Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 28 Haziran 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 28 Haziran 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün hislerinde biraz muhafazakar bir hava var. Bir süre için ciddi olmanız ve işinize bakmanız istenebilir. Bu kötü bir fikir değil. İster inanın ister inanmayın, bu özel biriyle daha derin bir ilişkiye girmenize yardımcı olabilir. Yaratıcı doğanızın parlamasını sağlayın ve konuşmadan daha fazla dinlemeye çalışın. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize az kaldı.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün sorumluluklarınız söz konusu olduğunda nasıl ilerleyeceğinizden emin olamıyorsunuz. Bir yandan, tam kapasitede çalışabilmeniz için duygularınızı dengelemek ve planlamak istediğinizi biliyorsunuz. Öte yandan, sizi bulutlara çeken bir şeyler var. Kalbinizi dinleyin ve iki enerjinin arasında bir uzlaşma sağlayın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, ev işlerinizi bugün erken bitirin, böylece günün sonuna doğru kendinize zaman ayırabilirsiniz. Sevdiğiniz biriyle romantik bir kaçış planlayabilirsiniz. Hayal gücünüzün sizi yepyeni bir zevk alanına taşımasına izin vermekten çekinmeyin. Bugün, sanatsal yönünüzün daha fazlasını keşfetmek için harika bir gün. Bir süredir kafanızda dalgalanan fikirlerin bazılarını ortaya çıkarmaya başlıyorsunuz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün insanlara tam olarak nasıl hissettiğinizi anlatmak için mükemmel bir gün. Duygularınız normalden daha kararlıdır, bu yüzden onları açın ve kalbinizin konuşmasına izin verin. Bugün öğrendikleriniz gelecek için çok değerli olacak, bu yüzden dikkat edin. Kalbinizin tüm olasılıkları keşfetmesine müsaade edin. Duygularınızı takip edin ve içgüdülerinize güvenin. Kazanmanıza çok az kaldı.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün sizin için zor olabilir. Hiçbir şey yerine oturmuyor gibi görünebilir. Olmadığın biri gibi davranmaya çalışıyor olabilirsin. İşler istediğiniz gibi gitmiyorsa, biraz durun. Kim olduğunuz ve nereye gittiğiniz konusunda henüz emin değilseniz, beklemek en doğrusudur. Bugün kahve ve kitap keyfi yaparak rahatlayın. Bu keyif, stresinizi biraz olsun atmanızı sağlayacaktır.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün minnettar olacağınız çok şey var. Şimdiye kadar başardığınız her şeyle gurur duymalısınız ve neşenizi başkalarıyla paylaşmalısınız. Dizginleri bırakıp, arkanıza yaslanın ve rahat olun. Bir nedenden dolayı çok yoruldunuz. Şimdi hayattan zevk alma zamanı! Bu gece sevdiklerinizle olmak için plan yapın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün hangi yöne gideceğinizi bilmediğiniz günlerden biri olabilir. Sorunun etrafında dönüyorsunuz ve hiçbir yön size iyi görünmüyor. Ufak sorunlar yüzünden enerjinizin düşmesine izin vermeyin. Eğer imkanınız varsa biraz dinlenin. Kafanız eski rahatlığa kavuşana kadar gezip dolaşabilirsiniz. Bir sonraki büyük hamlenizi yapmadan önce, hava temizlenene kadar bekleyin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün romantizm gündeminizde olabilir. Günlük görevlere dikkat edin ve sonra kalbinizin uçmasına izin verin. Duygularınızla güçlü bir bağlantınızın olduğunu göreceksiniz. İçgüdülerinize güvenin ve kalbinizin kontrolü ele geçirmesine izin verin. Başkalarıyla olan ilişkileriniz konusunda gerçekçi olun, ancak sınırları belirledikten sonra bunu yapmanızda fayda var!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, duygularınız bugün biraz ayrılmış olabilir. Aktivitelere biraz mola vermek ve sakinlemek sorun yaratmaz. Arkanıza yaslanmak ve derin bir nefes almak için iyi bir zaman. Ani hareketler yapmaktan kaçınmalısınız. Günün enerjisi sizi nereye götüreceğini iyi biliyor, ona izin verin. İçsel benliğinizin sezgisine ne kadar yakın olursanız, romantik bir partnere ya da bir aile üyesine o kadar yakın olacaksınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, aile sorunları bugün önemli bir rol oynamaktadır. Kalbinizden konuşun ve en yakın akrabalarınıza sizin için ne ifade ettiklerini söyleyin. Günün enerjisi biraz karamsar hissettirebilir. Şu an büyük adımlar atmak için kendinizi hazır hissetmiyorsunuz. Çalıştığınız işten zevk almak için daha çok zamanınız var. Pes etmeyin ve sıkı çalışmanızın ödüllerini toplayın.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün sevilen biriyle ilgili bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bu konuda harekete geçmek için bir şey sizi teşvik ediyor. Atmanız gereken önemli bir adımın olduğunu fark edin. Ancak, adım atmadan önce durumunuzu düşünmelisiniz. Aslında, bugün yapmanız gereken en iyi şey, veri toplamak olabilir. Belki de toplayacağınız veriler sonucu, beklemeye karar verirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün kendinizi toparlamak için harika bir gün. Duygularınız kararlı, kalbinizi bulutlarda uçması için özgür bırakıyorsunuz. Hayal kurmaktan çekinmeyin. Romantik bir plan yapmak için doğru zamandasınız. İlişkinizi güçlendirin ve birbirinize bağlılığınızı onaylayın. Eğer bekarsanız, hayatınızın aşkına yaklaşmak için harekete geçmelisiniz.

28.06.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.