Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 29 Kasım 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 29 Kasım 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün kendinizi biraz hırpalanmış hissedebilirsiniz. Aklınızı bir şeye vermeniz istendiğinde, bu gerçeği göz önünde bulundurun. Sizin tarafınızdan yapılacak bir küçük jest, karşınızdaki kişi için büyük bir fark yaratabilir. Bunu yapma fırsatı elde ettiğiniz için minnettar olabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, her şeyi güzelleştireceğiniz ve düşüncelerinizi parlak fikirlere dönüştüreceğiniz bir gün. Bugün yeni fikirlerinizi işe koymanız çok önemlidir. Onları gerçek dünyaya aktarma zamanı. İşi hızlandırmak için kullanabileceğiniz değerli ipuçlarına sahipsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, her zamanki tembel tavrınız, bu gece bir enerji patlamasıyla değişecek. Bir tarafınız hala kıpırdamak istemiyor ama sonunda kendinizi kalkmak ve hareket etmek zorunda hissedeceksiniz. Başkalarıyla bağlantı kurduğunuzda, kendiniz için bir şeyler yapma konusunda daha motive olduğunuzu göreceksiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, günün ilerleyen saatlerinde, duygularınızla başa çıkmaya zorlanabilirsiniz. Duygusal yaklaşmak yerine zihninizle hareket etmeyi düşünün. Aksi takdirde, duygularınız sizi şiddetli bir ruh hali haline sokabilir. Şu anda gerçekten ihtiyacınız olan şey, özellikle bu gece, dengedir. Daha fazla denge sağlamak için gevşek uçları birbirine bağlayın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, günün ilerleyen saatlerinde başkaları ile iletişim son derece ödüllendirici olabilir. Kendi enerjinizin daha fazlasını dışarıya yansıtmaya çalışın ve mücadele edebileceğiniz projelere dahil olun. İyi kalpli, iyimser bir yaklaşım sergilediğiniz sürece işler sorunsuz bir şekilde ilerleyecektir. Sadece tamamlanan işleri düşünmek yerine yeni projelere ilerleyin.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, önemli bir dönüm noktası olmasını umduğunuz şey, bugün biraz yanıltıcı olabilir. Görünüşe göre beklentileriniz çok büyük. Bununla ilgili fazla hayal kırıklığına uğramayın, her şey olması gerektiği gibi ilerliyor. Hayatınızın şu an nereye gittiği konusunda daha az kontrol sahibi olarak rahatlayabilirsiniz. En azından, şu an için kalbinizi dinleyin ve geleceğinizin kontrolünü bırakın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, neye sahip olduğunuzu veya yapmanız gereken şeyleri bilmek, organize olmak bugün sizin için önemli. İşyerinde veya okulda, bilgilerinizin güncel olduğundan emin olmalısınız. Bazı bulanık iletişimler ve her şeyi iki kez kontrol etmek sizin çıkarınıza olacaktır.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, enerji bugün hayatınızda toplanmaya müsait. Görevlerinizle ilgili rapor vermeniz istenebilir. Yerine getiremeyeceğiniz sözler vermeyin. Çünkü, sözlerin ciddiye alınıyor, insanları yanlış yönlendirebilirsiniz.. Bu durumu nasıl kontrol edeceğinizi biliyorsunuz. Koşullara bakılmaksızın kendinize güvenin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, eskisi kadar sıkı çalışmak zorunda olmadığınız bir döneme giriyorsunuz. Şu an üzerinizde tuttuğunuz gücü bırakmaya başlayabilirsiniz. Geri çekilin ve biraz rahatlayın. Kontrolü başkalarına bırakmaya alışmak biraz zaman alabilir, ancak kısa süre içinde sadece diğer insanların sizi içine alabileceği ilginç ve heyecan verici yönlere ilgi duyacaksınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugünkü ruh haliniz tuhaf şeyler yaratabilir. Bir şey için savaşma arzunuzu sakinleştirmeye çalışıyor, o şeyin güzelliğinden zevk almakla daha çok ilgileniyor gibisiniz. Birine özgürlük sağlamak, o kişiye verebileceğiniz en iyi hediyedir. İletişim hatlarınızı açık tutun, her şeyin gerektiği gibi ilerlediğini göreceksiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, gün ilerledikçe, işler sizin için daha iyi olacak. Gün boyunca tüm enerjinizi işlere verecek, akşamınızı yakın arkadaşlarınızla sosyalleşmek ve onlarla iletişim kurmak için ayıracaksınız. Denge bugün sizin için önemli bir konu, bu yüzden hayatınızın herhangi bir parçasına müdahale etmeden önce işleri kontrol altında tuttuğunuzdan emin olun.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün kalbinizin istediği şey söz konusu olduğunda sizi hiçbir şey durduramayacak. Tam olarak ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Oluşturduğunuz strateji sizi hedefinize doğru götürecek. Ancak, herhangi bir teşviğe ihtiyacınız varsa, bunu her zamanki kaynaklardan bulacaksınız: En yakın arkadaşlarınız ve aileniz.

29.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.