Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 28 Eylül 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 28 Eylül 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, gökyüzünün yarattığı tüm pozitif enerjiler, bugün sevgiliniz veya eşinizle tutkulu anlar yaşayacağınıza işaret ediyor. Beklenmeyen bir karşılaşma sadece bu arzuyu yerine getirmekle kalmayıp aynı zamanda sizi daha da yakınlaştırabilir. Kısıtlamaya dikkat edin. Çok zorlarsan karşınızdaki uzaklaşabilir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün sürpriz bir ziyaretçinin gelişi karışık duygulara yol açabilir. Bir yandan, bu kişiyle iletişime geçmek için sevineceksiniz. Diğer yandan, bir misafir beklemediğinizden, sizin için fazladan iş çıkarabilir. Akşamın tadını çıkarabilmeniz ve gerekli görevleri yerine getirmek için başkalarından yardım alın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün hasta biri bugün sizi arayabilir. Bu kişiyi küçük bir sosyal toplantı için davet edebilirsiniz. Tanışacağınız insanlardan bazı ilginç ve yararlı bilgiler öğrenebilirsiniz. Özellikle kariyerinizle ilgili olanlar dikkatinizi çekebilir. Fırsatları iyi değerlendirin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün duyusal doğanız çiçek açıyor. Etrafınızda birçok insan var, bu yüzden yalnız kalmanız bu akşama kadar mümkün olmayacaktır. Bir iş ortağı ile bazı anlaşmazlıklar yaşayacaksınız, ama en azından iş dışındaki zamanlarda iyi anlaşıyorsunuz. Bu anlaşmazlıkların düzelmesi için biraz daha sabırlı olmalısınız.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün sevgiliniz veya bir arkadaşınız kendini iyi hissetmediğini iddia edebilir ve onu daha iyi hissettirmek için çok fazla enerji harcayabilirsiniz. Abartmayın. O kişi her kimse, ailenize ve arkadaşlarınıza verdiğiniz ilgiyi kıskanıyor olabilir. Dikkatli olun, sınırlarınızı çizin.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün gökyüzünün yarattığı enerjiyle maddiyat yerine maneviyata yoğunlaşıyorsunuz. Geçmiş aile toplantılarının zevklerini ve acılarını değerlendirebilir, hayatınızı nasıl etkilediğini düşünebilirsiniz. Bu olumlu bir iyileşme sürecidir, bu yüzden savaşmayın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün katılacağınız bir etkinlik, iyileştirici bir meditasyonla ilgilenen bir grup insanla temasa geçmenizi sağlayabilir. Bu tür bir aktivite, onu gerçekleştiren kişiler arasındaki bağı güçlendirmek için harikalar yaratacak. Tartışmalar sırasında fazla konuşmamayı tercih edeceksiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, değişen enerjiler sonunda mutluluk getiriyor. Bir döngünün sonuna gelmiş bulunmaktasınız. Şimdi yeni bir yeniden doğuş yolculuğuna başlamakta özgürsünüz. Her şeyden önce, siz ve sizin için olumlu olan olayları ortaya çıkarabilecek güçlü sezgilerinizi hissetmeye hazırlanın. Birkaç şüphe izlenimlerinizi bulutlandırabilir, şüphelerden kurtulun.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bir ay sürecek bir gezi yapmayı planlıyor olabilirsiniz, belki de bir atölye çalışmasına katılmak gibi eğitim amaçlı gideceksiniz. Bugün kendinizi enerjik, hevesli ve iyimser hissediyorsunuz. Gayretli çalışmalarınızın meyvelerini aldınız, bu yolda devam etmelisiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, içgüdüleriniz ve kararlılığınız sizi para kazanmak için geleneksel olmayan planlara yöneltebilir. Bu konuda profesyonel bir destek almayı düşünüyor olabilirsiniz. Mali durumunuzu iyileştirmek için güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Gelecekte satın alımlarınız olabilir, belki yeni bir ev. Devam etmeden önce planlarınızı dikkatlice değerlendirin. İhtiyacınız olan şeye doğru karar verin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün biriyle aranızda tutkulu bir çekim hissedebilirsiniz. Bu kişiyle yapılan konuşmalar, bazı derin konulara değinebilir. Sadece o kişi tarafından değil, aynı zamanda bu konuşmalar tarafından da derinden etkileneceksiniz. Kafanı temizlemek için akşam saatlerinde yürüyüşe çıkabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün siz ve partneriniz için sessiz bir gün olabilir. Geçmiş başarılar ve gelecekteki hedefler üzerine yoğunlaşıyorsunuz. Geçmiş hakkında net bir resim elde etmek önemlidir, böylece sonuç çıkarabilir ve uygulanabilir planlar yapabilirsiniz. Ailenizle zevk alacağınız faaliyetlere katılabilirsiniz. Onlarla bir araya gelmek için zaman ayırın. Gerginliği geride bırakın.

28.09.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.