Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 28 Ağustos 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 28 Ağustos 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, insanlar sizi utangaç biri olarak görüyor olabilirler. Siz, gerçekten samimi bulduğunuz kişilere kendinizi açmayı tercih ediyorsunuz. Ancak, bugün diğerleriyle etkileşimde bulunmayı alışılmadık derecede kolay buluyorsunuz. Sohbet ettikçe keyif aldığınızı fark edeceksiniz. Sosyal imajınız için harikalar yaratıyorsunuz. Bir süreliğine gevşemeye ihtiyacınız var.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün evle ilgili bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Ev onarımlarını kendiniz yapmayı tercih ediyorsunuz. Yeni insanlar hayatınıza girebilir. Akşam yemeği için bir davet alabilirsiniz. Bugün beklenmedik şeyler karşınıza çıkıyor. Elinizde her konuda fırsat var. Onları iyi değerlendirin ve neler olduğunu görün.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün tüm olasılıklara açık olun. Muhtemelen değerli bilgiler veren biriyle karşılaşacaksınız. Bu bilgilerin ne kadar önemli olduğunu hemen anlayamayabilirsiniz, ancak yaşamınız üzerinde dramatik bir etkisi olacak. Her şeye hazırlıklı olmalısınız. Bugün sizin için ilginç bir gün olacak.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, beklenmedik bir şekilde gerçekleşecek finansal çöküşe uyum sağlamanız biraz zaman alabilir. Bugün büyük değişikliklerin günüdür, çünkü parayı yaşam tarzınızı tamamen değiştirmek için kullanmaya karar verebilirsiniz. Ülkenin başka bir yerine yerleşmeye ya da meslek değiştirmeye karar verebilirsiniz. İçgüdülerinize güvenin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, yazma yeteneğinizin farkındasınız, ama bu yeteneğin derecesini fark edemiyorsunuz. Buna daha fazla zaman ayırmak faydalı olacaktır. Diğer sorumluluklar kesintiye neden olduğu için kendinizi çok fazla geliştiremiyorsunuz. Değer üretmek için biraz zaman ayırın. Bugün yazmak için harika bir zaman.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, taktik size göre bir şey değil. Bugün yeni bir bakış açısı ve davranış üzerinde dönüyorsunuz. Başkalarının düşüncelerine ve hislerine akıyor ve düşünceli, şefkatli yollarla yanıt veriyorsunuz. Bu nazik dokunuşun ne kadar etkili olacağına şaşıracaksınız.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün bir uçak yolculuğu planlayabilirsiniz. Büyük ihtimalle egzotik yerlere gideceksiniz. Orada geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarın, ama geri dönerken mutsuz olmayın. Geçirdiğiniz macera dolu tatil sayesinde, günlük yaşamdan daha fazla zevk alacak, her anı dolu dolu yaşayacaksınız.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bazı olumlu değişimler nadiren çaba harcamadan gerçekleşebilir. Dönüşümün çabuk oluşması durumunda bunu aklınızda bulundurun. Kendinizi bir girdapın ortasındaymış gibi hissedebilirsiniz. Bu durumda nereye gideceğinizi bilemezsiniz. Bu geçici bir süreçtir. Çabalarınızın eninde sonunda ödüllendirileceğine inanın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, doğal liderlik yeteneklerine sahipsiniz. Bugün bu yeteneklerden yararlanmak için ideal bir gün olacak. Geçmişte fikirlerinizi ileriye taşımak ve uygulamaktan çekinmiş olabilirsiniz. Ancak son başarılar, hedeflerinizi takip etmek için size gerekli olan güveni vermiştir. Muhtemelen bugün çabalarınızın desteklendiğini göreceksiniz. Bugünün koşullarından en iyi şekilde yararlanın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün her şeyi kontrol altında, kendinizi de dünyanın zirvesinde hissediyorsunuz. Her şeyi yapabilirsiniz. Yeni bir projeye ya da yaratıcı bir çalışmaya başlamak için doğru bir zaman. Kendinize inanın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için onların doğrultusunda güvenle hareket edin.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün arkadaşlık romantik bir ilişkiye dönüşebilir, dikkatli olun. Bu ilişki çok tutkulu bir şekilde başlayacak ve buna en çok şaşıran siz olacaksınız. Bunun nereye gitmesini istiyorsunuz, bir düşünün. Yeni ve tutkulu ilişkinizden rahatsızlık duyarsanız ilerlemeyi durdurabilirsiniz. Bu kararı sadece bir kez verebilirsiniz, iyi düşünün.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün kendinizi yeniden canlanmış ve yenilenmiş hissediyorsunuz. Fikirleriniz ve dikkatinizi verdiğiniz her şey güzel çalışıyor. Yine de kafanızı çok fazla karıştırmamaya dikkat edin. Başarılarınıza yenilerini eklemek için, adımlarınızı dikkatli bir şekilde atın ve herkes gibi hata yapabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın.

28.08.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.