Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 27 Ocak 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 27 Ocak 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün iletişim kurmak için güzel bir gündür. Arkadaşlarınızla olan bağınız kuvvetleniyor. Çalışmalarınızda aceleci davranmayın. Sabırsız tavırlarınız yüzünden kendinizi iyi ifade edemeyebilirsiniz. Fikirleriniz mükemmel, ancak gerçekleştirmeden önce biraz dinlenin. Güç toplayın ve özgürlüğünüzün tadını çıkarın. Kariyer konusunda giderek yükseliyorsunuz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, profesyonel veya kamusal bir alada ilgi ve hayranlık kazanıyorsunuz. Başkaları performansınız veya fikirleriniz için sizi takdir edecek. Bu günlerde olumlu bir ışığa kavuşmak oldukça kolay! Açık sözlü olmayanların birtakım zararlara yol açtığını fark edebilirsiniz. Bugün kendi planlarınıza karşı da isyan edebilirsiniz. Yalnızca planları veya kararlarınız uygulamaya odaklanın.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, kişisel konulara itiraz ederek kendinizi daha mutlu hissediyorsunuz. Enerjiniz bugün sıcak ve pozitif. İşlerinizi aceleye getirmek, kendinizi baskı altında hissetmenize neden olabilir. Biriyle ciddi bir konuşma yapacaksınız. Bu konuşmanın içeriği ilişkinizdeki sorunlar olabilir. Esnek kalmaya ve farklı düşüncelere açık olmaya çalışın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bir ilişkide uzlaşma veya karşılıklı yarar sağlayan anlaşmalar yapacaksınız. Ancak, bu noktaya gelmeden önce bazı aksamalar olabilir. Bakış açısında farklılıkları göz ardı etmek zor gelecek. Fikirleriniz çok iyi olabilir ama başkalarının fikirlerinizi tam olarak anlamaması canınızı sıkacak. Fikirlerinizi harekete geçirmek için acele etmeyin. Kendi duygularınızı sıralamaya çalışın; böylece hata yapma ihtimalini azaltmış olursunuz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, işyerinde ya da günlük işlerinizde uyum için her zamankinden daha güçlü bir isteğe sahipsiniz. Ancak bugün sizi bu istekten uzaklaştıran bir aksilik yaşayabilirsiniz. Program değişikliği veya sürpriz bir haber planlarınızı bozabilir. Bugün sizi rahatsız eden konuların hepsiyle başa çıkabilecek motivasyona sahipsiniz.

Melek tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, yakınlarınız bugün sizi son derece eğlenceli ve ilginç buluyor. Önceliklerinizi belirlemeyi ve onlarla bugün baş etmeyi amaçlayacaksınız. İç karışıklığa neden olan sorunlardan kurtulma konusunda isteklisiniz. Çelişkili tutumunuz karar vermenizi zorlaştırabilir. Yaratıcı fikirlerinizi biraz daha geliştirmek için çalışmalısınız.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugünlerde ev hayatınız son derece uyumlu ve keyifli. Ortaya çıkan ufak tefek pürüzleri bile kolay bir şekilde çözüyorsunuz. Sorunların üstünü kapatmak yerine onların nedenlerini düşünmek ve çözmek en doğrusu. Yakınlarınızla inatlaşmaktan vazgeçin. Fikirler ve haberler ilginç ve heyecan verici olabilir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün fikirleriniz, tavsiyeleriniz veya iletişim tarzınız mükemmel. İşinizle veya projelerinizle ilgili yaratıcı fikirler üretiyorsunuz. Günlük rutinlerinizden biraz sıkılmış olabilirsiniz. Ancak eğlenceli ve faydalı aktiviteler sizi bu histen kurtaracak. Projelerinize ortak olmak isteyenleri kabul etmeden önce onları gözlemleyin. Hem kişisel çıkarlarınızı hem de işlerinizi olumsuz yönde etkileyebilirler.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, her zamankinden daha güçlü, rahat ve zevklisiniz. Ancak bugün yaşayacağınız bazı değişikliklerle kafanız karışabilir. Bu, düşüncelerinizi, parasal konuları ve işinizi etkileyebilir. ve işi çevreleyebilir. Büyük kararlar daha sonra uygulanmalı. Eğlence ve romantizm bugün üst seviyelerde. Bunlara kendinizi kaptırıp maddi açıdan zarara uğramayın.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün kazançlarınızın tadını çıkaracağınız bir gün olacak. Kendinizden zevk almaya hazırsınız ve bunu hak ediyorsunuz! Bazı düzeltmeler yapmak için zevklerinize ara verebilirsiniz. Ancak bu konuda olumsuz düşüncelere kapılmayın. Bu düzeltmeler size yeni ve yararlı kapılar açabilir. Bugünkü deneyimlerinizden ilham alacak, ayrıntıları kaçırmayacaksınız.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün çekiciliğinizle tüm dikkatleri üzerinize topluyorsunuz. Aynı zamanda, çok zeki ve naziksiniz. Yaptığınız planlar aniden değişebilir. Bu konuda kendinizi bunaltmadan hareket etmelisiniz. Bir sırrı korumak için ekstra çaba göstereceksiniz. Bugün önemli adımlar atmak yerine biraz dinlenin ve kendinize zaman ayırın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, geçmişteki yaşadıklarınız bugün hoş bir sürpriz olarak karşınıza çıkacak. Bununla birlikte, keşifleriniz, düşünceleriniz ve konuşmalarınızda daha dikkatli olmalısınız. Son dakikada planlar değişebilir. Bu durumun sizi etkilemesine izin vermeyin. Hissettiğiniz ve inandığınız şeyi uygulamadan önce sonuçlarını düşünmenizde fayda var.

27.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.