Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 29 Ağustos 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 29 Ağustos 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bu gece gelmesini beklediğiniz bir arkadaş gelmeyebilir. Endişelenebilirsiniz. Kazaları veya felaketleri aklınızdan çıkarın. Arkadaşınız trafiğe takılmış olabilir, arayın. Eğer ona ulaşmazsanız, sizi araması için bir mesaj bırakın. Ziyaretinizi başka bir güne ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün seyahat etmek neredeyse imkansız olabilir. Uçuşlar ertelenebilir. Araba ile seyahat ediyorsanız, yol yapımını ve trafiğin azalmasını bekleyin. Eğer yapabilirseniz evde kalın. Seyahat etmeniz gerekiyorsa, beklerken sizi meşgul etmesi için müzik dinleyin veya kitap okuyun. Aksi halde delirmek olasıdır.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün herhangi bir şeye yatırım yapmak için iyi bir gün değil. Spekülatif projeler üzerinde çalışırken çok zaman harcamayın. Muhtemelen bir şey kaybetmezsiniz, ama bir kar elde etmenizde zordur. Bildiğiniz şeye konsantre olun, şimdilik böylesi daha güvenli. Yatırım ve anlaşma için daha iyi günleriniz olacak.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, aşk hayatınız bugün kasvetli olabilir. Partnerinizle birlikte, ilişkinizin iyi taraflarını görmeye çalışın. Ne olursa olsun, sizi delirtmesine izin vermeyin. İçinizdeki mizahı görmeye çalışın. Bu size yine de yardımcı olacaktır.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün meraklı olmaya eğilimlisiniz. Her zaman ilgi alanlarınız hakkında daha çok şey öğrenmeye çalışıyorsunuz. Ancak bugün bir konuyu araştırmak için daha istekli olabilirsiniz, ancak aradığınızı bulamayabilirsiniz. Bugün bununla uğraşmayın. Bu sizi yalnızca sinirlendirir. Biraz film izleyerek rahatlamayı deneyin.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün bazı işlere ve yükümlülüklere katılma ihtiyacı duyabilirsiniz. Son zamanlarda bunlardan pek çoğuna katılmaya zorlanmışsınız. Gitmek istemediğiniz bir yere gitmekten, nefret ettiğiniz yemeği yemekten, dayanamayacağınız insanlarla konuşmaktan korkuyorsunuz. Bunların hepsini reddetmek sizin elinizde. Hayat çok kısa.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, eviniz bugün boş olabilir. Bu durumdan biraz bunalabilirsiniz. Yalnızlıktan zevk almak yerine, etrafınızdaki duvarların üstünüze geldiğini hissediyorsunuz. Tek çözüm bir süreliğine evden çıkmak. Yürüyüşe çıkın, kitapçıları veya antika dükkanlarını ziyaret edin. Çok yoruluncaya kadar eve gitmeyin. Eğlenmek için her şeyi deneyin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, size yakın olan bir kişi, bugün sıra dışı bir sessizliğe bürünebilir. Bir şey onu korkunç bir şekilde rahatsız ediyor ve onlar hakkında konuşmak istemiyor. Dinlemeye ya da yardım etmeye hazırsınız ama arkadaşınızın üstüne gitmekten kaçının. Neler olup bittiğini anlamak için sezgilerinizi kullanın ve durumu hafifletmek için neler yapabileceğinizi düşün. Çabalarınız fark edilmeden değerlendirilmez.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün mali endişeler ortaya çıkabilir. Banka bakiyenizi kontrol edebilir ve çok az paranız olduğunu görebilirsiniz. Paniklemeden önce, hesabınızı iki kez kontrol ettirin. Muhtemelen bu bir sistem hatasıdır. Düzeltilmesi uzun sürmeyecek ve rahat bir nefes alabileceksiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün ayağa kalkmak istemeyecek kadar kasvetli olabilirsiniz. Ancak, evde kalmak iyi bir fikir olmayabilir. Dikkatinizi dağıtmak için bazı uğraşlar bulmaya çalışın. Açık havaya çıkın ve mümkünse bir park ve su yakınında yürüyüş yapın. Endorfin salınımını artıracak, ruh halinizi önemli ölçüde iyileştireceksiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün herhangi bir iş, düşündüğünüzden daha yüksek bir konsantrasyon seviyesi gerektirebilir. Hayallere dalabilir, kişisel meselelerinizi düşünebilir ve kendinizi suçlu hissedebilirsiniz. Çünkü bu yapmanız gereken şeyi yapmadığınızı gösterir. Böyle günlerde, rutin görevlere odaklanmak en iyisidir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün yaratıcı dürtüleriniz tıkanmış gibi görünebilir. Bazı işlerin yapılmasına ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Son tarihiniz netleştiyse, yetkili kişiye telefon edin ve uzatma talebinde bulunun. Kendinizi bugün çalışmaya zorlarsanız sonuçlardan memnun olmazsınız. Bunun için zamana ihtiyacınız var.

29.08.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.