Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 27 Nisan 2018 Cuma gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 27 Nisan 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bazı şeyleri yeniden dekore etme isteğiniz gelirse buna şaşırmayın. Bugünün enerjileri sizi, evinizi yeniden düzenleme isteğiyle dolu olan bir ruh haline soktu. Aşırıya kaçmamaya dikkat edin. Küçük projeleri büyük bir duruma dönüştürme eğiliminiz var. Şimdilik, çiçekli bitkiler ve birkaç ufak eşya almakla kendinizi oyalayın. Mutfak ve banyo yenilemelerini daha sonraya bırakın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün tüm telefon çağrılarını yanıtladığınızdan ve tüm mektupları, e-postaları açtığınızdan emin olun. Bazı ilginç haberler almanız olasıdır. Eski bir patrondan, ofisinde açılacak yeni bir pozisyon için mükemmel bir teklif alabilirsiniz. Ya da belki eski bir sevgili aranızdaki sorunları çözmek için adım atabilir. Kaşlarınız bugünlerde sık sık şaşkınlıktan yükselecek. Hazırlıklı olun!

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, endişe duyduğunuz ödemeler ve ulaşmasını beklediğiniz mektuplar olabilir. Bunun için, kişinin veya şirketin doğru adrese sahip olduğunu iki kez kontrol etmelisiniz. Yapabileceğiniz fazla bir şey yok, yalnızca beklemeye devam edin. Kısa süre içinde geleceğinizi şekillendireceğinize ve mali sıkıntılarınızı geride bırakacağınıza inanın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün kendinizi çekici ve tutkulu hissediyorsunuz. Eski sevgiliniz size karşı yeniden alevleniyor. Sizinle temasa geçmesi durumunda şaşırmayın. Kendinizden emin tavırlar sergileyin. Çünkü, ilişkiyi sürdürmek için herhangi bir arzusu olmayabilir. Şu an sahip olduğunuz şeylerden memnunsunuz. Bunu bozmayın!

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, yaşlandıkça, ruhani konulardan daha çok şey çekiyorsunuz. Bu aralar doğaüstü olaylara ve bazı antik sanatlara oldukça meraklısınız. Kütüphane veya kitapçı ziyaret etmek için biraz zaman ayırın ve konuyla ilgili bir şeyler okuyun. Farklı düşünen kişilerle bir çalışma grubu oluşturmak isteyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün yeni bir şey denemekten çekinmeyin. Bir kitap kulübüne katılmayı veya ders almayı düşündüyseniz, bugün başlayabilirsiniz! Bazı ilginç insanlarla tanışmak ve yeni bir sosyal dünyaya girmek olasıdır. İlk başta kararsız olabilirsiniz, ancak grubunuzu sıcak, arkadaş canlısı ve hevesli bulacaksınız. İkinci toplantının sonunda iyice kaynaşıyorsunuz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün son derece iyimser ve coşkulu hissediyorsunuz. Ayrıca çok seksisiniz ve bundan kesinlikle faydalanmalısınız. Sevdiklerinizle romantik bir akşam planlayabilirsiniz. Akşam yemeği boyunca seyahat hayalleriniz hakkında konuşmaktan çekinmeyin. Hayallerinizi paylaşmak, onları gerçeğe dönüştürebilir. Sevgiliniz veya eşinizle egzotik yerlere doğru yol alabilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün olasılıklarla dolu bir gün. İlk görüşte aşık olabilirsiniz ya da en azından ilginizi çeken biriyle tanışabilirsiniz! Özellikle sevgi dolu, tutkulu bir şeyler yaşamak için fırsatlar arıyorsunuz. Her şeyin hemen yerine oturmasını beklemeyin. Birkaç engele çarpabilirsiniz, ancak nihai sonuç için bu engelleri aşmalısınız.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün güzel görünüyorsunuz ve ateşli hissediyorsunuz. Şu an hayatında özel biri olmasa da, kendine iyi davranmamak için bir sebep yok. Güzel bir yemek için dışarı çıkın ya da eve servis siparişi verin. Yemeğinizi yerken dinlemek için güzel bir müzik açın. Kendinizi şımartın. Şu anda hiç kimse yapmıyor olabilir, siz yapabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün sizin için sinir bozucu bir gün olabilir. İletişim her seviyede engelleniyor. Sevdiğiniz kişiyle konuşmak için endişelisiniz, ona bir türlü ulaşamıyorsunuz. Belki telefonunda bir arıza olabilir. E-postayla iletişim kurmayı deneyin. Evrenin size karşı komplo kurduğunu hissediyorsunuz. Sevgiliniz kısa süre içinde sizinle irtibata geçecek ve yeniden bir araya geleceksiniz.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün kendinizi iyi hissetmek için her zamankinden çok çabalıyorsunuz. Hafif karın ağrısı veya baş ağrısı yaşayabilirsiniz. Endişelenmeyin. Yarın sabah uyandığınızda hiçbir şeyiniz kalmayacak. Birileri rahatsızlığınız nedeniyle, size yiyecek veya içecek konusunda yardım etmek isteyebilir, ancak siz bu yardımı kibarca reddeceksiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün bir şakacı ve oyuncusunuz. Romantik partneriniz eğlence dolu ruh halinizi takdir edecek. Her zamanki rutinin dışına çıkarak eğlenceli bir gün planlayacaksınız. Akşam yemeğinden ve bir filmden ziyade, öğle yemeği sonrası bir müzeye veya sanat galerisine gidebilirsiniz. Son zamanlarda çok çalıştınız. İlişkinizi canlandırmak için elinize geçen fırsatlardan yararlanın.

27.04.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.