Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 28 Mart 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 28 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sosyal etkinlikler sizi sanattaki insanlarla bir araya getirecek. Özellikle, modern teknolojiyle yaratıcılığı birleştiren insanlarla iletişim kurabilirsiniz. Bekarsanız, romantik biriyle tanışabilirsiniz. Bugün tanışacağınız insanlar size değerli bakış açıları ve bağlantılar sağlayabilir. Dikkatli olun ve ortamın tadını çıkarın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, gününüzün büyük bir kısmını, sizin için önemli olan bir organizasyonu ilerletmeye verebilirsiniz. Bu organizasyon hayvan veya çocuk haklarıyla ilgili olabilir. Doğaya hizmet etmek ve bugün önemsediğiniz bir şey. Bu konulardaki fark yaratma arzunuz sizi heyecanlandırıyor. 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bekarsanız bugün çevrenizde olan biriyle yeni bir aşk olabilir. Bu kişi, çekici, zeki, özgür ruhlu ve sizden çok etkilenmiş gibi görünüyor. Onunla, olağandışı bir şekilde tanışabilir ve zaman geçirerek onu daha fazla tanımak isteyebilirsiniz. Çok hızlı hareket etmemeye özen gösterin. Bu yeni ilişkinin bir meteor gibi olmasını ve ortaya çıktığı anda hasar vermesini istemezsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün evinizde bir grup toplantısı düzenleyebilirsiniz. Konuklar, muhtemelen astroloji, metafizik, çevrecilik ve sanat gibi ilgi çekici alanlara dahil olacaklar. Bir aşk partneri de mevcut olabilir. Günlerce sürecek toplantılar için yeterli ikramı sağlayarak, bazı büyüleyici tartışmalara hazırlıklı olabilirsiniz. Sona kalan insanlarla partinin tadını çıkarın!

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, son zamanlarda romantik romanlar okuyor ya da romantik filmler izliyor olabilirsiniz. Muhtemelen bu, aşkla ilgili mevzuları daha çok düşündüğünüz için. Tutkulu bir ilişkiye girebilir veya birinden hoşlanmaya başlayabilirsiniz. Çok uzun süre yalnız kalmayı beklemeyin. Tüm işaretler, romantizmin şu an için sizin için bir öncelik haline geleceğini gösteriyor. Dışarı çıktığınızda, elinizden gelenin en iyisini yaptığınızdan emin olun!

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, sanatta yer alarak kazandığınız para elinize geçebilir. Finansal olarak, oldukça iyi bir performans göstermelisiniz, bu yüzden aldığınız şeyi iyi değerlendirmelisiniz. Bugün, bunu yapmak için mükemmel bir zaman. Çünkü tüm işaretler bu tür faaliyetlerin önümüzdeki birkaç yıl içinde çok karlı olabileceğini gösteriyor.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, aşk meseleleri bir süredir aşırı zorlanmalara neden olmuş gibi. Eğer öyleyse, bugünden itibaren bitmesini bekleyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin duygularında değişiklikler meydana gelebilir. Bu durum sizi biraz endişelendirebilir. Gözünüzü açarak bu ilişkinin üzerine giderseniz muhtemelen başarılı olacaksınız. Partnerinizi kusurlarıyla sevmeyi öğrenin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bekarsanız ve sevgi arıyorsanız, bugün bunu geçici olarak bulabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda kendinizi yabancı gibi hissedebilirsiniz. Ancak biri var ki, çekiminizi fark ediyor ve sizin de onu fark etmenizi sağlıyor. İleriyi düşünerek yapacağınız çok şeyiniz var. 

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, aşk, bugün dünyayı dolaşacak gibi görünüyor. Etrafınızdaki herkes yeni veya canlanmış bir romantizmle derinden ilgileniyor. Heyecan verici bir insanla, hukuk, eğitim veya yayıncılık alanlarıyla ilgili iletişim kurabilirsiniz. Onunla savaşma konusunda endişelenmeyin. Sakin olun ve kendinize güvenin. Harika bir gün sizi bekliyor.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, mükemmel bir kariyer hayaliniz var ve bunun hızlı bir şekilde gerçekleşmesini bekliyorsunuz. Ancak biraz gerçekçi olmanın zamanı geldi. Olası tüm ihtimallerinizi ve seçeneklerinizi göz önünde bulundurmanız için kendinize birkaç gün ayırın. Size fikir verebilecek insanlarla konuşabilirsiniz. Her şey olumlu görünüyorsa, vazgeçmeden ilerleyin. Böyle bir fırsat bir daha karşınıza çıkmayabilir.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, izlediğiniz bir belgesel veya okuduğunuz bir makale hedefleriniz ve amaçlarınızla yüzleşmenizi sağlayabilir. Daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Bir arkadaşınızla ilgi duyduğunuz konularda keşfe çıkacaksınız. Bir kursa veya atölyeye birlikte katılın ve aktif olmaya çalışın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bu gece mistik hayallere sahip olabilirsiniz. Rüyaların verdiği mesajlar, romantik bir ilişkiye ışık tutabilir. Bu mesajları not almayı ve yorumlarını okumayı unutmayın. Hayatınızda neler olup bittiğini görmek için, çok dikkatli düşünmeli ve kendinize bunun için biraz zaman ayırmalısınız.

28.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.