Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 28 Nisan 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 28 Nisan 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün ev halkının bir üyesi zor anlar geçirebilir. Ahlaki ve duygusal desteğinize aşırı derecede ihtiyaç duyacak. Bu çok gurur verici bir durum, ama enerjinizi kötü etkileyebilir. Gerçekten o kişiye söylemeniz gerekenleri dikkatlice düşünün. Bazen bir şeyleri anlatmak için gerçekleri yüze vurmanız gerekebilir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün bazı bariz dedikodular duyabilirsiniz. Bu dedikoduları düşündüğünüzde, mantığa uygun olmadıklarını fark edebilirsiniz. Aslında çok gülünç olduklarını göreceksiniz. Ancak, bunu size ileten kişi, ikna edici tavırlar sergileyecek. Bu gibi durumlarda gerçekleri kontrol etmeyi unutmayın. Hayal ürününe inanmak yerine gerçeklere odaklanmalısınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün sahip olduğunuz şeyler üzerinde çalışma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Faturaları ödemek, mevduat yapmak ve gelecek ay için bir bütçe planlamak istemeseniz de üzerinde durmanız gereken konular. Zihniniz daha ilginç projelere meyilli. Eğer zorlamaya çalışırsanız, konsantre olamazsanız. Bu yüzden zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Birkaç gün beklemeyi deneyin. O zamana kadar daha pratik işlerle meşgul olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün her şeye son derece iyi odaklanıyorsunuz, konsantrasyon gücünüz harika! Buna rağmen, bugün çalışmak size zor gelebilir ve kendinizi geçmişle ilgili hayal kırıklıkları yaşarken bulabilirsiniz. Durmak ve bu anıların neden şimdi aklınıza geldiğini anlamaya çalışacaksınız. Onları geride bırakmak konsantrasyonunuzu normale döndürecektir.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, kendisini bir tür akıl okuyucusu olarak tanıtan tuhaf bir insan bugün karşınıza çıkabilir. Ancak bu kişiye karşı dikkatli olmalısınız. Kafanızdaki tüm soru işaretlerini gidermeye çalışacaksınız. Sezgilerinize güvenin. Sezgilerinizden yola çıkarak kurduğunuz cümleler çok daha güvenilir olmalı.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, finansal hedefleriniz şu anda belirsiz görünebilir. Gelirinize göre hangi yoldan gideceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Ya da bazı satın almalar yapmaya karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bugün önemli kararlar vermek için doğru bir gün değil. Bir iki gün daha sabretmenizi tavsiye ederiz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün bir meslektaşınız enerjisi size uğursuz görünebilir. Bu kişi, kendi başına makul bir şekilde ayakta durabilecek biri değil. Herhangi birinin ihtiyaçlarını veya duygularını hesaba katmayan bencil bir tavrı var. Ona güvenmeyin. Onun size karşı olan kaba davranışlarını affetmeyin. En iyisi ondan uzak kalmak ve her sorundan kendinizi korumaktır.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün kuşkular sizi sarabilir. Bunun bir kriz olmasına izin vermeyin. Sadece içsel hareketin normal bir parçası olarak düşünün. Bunun yerine, kendinize uğraşlar bulun. Güzel bir kitap okuyun. Mevcut bakış açınızı ve fikirlerinizi gözden geçirin. Sonunda, bu kuşkuların yersiz olduğunu anlayacaksınız.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bazı rahatsız edici rüyalar, bir arkadaşınızla ilgili şüpheler duymanıza neden olabilir. Sonrasında bu kişinin garip davrandığını fark edebilirsiniz. Arkadaşlığınızın geleceği konusunda endişe duyuyorsunuz. Rüyalardaki sembollere bakmak ve size ne söylediklerini analiz etmeye çalışmak size yardımcı olabilir. 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün işyerinde bazı yetersiz ve dürüst olmayan olaylar yaşanabilir. Bu konuda kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. İşinizin tehdit altında olduğunu düşünüyorsunuz. Bu iç çatışmalar, gerçeklere odaklanma ve ne yapmak istediğinize karar verme konusunda desteğe ihtiyacınız olduğunu ifade ediyor olabilir.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün kendinizi biraz sıra dışı hissedebilirsiniz ve bu konsantrasyonunuzu azaltılabilir. İşinize odaklanma konusunda biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Endişelenmeyin. Uyanık kalmak için bütün gün kahve içmek zorunda hissedebilirsiniz. Bunun üzerinde bir kısıtlama yapmaya çalışın, çünkü bu bazı sorunlara yol açabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.  

BALIK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün ilişkinize şüpheler, belirsizlikler ve güvensizlikler bulaşabilir. Sevgilinizin size karşı dürüst ve açık olmadığını düşünüyorsunuz. İlişkinin geleceği hakkında endişeleriniz var. Bu iç kargaşadan kurtulmanın tek yolu, bir adım atmak ve attığınız her adımın sonuçlarının pozitif olacağını düşünmektir. Sadece bu şekilde şüphelerinizi ve diğer sorunlarınızı giderebilirsiniz.

28.04.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.