Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 28 Şubat 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 28 Şubat 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, hayatınızda romantizmin yeniden doğuşu bugün gerçekleşebilir. Hali hazırda biriyle ilişki halindeyseniz, mutlu bir olay ilişkinizi güçlendirecek ve sizi birbirinize daha da yakınlaştıracak. Yeni ve heyecan verici, modern teknolojiye meraklı olan ve sizi de bu dünyaya dahil edecek akıllı biriyle tanışabilirsiniz. Elinizden gelenin en iyisini yaptığınızdan ve beklenmedik olaylar karşısında güçlü duracağınızdan emin olun.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün kendinizde bir değişiklik görebilirsiniz. Aynaya bakıp muhteşem göründüğünüzü fark edeceksiniz. Dış görünüşünüzdeki bu değişim, içinizde gerçekleşen dönüşümlerden kaynaklanmaktadır. Muhtemelen geçmişten kalan eski travmalardan kurtuluyorsunuz ve bu nedenle oluşan stres ve gerginlik ortadan kalkıyor. Kendinize yeni kıyafetler alabilirsiniz. Bunu yapmak için harika bir zaman!

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, romantik biriyle beklenmedik bir sohbet, derin duyguların açığa çıkmasına vesile olabilir. Bu sohbet, dolaylı olarak ilişkinizin durumuyla ilgili olacak. İlişkiye devam etmek isteyip istemediğiniz konusunda ciddi düşünmenizi sağlayacak şeyler öğreniyorsunuz. Bununla birlikte, tüm bulgular ilişkinin biraz değişebileceğini ancak devam edeceğini göstermektedir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün derinlemesine araştırmalar içeren, yoğun çalışmaların olacağı bir gün. Bu çalışmalar, çok zamanınızı alabilir. Kütüphanelerde veya internette her zamankinden fazla zaman geçiriyorsunuz. Bu büyüleyici ve heyecan vericidir, ancak dikkatli olmalısınız. Zaman zaman gözlerinizi ve bedeninizi dinlendirmeyi unutmayın. Bu kadar işin arasında hastalıklarla uğraşmak istemezsiniz, değil mi?

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, hayatınızda olan birine, büyük bir sevgi ve tutku besliyorsunuz. Bu arkadaşınızı biraz şaşkına çevirebilir, ancak gurur duyması muhtemel. Bu nedenle, olumlu bir şekilde tepki verebilir. Uzun vadeli planlar ve birine bağlı olma ona göre olmayabilir. Büyük beklentiler içerisine girmeyin. Sadece birbirinizi tanımak, bağın sizi nereye götürdüğüne bakmak ve akışına bırakmak en doğrusu olacaktır.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün aldığınız bilgiler, gelirinizi arttırmanın harika bir yolunu bulmanıza yardımcı olabilir. Bu bilgi, okuduğunuz ve unuttuğunuz bir şey olabilir ya da bir yerde kulak misafiri olabilirsiniz. Her ne ise, dikkatli bir şekilde inceleyin. Bilgiler doğru ve kullanışlı görünüyorsa, bu fırsatı iyi değerlendirin. Bugün şansınız şaşırtıcı bir şekilde yaver gidecek!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün bir grup etkinliğe katılabilirsiniz. Oradayken, değişmiş gibi görünen eski bir arkadaşla karşılaşıyorsunuz. Bu kişiyi çok cazip bulabilir ve ona karşı tutkulu hislere kapılabilirsiniz.  Onu her zaman bir arkadaş olarak düşünmeniz, evlilik gibi ciddi şeylere engel değildir. Mutlu evliliklerin çoğu, dostlukla başlayan evliliklerdir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, yeni bir yaratıcı proje, kariyerinizi yeni bir yöne getirebilir. Bu projeyle ilgili büyük heyecan duyuyorsunuz. Bugün başlayan yeni girişimlerin iniş çıkışları olacak, ancak tüm işaretler bunun başarılı olacağını gösteriyor. Bir karar vermeden önce projeyi dikkatlice düşünün. 

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Yol boyunca tanıştığınız biri için güçlü bir çekim yaşayabilirsiniz. Bu kesinlikle yolculuğun başlarını ilginç kılacak. Ancak yolculuğun devamında, ikiniz de diğer insanlarla ilişki kurabilirsiniz. Kendinize kısıtlamalar getirmeyin ve bağımsızlığınızın tadını çıkarın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, kısa sürede nakit kazançla ilgili bilgiler alıyorsunuz. Bu parayı tamamen kendiniz kazanıyor olabilirsiniz, ancak yatırım geliri olma olasılığı daha yüksektir. Hisse senedi ya da araziye sahipseniz, değerlerinin yükselmesini bekleyin. Bu yıl elde edilen kar miktarı ikiye katlanarak sizi şaşırtabilir. Doğru yolda ilerlediğinizi unutmayın!

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün siz ve bir meslektaşınız birlikte iş yapabilme olasılığı hakkında bir konuşma yapabilirsiniz. Aşk hayatınız biraz karışabilir. Aranızda uzak mesafe olan birine aşık olabilirsiniz. Bugün kurulan her türlü iletişim iniş çıkışlarına sahip olacak, ancak sonunda sizi mutlu eden sonuçlar elde edeceksiniz. Hislerinizin doğru olduğundan emin olun ve ona göre ilerleyin!

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün iş değiştirme fikri gündeme gelebilir. Bunu gerçekleştirmeden önce iyi düşünmelisiniz. Araştırmalar yapmayı, olasılıkları göz önünde bulundurmayı, özgeçmişinizi gözden geçirmeyi ve sosyal çevredeki bilgili insanlarla sohbet etmeyi ihmal etmeyin. Fikirleri eyleme dikkatli bir şekilde geçirmenin tam zamanı.

28.02.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.