Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 29 Haziran 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 29 Haziran 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün seyahat arzunuz artabilir. Belki de uzakta yaşayan bir arkadaşı ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Bunu yapmak için harekete geçebilirsiniz. Sosyal etkinlikler akşamınızın yoğun geçmesini sağlayacak. Bazı ilginç insanlarla tanışabilirsiniz. Bir arkadaşınızın sempatik sohbetinize ihtiyacı olabilir. Gününüz güzel geçecek.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün yeni işinizdeki veya kendi projenizdeki gelirinizi artırma fırsatları elde edebilirsiniz. Bu amaç için, büyük miktarda enerji ve ilham kaynağına ihtiyacınız olacak. Bazı kişiler, işe dahil olmak ve size yardım etmek isteyebilir. Enerjik ve iyimser hissediyorsunuz. Bu da, daha fazla fırsat yakalamanıza yardımcı olacak.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün tüm ilişkileriniz, diğerlerinin ihtiyaçları ve duygularına karşı artan hassasiyetinizle gelişecek. Melankolik arkadaşlarınıza sempatik bir kulak verebilir, problemleri çözmelerine yardımcı olabilirsiniz. Ancak ne yaparsanız yapın, çabalarınız umduğunuz kadar takdir edilmeyecek.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün meslektaşlarınızın ve aile üyelerinin ihtiyaçlarına bakabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlar, onlara karşı sergilediğiniz tutumu fark edecektir. Sağduyunuz onlar için değerli olabilir. Bilgeliğinizi başkalarıyla paylaşma sürecinde, kendi duygusal durumlarınıza da ışık tutabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün kendinizi entelektüel ve yaratıcı hissedebilir, fikirlerinizi başkalarıyla tartışabilirsiniz. İletişim süreci zihninizde yeni kapılar açabilir ve şu anda üzerinde durduğunuz her şeyle ilgili etkileyici görüşler ortaya çıkarabilir. Konuşmalarınız sırasında, arkadaşlarınızdan birinin desteğe ihtiyacı olduğunu fark ederseniz şaşırmayın.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, yakın bir arkadaşınız ya da evinizin bir üyesi para problemleri yaşıyor olabilir. Durumu çözmek ve doğru bir yol bulmak için sizden destek isteyecek. Bugün yakınlarınızın ihtiyaçlarına özellikle duyarlı hissediyorsunuz. Bu nedenle, ihtiyacı olan herkes için değerli yardımlarınız olacak.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, sezgileriniz bugün kuvvetli. Yakınlarınızla bazı ilginç konuşmalar yapabilirsiniz. Bu konuşmaların her zamankinden daha anlamlı olduğunu düşünüyorsunuz. Düşüncelerinizin bir kısmını yazılı veya sözlü bir şekilde ifade etmek isteyebilirsiniz. Okuma, bugün sizin için özellik değerli olabilir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, sezgileriniz bugün sanatsal yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olabilir. Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi zikretmek için, her zamankinden çok zaman harcayacaksınız. Günün sonunda, boş zamanlarınızın çoğunu tek başınıza geçirebilirsiniz, ancak sonuçlardan çok memnun kalacaksınız.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün sizin için gündem ileriye taşınmak olabilir. Kendiniz için belirlediğiniz hedefler hakkında çok iyimser ve heyecanlı hissediyorsunuz. Onlara ulaşacağınızdan ve her şeyin yolunda gideceğinden eminsiniz. Bu olumlu tutum, ilişkilerinize de yansıyacak. Arkadaşlarınızı hayallerine gitmeleri ve ihtiyaç duydukları her türlü yardımı aramaları için cesaretlendiriyorsunuz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugünün anahtar kelimesi ilham. İmkansız gibi görünen hayallerinizi düşündükçe motive oluyorsunuz. “İmkansız” sizi daha önce hiç durdurmadı ve bundan sonra da durdurmasına izin vermeyeceksiniz. İşlerinizi sorunsuz halletmek için tüm olasılıkları dikkatle düşünün. Arkadaşlarınız da vizyonunuzdan ve kararlılığınızdan ilham alacak.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, uzak kültürleri daha fazla anlama isteği ve orada yaşayan insanlar hakkındaki merakınız, bu yerler hakkında daha fazla bilgi edinmek için sizi teşvik edebilir. Bağlı olduğunuz arkadaş grubu bir şekilde karışacak. Bugün enerjinizin çoğunu entelektüel etkinliklere yönlendirebilir ve başkalarına da aynısını yapmaya teşvik edebilirsiniz. Kafanızı temizlemek için gün içerisinde mutlaka yürüyüş yapın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün gelirinizi artırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kariyer ve iş konularında daha fazla enerji ve ilham kaynağına ihtiyacınız var. Rüyalarınız size bu konuda mesaj veriyor olabilir. Bu da sizin kendi farkındalığınızı artıracak ve her şeyin daha kolay olmasını sağlayacak. Maddi ve manevi meselelerde başarılı olmak için, bugünkü kararlarınız ve adımlarınız çok önemli!

29.06.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.