Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 28 Kasım 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 28 Kasım 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, projenizin mümkün olduğunca ilerlemesini istiyorsanız, planlamaya biraz daha fazla çaba sarfetmeniz gerekiyor. Eğlenceli, çekici veya heyecan verici olmayabilir, ama çabaya değer olacağı doğrudur. Doğru insanları sıraya koyma ve gerekli yerlere rezervasyon yapmadıkça, başarısız olabilirsiniz. Sizin için ortaya çıkan bazı büyük zorluklar var. Bunları stressiz bir şekilde atlatmak için hazırlık çok önemlidir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, başarıya yakında ulaşabileceğinize inancın. Bazı aksaklıklar durumun gerçekleşmeyeceği anlamına gelmez. Şu anda, bir sabırsızlıktan dolayı acı çekiyorsunuz. Kendinizi iyileştirmeniz gerekiyor. Hayatınızın hafif yanlarıyla ilgilenerek daha kısa sürede aktif olabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün umutlu olaylarla dolu bir gün ve yeni başlangıcı algılayabiliyor olmalısınız. Duyularınız keskin ve hedefe odaklanmış, bu yüzden risk almak için iyi bir gün. Neyin arkasında durulacağını ve neyin önleneceğini biliyorsunuz. Kendinize güvenin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün aklınıza yapmanız gerekenlerle ilgili pek çok fikir gelebilir. Romantik yaşamınızda, daha önce hep korktuğunuz bağlılığı yaşamaya hazır olabilirsiniz. İş konusuna gelince… Uzun süredir planladığınız bir proje hakkında araştırmalara başlayabilirsiniz. Bu proje size büyük başarı getirecek. Hırsınız uyanmaya başlıyor.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün bütün güç ellerinizde, bu yüzden sevmediğiniz ve zorlandığınız konular hakkında bir şeyler yapmalısınız. Potansiyel sorunları veya çatışmaları önlemek için, sizi rahatsız eden şeylerden kaçınmaya çalışın. Hiçbir şeyin sizi olumsuz bir duruma sokmasına izin vermeyin.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, düşüncelerinizin çoğu, yıllar boyunca edindiğiniz yaşam deneyimleri ve gerçek tutkuyla oluşmuştur. Ancak bu onların hiçbir zaman bir revizyona ihtiyaç duymadığı anlamına gelmez. Doğru sebeplerden dolayı zihninizi değiştirmek asla bir zayıflık işareti değildir. Tam tersi, olgunluk ve zeka işaretidir. Bu yüzden her türlü fikire bugün açık olun ve uzun süredir devam eden inançları yeniden değerlendirin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün istediğiniz işe odaklanmak ve kontrolde kalmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm enerjiye sahipsiniz. Yaptığınız herhangi bir işbirliğinin başarılı olma şansının yüksek olduğu bir gün. Başkalarıyla birlikte çalışmak, gerçek ve saygılı fikir alışverişini içeriyor. Durumunuzu daha iyi anlıyorsunuz. Bu da size daha sonra ne yapacağınızı anlamak için daha fazla güven ve daha iyi bir strateji sunuyor.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bir yakınınız sizden bir jest bekliyor olabilir. Ona istediğini vermek yerine, nasıl elde edebileceğini öğretmelisiniz. Yıllar içinde istediğinizi elde etme konusunda çok şey öğrendiniz. Öğrendiklerinizi yakınlarınızla paylaşın. Onlara duymak istemedikleri bir şey anlatıyor olabilirsiniz, ama sonunda herkes için en iyisi olacaktır.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün koşuşturmak için hiçbir neden yok. Tüm baskılara ve sorumluluklara rağmen işleri biraz yavaşlatabilirsiniz. Bu akşam için heyecan verici bir plan yapabilirsiniz. Karşılaştığınız her şey ve herkes dikkatinizi çekiyor. Tüm gün sizi zenginleştirecek şeyler öğreneceğinizden emin olabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün söylediklerinize dikkat edin ve gizlice dinlemenin çevrenizdeki insanlar için bir eğlence olduğunu unutmayın. Hepsi bilgiye ve dedikoduya aç. Kafanızdakileri düzenleyin ve sadece söylenmesi gerekenleri söyleyin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, en ufak bir hareketiniz, insanların sizi fark etmesini sağlayabilir ve büyük depremlere neden olabilir. Her şey sağlığınız veya fiziksel rutininizde yer almaya başlıyor. Bir şeye gerçek bir çaba harcadığınız takdirde, gerçek ve tatmin edici sonuçların ortaya çıkabileceğini unutmayın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, yeni başladığınız iş veya aşk ilişkisi bugün size para getirebilir. Tüm noktaları birleştirecek ve her ikiniz için yeni bir yön belirleyecek bir telefon veya e-posta alabilirsiniz. Bu ittifak, ilerleme için bir fırsattan daha fazlasını ifade ediyor. Hayatınızdaki büyümeyi destekleyen insanlara sahip çıkın.

28.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.