Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 29 Ocak 2019 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 29 Ocak 2019

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, aklınız bugün aşk, tutku, romantizm ve evlilik konularına odaklanacak. İlişki olan biriyseniz, uzun vadeli bir taahhütler gündeme gelirse şaşırmayın. Bekarsanız, yeni ve heyecan verici biriyle tanışabilirsiniz. Bu yüzden, dışarı çıktığınızda, en iyi şekilde göründüğünüzden emin olun.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün herkesin neden bahsettiğini yakından dinleyin. Üzerinde durmanız gereken çok konu var. Birkaç kişinin tutumu sizi şaşırtabilir; derinlemesine araştırma yapın ve neden böyle bir tutum sergilediklerini öğrenin. Arkadaşlarınızı evinizde ağırlamak bugün size keyif verecek.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, romantik ilişkiniz bugün istediğiniz gibi gitmeyebilir ama bu konuda şu anda yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Zihninizi diğer meselelere çevirin ve takıntılı olmamaya çalışın. Rahatlamak istiyorsanız, uzun yürüyüşe çıkın ya da açık havada biraz dolanın. Kendinizi durumdan uzaklaştıracak ve huzurlu bir bakış açısı kazanacaksınız.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugünkü finansal durumunuzda güçlü bir yükseliş var. Bu, yeni imzaladığınız bir sözleşmeden kaynaklanıyor olabilir, bir işveren için çalışmak yerine kendi işinize yönelebilirsiniz. Yoğun bir ay için hazırlıklı olun. Yorulacaksınız ama sonunda elde ettikleriniz sizi mutlu edecek.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün diyet, otlar, aromaterapi, masaj  gibi alternatif yöntemler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bazı uygulamalı yöntemler öğrenmeye karar verebilirsiniz. Bunlar hakkında bir şeyler öğrenmek yaşamınızı hem fiziksel hem de duygusal anlamda daha iyi hale getirecektir. En iyi şekilde yararlanın.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, olumlu düşünme ve görselleştirme, istediğinizi elde etmek için güçlü araçlardır, ancak şu anda odaklanmanız gereken tek şey onlar değil. Sadece bir şeyin çözülmesini istemekle olmaz, bu yüzden çalışmaya başlamalısınız. Çaba fiziksel olmak zorunda değildir; duygusal olarak da çaba göstermeniz gerekir. Konfor bölgenizden çıkın ve birkaç risk alın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, içinizde güçlü bir cesaret unsuru var ve bugün yaşamınız üzerinde biraz daha kontrol sahibi oluyor. Sizi korkutmak için kullanılan şeyler, şimdi sizde tuhaf bir merak uyandırıyor. Yabancı insanlar ve fikirler hakkında meraklı olmak, takdir etmeniz gereken bir şeydir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün karar vermeye hazır olana kadar zaman kazanmak için cazibenizi ve tatlı dilinizi kullanın. Yakın bir arkadaşınız yaratıcı bir proje hakkında konuşmak için kapınızı açabilir. Sanatsal ve psişik yetenekleriniz çok yüksek seviyede çalışıyor, bu yüzden korkmayın. Yaptığınız işte iyisiniz ve böyle devam edeceksiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, birisi bugün görüşünüzü sorduğunda kapana kısılmış hissedebilirsiniz. Arkadaşınızın hayatında neler olup bittiği hakkında güçlü bir fikir geliştiriyorsunuz, ancak herhangi bir ders vermekten de kaçınıyorsunuz. Tek yapmanız gereken şey, dürüst olmak.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün çevrenizde vızıldayan çok fazla duygusal enerji var. Gün boyunca uğraştığınız insanlar gerilmenize neden olabilir. Bazı dengesiz davranışlara hazırlıklı olmalısınız. Sizin için en doğrusu, her durumda kişisel olmayan bir bakış açısına sahip olmaktır. Serin kalabilirseniz, herhangi bir tartışmadan uzak durabilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün özel birine duyduğunuz yoğun sevgi ve tutku, aklınızı evliliğe çevirebilir. Bir arkadaşınız sizi bu konuda destekliyor. Yine de bir sonraki seviyeye geçme konusunda şüpheleriniz olabilir. Sabırlı olun ve doğru zaman geldiğinde anlayacaksınız.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün ajandanız oldukça yoğun. Popülerliğin getirdiği baskıyı hissetmeye başlıyor olabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmak bugün en büyük arzunuz. Sizi gerçekten önemseyen insanlara bunu söylediğinizde anlayışla karşılayacaklardır.

29.01.2019 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.