinizi takip etmek için kullanmayabilirsiniz. Disiplin, gerçekten istediklerinizi ortaya çıkarmak için olması gereken tek şey. Diğer insanların enerjilerinin, şu an sizin konumunuzu ve hayallerinizi etkilemesine izin vermeyin. Kendi akışınıza geri dönün.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün yaratıcı enerjiyi yapısal bir duruma getirebileceğiniz önemli bir gün. Çevrenizdekilerin desteğinin, daha disiplinli olmanıza ve işleri düzenli tutmaya yardımcı olacağını göreceksiniz. Diğer insanların endişelerinin, sizi hazır olmadığınız bir şeye dahil etmesine izin vermeyin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün enerjinizi nereye verdiğiniz konusunda biraz daha seçici olmalısınız. Zamanınızı, amaçlarınıza uygun olmayan durumlarla boşa harcamayın. Motive olmak zor olabilir, ama çaba gösterin. Enerjiniz halsiz hissetmeye yatkındır, bu yüzden onu nasıl kullandığınız konusunda dikkatli olun.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, aşk ve romantizm bugün yolunuza geliyor, ama pratik olmak çok önemli. Sevginin, her zaman her şeyi mükemmelleştiremediğini fark edin. Sağlıklı bir ortaklığın sürdürülmesi için genellikle yapı ve disiplin gereklidir. Bu iki unsuru iyi bir şekilde birleştirebilmelisiniz, bu yüzden bugünün enerjisinden en iyi şekilde yararlanın.

03.08.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.