Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 29 Aralık 2017 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 29 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, enerjinizin yüksek olduğu bir gündesiniz, keyfini çıkarın. İçinizdeki huzursuzluklardan ve kararsızlıklardan kurtulun. Çünkü bunlar sizi tahmin ettiğinizden daha çok etkileyebilir. Öncelikleriniz için karar vermek zor olabilir, ancak işleri dikkatle incelerseniz, doğru kararlar alırsınız. Fazla harcama veya borçlanma gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün kendinizi şımarttığınız için harika bir gün. Bu sabah içinizde bir huzursuzlukla uyanmanıza rağmen bu olumsuzluktan kurtuluyorsunuz. Çevrenizdekilerin sizden beklentileri artabilir. Birini mutlu etmeye çalışacaksınız. Aşırıya kaçmamakta fayda var. Kendinize de vakit ayırmayı unutmayın. Yarın üzülmemek için bugün doğru adımlar atmalısınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, işlerinizi kolaylaştıracağınız bir gündesiniz. Önünüzdeki yoğun günler öncesinde bir destek alabilirsin. Bu sabah bir konu hakkında ikilemde kalıyorsunuz. Yaşamınızı dengeye sokabilmek için iyi düşünmelisiniz. Özellikle iş ve sağlık konusundaki dengeyi sağlamanız geleceğiniz için çok önemlidir. İlerleyen saatlerde özel hayatınızdaki karmaşıklıklarla ilgileneceksiniz. 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, hafif aktivitelerle kendinizi rahatlatacağınız bir gün sizi bekliyor. Bugün iş konusunda iddialı olacağınız bir gün değil. En güzeli kendinize biraz zaman ayırmak. İlişki yaşayanlar içinse ufak dokunuşlar veya sürprizler partnerinizi ve sizi heyecanlandıracaktır.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, günün erken saatlerinde kendinizi kararsız veya huzursuz hissedebilirsiniz. Bununla birlikte, hedefleriniz hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz ve sorumluluklarınızı aklınıza yazıyorsunuz. Zorlanacağınız projelerden ve planlardan uzak durun. Önce kendinizi gelecekteki yoğun tempoya hazırlayın daha sonra neler yapabileceğinizi düşünün.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün kendinize biraz zaman ayırma ihtiyacı içindesiniz. Sabah biraz gerginlik yaşayabilirsiniz. Çevrenizden gelen bilgiler kirlilik yaratabilir. Çok fikir kafanızın karışmasına neden olacaktır. Yeni menfaatler edinmek veya mevcut çıkarlarınızı korumak için her zamankinden daha isteklisiniz. Şimdi gerginliğinizi ortadan kaldırmaya çalışın. Bugün kendinize bir mola verin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün harcamalarınızı ve sizi olumsuz etkileyen davranışları kontrol altına almanız gerebilir. Hedeflerinize ve sorumluluklarınıza odaklanarak mutluluğa ulaşmak çok kolay! Ailenizle ya da ev hayatınızla ilgili keyifli aktiviteler gerçekleştiriyorsunuz. Tadını çıkarın ve evinize neşe katın.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, yeni yıla günler kala yeni bir heyecan ve girişim yaşayabilirsiniz. Kendinize özgü bir hobi edinerek motivasyonunuzu artırıyorsunuz. Başarılarınızla bir marka haline gelmeniz mümkün. Büyük hedeflerinize doğru ilerlerken dikkatli adımlar atmalısınız. Bugün hayal gücünüzü kullanmanın keyfini çıkarın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, işleri basit tuttuğunuz sürece bugün sizin için kolay bir gün olacak. Bir konuda zorlanmak diğer işlerinizi de olumsuz etkileyebilir. Bugün kendinizle savaş halindesiniz. Günlük işlerinizde parlamak için motivasyona ihtiyacınız olabilir. Hırslı ve cesur davranmak bugün için doğru değil.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün hırs, gerginlik ya da baskıyı bir kenara bırakarak günün tadını çıkarmalısınız. İşlerinizi kolaylaştırmak yerine çözümsüz hale getiriyorsunuz. Yeni girişimlerde engellerle karşılaşma ihtimaliniz yüksek. Bu nedenle daha yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemelisiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün gelişmek ve ilerlemek için son derece isteklisiniz. Sorumluluklarınızdan uzaklaşmamanız önünüzdeki rahat günlerin garantisini veriyor. Güvence altına almak istediğiniz projeler ve fikirler olabilir. Bu konudaki düşünceleriniz doğru yönde şekilleniyor.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, girişimlerin, sosyal etkinliklerin yoğun olduğu bir döneme giriyorsunuz. Bu yoğunluk sizi motive edecek ve heyecanlandıracak. Girişimci tarafınız bu hafta son derece canlı ve iyi. Hayatınızda bir yenilik yapmak için sabırsızlanıyorsunuz. Ancak önce bir mola vermek, yapacağınız yeni işlerde daha mutlu olmanızı sağlayacak.

29.12.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.