Günden güne güncel olarak paylaşılan burç yorumları 28 Kasım 2017’ye özel yayınlandı. 28 Kasım burç yorumları Salı günü için astroloji ile ilgilenenlerin aklındaki soru işaretlerini ortadan kaldırıyor. Bakalım hangi burcu ne bekliyor…

yeni-burc-yorumlari

Günlük burç yorumları 28 Kasım 2017

KOÇ BURCU

Bugün aşktan yana güzel sürprizler yaşayabilirsiniz. Hatta tanışmalar yaşayabilir, bu tanışmalardaki samimiyet artışından heyecanlanabilirsiniz. Evli ve sevgilisi olanların karşılıklı destek alışverişi olabilir. Sorun ve sıkıntılara beraber göğüs gerebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Bugün eğlenceli ortamlara katılabilir ve davet teklifi alabilirsiniz. İnsanları hal, hareket ve konuşma tarzınızla etkilerken, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Belki de bu tanışmaların sonunda bir birliktelik doğabilir.

İKİZLER BURCU

Bugün eşiniz veya sevgiliniz yanınızdayken aşamayacağınız sorun yok. Duygusal anlamda aldığınız güzel elektrikler işinize olumlu yönde yansıyor. Hayatında kimse olmayan ikizlerin çalışma yaşamlarında tanışmalar olabilir.

YENGEÇ BURCU

Bugün aşk yaşamınızdaki enerjiniz ve dış çevreye karşı albeniniz artabilir. Size aşkını ve ilgisini belli edecek birileri olabilir. Bu sıralar seyahate çıkabilirsiniz. Aşk ilişkilerinizde seçici olmanızı öneriyoruz.

ASLAN BURCU

Evli olanların hanelerinde huzur artabilir ve maddi konularda yaşanan güzel gelişmeler de bu huzurunuzu destekler nitelikte olabilir. Bu aralar yakın bir arkadaşınıza maddi veya manevi anlamda destek olmanız gerekebilir.

BAŞAK BURCU

Bugün aşk ve sosyal yaşantınızda hareketlerinize ve konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Yapıcı olmalısınız ve sorunları büyütmemelisiniz. Hayatınızda maddi ve manevi çok güzel gelişmelerin kutlaması olabilir.

TERAZİ BURCU

Evli ve sevgilisi olanların hayatlarındaki kişiler uğraş verdikleri konular hakkında akıl karışıklığı yaşayabilirler. Bugün onlara bu anlamda destek olmanız gerekebilir. Bu destekleşmeler biraz gerginlik yaratsa da aslında samimiyet ve muhabbetinizi arttıracaktır. Sevgilisi olmayanlar bu sıralar hayatlarına yanlış insanları alabilirler. Bu anlamda dikkat etmelisiniz.

AKREP BURCU

Aşk sizin için her zaman ön planda ve her zaman hayatınızdaki kişiyi mutlu etmek için uğraşıyorsunuz. Yalnız bugünlerde aşka küskün bir haliniz olabilir. Kendi kabuğunuza çekilip yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Ancak kendinizi aşka açın, aşka giden yollarda güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

YAY BURCU

Bu sıralar işe, güce veya eğitime fazla odaklanabilirsiniz. Bu durum da aşk ve evlilik yaşamınızı monotonlaştırabilir. Hayatınızdaki kişiye zaman ayırmanız gerekebilir. Ayrıca sıkıntı ve sorunlarınızı paylaşmalısınız. Yalnız olan yay burçları aşka kapılarınızı açabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Evli ve sevgilisi olanlar bugünlerde hayatınızdaki kişiye bolca sevgi sözcükleri söyleyebilirsiniz. Sorunları büyütmek yerine alttan alan taraf siz olabilirsiniz. Yapıcı olacağınız bir gün. Sosyal yaşantınız da hareketleniyor. Yalnız olan oğlak burçları yeni birileriyle tanışabilir, bu sıralar albeniniz yükseliyor.

KOVA BURCU

Bugün asil duruşunuz ve sevecen tavırlarınız insanları etkileyebilir. Hayranlarınız artıyor ve yeni bir aşk mecarasına atılabilirsiniz. Ancak bu sıralar mükemmeli arama isteğiniz artabilir. Biraz kriterlerinizi normalde tutmalısınız. Evli olanlar ve sevgilisi olanlar sevdiklerinize bu sıralar biraz daha fazla ilgi göstermelisiniz.

BALIK BURCU

Bugün geçmişi ve acı, tatlı yaşanılanları unutun ve aşka kapılarınızı açın. Aşksız kaldığınızda gergin olabiliyorsunuz ve eksik hissedebiliyorsunuz. Aşk sizin için önemli. Düzgün seçimler yaparak size uygun kişiyi mantığınızla seçmelisiniz. Evli olanlar için de güzel haberler duyabilirsiniz, mesela bir bebek haberi kulağınıza gelebilir.

 

28.11.2017 burç yorumları ile alakalı görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.