Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 27 Şubat 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 27 Şubat 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün yanlış bir bilgi çok hızlı bir şekilde yayılabilir. Bu da ev içinde ve iş yerinde gereksiz tatsızlıklara ve üzüntülere yol açabilir. Duyduğunuz dedikodu ya da söylentileri başkalarına sorarak netleştirmeyin. Bilgilerin doğruluğunu kendiniz kontrol edin. Yanlış çıktığı takdirde, o bilgilere inandığınız için kendinizi suçlu hissedebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, nihayet uzun süredir devam eden çalışmalarınız hedefe yaklaşmanızı sağlıyor. Ancak her şey yolunda gitse ve kendinizi hazır hissetseniz bile, bugün planlarınızda biraz gecikme olduğunu fark edeceksiniz. Hüsrana uğrayabilirsiniz. Ama geri çekildiğinizde ve görüntüye daha geniş bir açıdan baktığınızda, nihai olarak bu gecikmenin sizin lehinize olduğunu göreceksiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün avukatlara, bankacılara ve borsacılara dikkat edin. Bunlardan birinin, sizi hatalı bazı bilgilerle yanıltmaya çalışması muhtemeldir. Size önerilen finansal yatırımları yapmadan önce, kendi araştırmalarınızı yapın ve tüm gerçekleri öğrenin. Aksi takdirde, büyük zarar yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bir aile üyesi veya sevdiğiniz biri size gerçeği söylemiyor olabilir. Bu kişi, sizi gerçeklerden koruduğunu, onların size zarar verebileceğini düşünüyor olabilir. İçgüdülerinize güvenmenizin zamanı! Basitçe söylenmeyen bir şey duyduğunuzda, bilginizi kendiniz kontrol edin ve ona göre kabul edip etmeyeceğinize karar verir. 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, aktif bir zihniniz ve daha da aktif bir hayal gücünüz var. Bugün başınızın içinde dönen tüm fikir ve bilgileri takip etmek için mücadele ederken biraz yorulabilirsiniz. Zihinsel rahatlama yaşamak için kendinize biraz zaman ayırın. Düşündüğünüz her şeyi yazın, böylece beyninizdeki yoğunluğu azaltabilirsiniz. Uzun bir yürüyüş veya meditasyon rahatlamanıza ve daha verimli hale gelmenize yardımcı olur.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bir aile üyesi kötü bir ruh hali içindeyse ancak size itiraf etmiyorsa, adım atmak ve yardımcı olmak size kalmış. O büyük kara bulutları etrafında taşıyor ve gittiği her yere gölgeler yapıyor. Sorunu aşırı zorlamamaya özen gösterin, ancak basit çözümler üretmek için elinizden gelen her şeyi yapabilirsiniz. Danışmanlık konusunu fazla abartmamalısınız, sonuçta sizin profesyonel olduğunuz bir alan değil.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bir arkadaşınız veya meslektaşınızın başı dertte gibi görünüyor, ancak fazla samimi olmamak için müdahale etmek istemiyorsunuz. Ancak bu geri çekilme zamanı değil. Bu kişi gerçekten yardımınıza ihtiyaç duyuyor olabilir. Müdahaleniz çok takdir edilecek ve muhtemelen ödüllendirilecektir. Bu akşam biraz dinlenmeye dikkat edin. Duygusal ve fiziksel olarak rahatlamış hissedeceksiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, kariyeriniz küçük bir dedikodu veya söylenti tarafından engellenmiş olabilir. Çevrenizdeki kişilerden biri, meydana gelebilecek zararlara önem vermeden hareket ediyor. Onun dışında herkesin endişe duyacağı konular gündeme gelebilir.  Bu duruma engel olmak için elinizden geleni yapmalısınız.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, mali durumunuzla ilgili bazı kötü haberler, ilk zamanki kadar kötü gelmeyebilir. Buna rağmen, sizi bir döngüye sokuyor. Paniğe kapılmadan önce bilgileri tekrar kontrol edin. Belki bir hata meydana gelmiş olabilir. Bazı evraklar, kafanızı karıştıracak ancak onları çözmeniz gerekebilir. Tüm bunların üstesinden geldikten sonra büyük rahatlama yaşayacaksınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, sevdiklerinizi gerçeklerden korumayı görev edinmişsiniz. Ancak bazen bu yanlış bir hareket olabilir. Sevdikleriniz acı da olsa bazı gerçekleri görmeyi hak ediyor olabilir. Onları dış dünyanın gerçeklerinden korumak hatalı bir davranış olabilir. Çoğu insan, gerçekleri bilmek ister ve buna hakları vardır.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün kendinizi yorgun hissediyor olabilirsiniz ve biraz sıkışmış gibisiniz. Her ne kadar işkolik olsanız bile, bugünün yatmak için iyi bir gün olduğunu itiraf etmek zorunda kalabilirsiniz. Yeniden bir araya gelerek enerjinizi geri kazanmak için kendinize birkaç saat verin. Gelecek hafta masanızda toplanacak tüm işler için gerekli enerjiye sahip olacaksınız.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, geçmişte kalan ve unuttuğunuz bir kişi bugün karşınıza çıkabilir. Ancak o kişiyle olan ilişkinizin bittiğini unutmayın. Güvensizliği tekrar kendinize hatırlatmak yerine, çevrenizde sorunları olan arkadaşlarınıza zaman ayırın. Muhtemelen bir arkadaşınızın bazı sorunlarını çözmek için, onunla biraz vakit geçirmeniz gerekecek. O sıcak dostluğunuzu tekrar hissettireceksiniz.

27.02.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.