Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 28 Aralık 2017 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 28 Aralık 2017

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün çok iyi görünüyorsunuz. İşinizle ve parasal konularla ilgili akıllıca adımlar atacaksınız. Duygusal kaprislere daha az odaklanıyorsunuz ve bugün rahat etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Maddi konulara fazlasıyla önem veriyorsunuz. Biriyle ilgili istediğiniz bilgiyi edindikten sonra o kişiyle romantik anlar yaşayacaksınız.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün yeni bir güne uyanmanın heyecanını yaşıyorsunuz. Hayatınıza keyifli bir enerji akışı mevcut. Yeni bir başlangıç ​​veya yeni bir tecrübe yaşayabilirsiniz. Duygular, son günlerde olduğundan daha saydam. Bugün kendi yolunuza gitmek için çevrenizdekilerin tavsiyelerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Onları bu konuya dahil etmekten korkmayın. Geleceğe odaklanmanın faydalarını önümüzdeki günlerde göreceksiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, kendinizi bugün her konudan uzak tutmak isteyebilirsiniz. Artık dinlenmek isteyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Ancak işleri kolaylaştırmanın yolu geri çekilmek değil. Bugün arkadaşlıklarınız veya sevdiğiniz bir konu hakkında heyecan verici ve değerli bilgiler öğrenmek için sizi harekete geçirebilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün çevrenizle ilgili endişeleri ve konuları daha derin bir şekilde irdelemeye başlıyorsunuz. Kişisel hedeflerinizle ilgili planlara odaklanmaya meyillisiniz. Bu olumlu tutumunuz önünüze çıkacak fırsatlar konusunda uyanık kalmanıza yardımcı olacak. Doğru kişilerle bağlantı kurmak hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştıracak ve maddi sıkıntı yaşamanıza engel olacaktır.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün son derece ciddisiniz. Kariyer, gelecek planları, sorumluluklar ve uzun vadeli hedefler bu aralar daha güçlü bir odaklanma içine girmenizi gerektirebilir. Kurallarınıza ve hedeflerinize bazı değişiklikler getiriyorsunuz. Bu da motivasyonunuzu artırmaya, elinizden gelenin en iyisini yapmanıza yardım ediyor. Bugün, bir ilişkiyi veya bir meseleyi açıklığa kavuşturmak için sağlam adımlar atacaksınız.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, evinizde vakit geçirmek size bugünlerde cazip gelebilir. Her şeyden biraz uzaklaşmak isteyeceksiniz. Ancak pratik zekanızı evde pinekleyerek harcamayın. Aile içindeki sohbetler, tartışmalar bugün artış gösteriyor. Sevdiğiniz insanları ve kendinizi ilgilendiren keşifler yapacaksınız.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün dünyaya biraz farklı bakıyorsunuz. Gözlemci rolü üstlendiğiniz bir gündesiniz. Kendinizi dedektif gibi hissedebilirsiniz. Bu durum hoşunuza gidecek. Tüm dikkatinizi gelecekle ilgili planlarınıza, ilişkilerinize veriyorsunuz. Bugün aldığınız haberlere ve yeni tanıştığınız insanlara dikkat edin. Size ilham veren fikirler çıkabilir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugünden itibaren daha sosyal bir döneme giriyorsunuz. Yakın ilişkilere önem vermek için harika bir zaman. Ayrıca, iş ve arkadaşlıkla ilgili danışmanız gereken kişiler olabilir. Mesleki hedeflerinizi daha da ileri götürebilecek değerli bilgileri keşfedeceğiniz bir gündesiniz. Kafanızdaki soru işaretleri netlik kazanıyor.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugünlerde rutinin dışına çıkıp sağlığınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Kendinizi rahatlattıktan sonra işlere daha iyi odaklanacaksınız. Artık faydalı veya üretken olmak istiyorsunuz ve yapılacaklar listenizle ilgili ciddi bir disiplin oluşturuyorsunuz.  Ayrıca bugün, size yarar sağlayacak olan kurslar ve fırsatlar hakkında bir haber alabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün kabuğunuzdan çıkarak eğlenceli bir döneme giriyorsunuz. Endişelerinizden ve korkularınızdan arınmaya çalışın ve kendinizi sevdiklerinizle vakit geçirmek için hazırlayın. Çok yakın bir zaman önce havada kalmış olan bir mesele çözüme kavuşacak ve yeni başlangıçlar yapmanızı sağlayacak. Özel hayatınızla ilgili bir konuda, sır veya geçmiş meseleyle ilgili önemli bir konuşma gerçekleştiriyorsunuz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, evinize ve ailenize ekstra zaman ayıracağınız dönemdesiniz. Zevk, konforla ilgili ihtiyaçlarınızı karşılıyor ve mümkün olduğunca dış dünyanın istek ve endişelerinden uzak duruyorsunuz. Kırgın olduğunuz bir arkadaşınıza ikinci şansı verebilirsiniz. Bir buluşma organize edip sorunların üstesinden gelmeye çalışacaksınız.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün zihinsel hareketliliğe ihtiyaç duyacaksınız. Duygularınızı bir kenara bırakarak, bilgi toplamaya, iletişim kurmaya ve sosyalleşmeye çalışın. Sizi kariyer ve sağlık açısından daha ileriye taşıyacak insanlarla tanışacaksınız. Bu insanlardan faydalanabilmek adına, geleceğinizle ilgili düşüncelerinizi netleştirin ve kendinizi doğru ifade edin.

28.12.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.