Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 29 Mart 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 29 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sağlık ve beslenmeye ilgi duyabilirsiniz. Belli besinlerin, egzersiz programlarının ya da diğer alternatif tedavi biçimlerinin yararlarına dair yeni keşifler dikkatinizi çekebilir. Bu konuda daha fazla bilgi edinmek için bir konferansa katılmak istiyorsunuz. Yeni bir program oluşturmak ve sağlıklı yaşamı desteklemek için aktif olmaya devam edin!

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugünlerde sanatsal konulara ilgi duyuyorsunuz. Hatta, resim, müzik, dans gibi alanlarda ders almayı bile düşünüyor olabilirsiniz. Tercihiniz ne olursa olsun, başladığınız işe devam edeceksiniz. Profesyonelce yapma fikrini düşünebilirsiniz. Bu konuda şansınız bol olacak.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün sahip olduklarınızın değerini daha çok anlıyorsunuz. Bunlara yenilerini eklemek isteyebilirsiniz. Ev sahibi değilseniz, ev almak gündeme gelebilir. Bugün ev bakmaya başlama zamanı. Bugünlerde yapılan herhangi bir yatırım, biraz zamanınızı alsa da, sağlam ve değer kazanmaya yatkın olacaktır. Bununla birlikte, karar vermeden önce tüm ihtimalleri dikkatlice düşünün. Sezgilerinizle değil, mantığınızla hareket edin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün partnerinizle yapacağınız bazı konuşmalar, ilişkinizi ilerletebilir ve güçlendirebilir. İletişiminiz sevgi dolu ve destekleyici olmalı. Para, iş ve kişisel alışkanlıklar gibi konuları tartışılabilirsiniz. Partnerinizle düşündüğünüzden daha uyumlu olduğunuzu göreceksiniz. Dürüstlüğü ve sevgiyi elden bırakmayın. Sevgi, hayat boyu insanlara rehberlik eder.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, satın alma isteğiniz bugün bütçenizi gözden geçirmenize neden olabilir. İş ve para anlamında, her zamankinden daha fazla tasarruf etmeniz gereken bir zamandasınız. İhtiyacınız olandan fazlasını düşünmeyi bırakın. Yoksa odak noktasını kaybedersiniz. Bütçenizi gözden geçirirken mola vermekten korkmayın!

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün her zamankinden daha göz alıcı görünüyorsunuz. Mevcut veya potansiyel partneriniz size daha farklı bir gözle bakabilir. Onun ilgisini fazlasıyla çekiyorsunuz. Hiç ummadığınız insanlardan gelen hayranlık belirtilerine şaşırmayın. Aşk hayatınızda büyük bir fark yaratabilirsiniz. Bugün karşılaştığınız insanları iyi değerlendirmeye çalışın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün her ne kadar mistik olsanız da pratikliğiniz ön planda. Çevrenizi gözden geçirip, yeniden dekore etmek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamları güzelleştirmek ve geliştirmek için uzun vadeli bir projeye başlayacaksınız. Bu iş için harika bir gün. Sadece vizyonunuza geniş tutun, onu aşabilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, dışarı çıkmayı seven bir kişi olarak, bugün enerjiniz için harika bir çıkış yapacak. Ailenizle çok zaman geçirebilirsiniz ama muhtemelen başkalarıyla da temasa geçeceksiniz. Bazı anlarda kendinizi spot ışığında bulabilirsiniz. Çevrenizdeki herkese sevgi dolu yaklaşıyorsunuz. Onlara sahip olduğunuz için şükredeceksiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, uzun zamandır üzerinde çalıştığınız gelir kaynakları, bugün artış gösteriyor. Çabanız ve enerjiniz sonunda sizi sonuca kavuşturdu. Kariyerinizdeki olumlu değişiklikler, yeni bir alanda kariyer yapmanıza vesile olacak. Tebriklere hazır olun! İşler yoluna giriyor, aynı azimle devam edin. 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün düğün planlarına dahil olabilirsiniz. Ayrıca, yasal işler gündeme gelebilir. Finansal durumunuz gelişiyor ve bu durum istikrarlı bir şekilde devam edecek. Uzun vadeli eğitim hedefleri ön planda. Sizin için önemli olan konulara odaklanmalısınız. Bu konularda yapılan çalışmalar, gün ilerledikçe hızlanacak ve verimli bir şekilde gerçekleşecektir.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, zekanızı ve sezgilerinizi harmanlama konusundaki beceriniz bugün işinize yarıyor. Bu algı yöntemleriniz, maddi durumunuza, kariyerinize ve eğitim çabalarınıza destek verecek. Ayrıca romantik yaşamınızı da geliştirebilir. Bugün başlanan veya tamamlanan herhangi bir iş size avantaj sağlayacak. Bu işe yakından bakmaya ve onu sonlandırmaya çalışın. 

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugünkü ilişkileriniz her zamankinden daha güçlü ve daha dayanıklı. Başarılar iş ortaklığının gücünü artırıyor; aşk ilişkileri, bir sonraki seviyeye ilerliyor. Dürüstlük, sadakat ve şefkat tüm ilişkileri güçlü kılar. Size yakın olan kişilerle bir araya gelmek için harika bir gün.

29.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.