Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 27 Mart 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 27 Mart 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün toplumsal bilincinizi yükseltmek için gereken enerji mevcut. Bağlantılarınıza ve insanlığa karşı sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. Yapmak istediğiniz yardım için biraz zaman ya da para ayırmayı düşünmelisiniz. Bu dürtüleri hissediyorsanız, onlarla ilgili hareket etmekte tereddüt etmeyin!

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün gururunuzu yutmanız ve bir başkasının kontrolü altına girmeniz istenebilir. Bu sizin için zor olacak. İtaat etmek için iyi nedenlerinize odaklanmaya çalışın. Tempolu bir yürüyüş yaparak hayal kırıklığınızı ortadan kaldırın. Başka bir kaynaktan güzel haberler almayı bekliyorsunuz. Bu da sizin sakinleşmenize yardımcı olacak. Bu gece bir grup destekleyici arkadaşla rahatlayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugünkü enerji günün güzel geçeceğini söylüyor. Satın alma isteğiniz varsa, bunu biraz erteleyin. Karar verirken iyi düşünün. Aynı istek yarın da geçerli olursa, o zaman bunun için sonuna kadar gidebilirsiniz. İş yerinde bir çatışmanın ortasında iseniz, taraf tutmamaya çalışmalısınız. Düşüncelerinizi bilmek isteyenler, biraz zamana ihtiyaç duyduğunuzu belirtin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün havada tutku ve romantizm var. Bu yüzden, bu harika atmosferi en iyi şekilde kullanmalısınız. Herkes şenlikli bir ruh halinde görünüyor. Yakın hissettikleriniz ve sevdikleriniz için derin bir şükran hissediyorsunuz. Özel biriyle yakınlaşmak için eve erken gitmeyi düşünebilirsiniz. Bugün hislerinizi paylaşma konusunda ekstra açık olduğunuzdan emin olun.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün bir aile üyesinden bazı üzücü haberler alabilirsiniz. Bir an için sarsılabilir ve sarılma ihtiyacı duyabilirsiniz ama bunu düşünmek için zaman ayırdığınızda, bazı şeylerin ilk göründüğü kadar rahatsız edici olmadığını fark edersin. Herhangi bir işlem yapmadan önce tüm gerçekleri aldığınızdan emin olun. Bu durumda doğru olanı yapmak için emin olmak istersiniz.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün her şeyi yapma arzunuza fiziksel sınırlamalar getirmelisiniz. Görevlerinizi bitirirken hastalanma riskini ortadan kaldırmaya çalışın. Özellikle yapmanız gereken ev işleri konusunda yardım almaktan çekinmeyin. Bekleyebilecek konuları mutlaka erteleyin. Sağlığınız her şeyden önce gelir!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün, bir arkadaşın aslında ruh eşiniz olduğunu anlayabilirsiniz. Sosyal etkinliklere katılarak çok zaman geçiriyorsunuz ve birbirinizden ne beklediğinizi anlıyorsunuz. Şefkat seviyeniz açık görünüyor, ama bunu kelimelere dökmeniz gerekiyor. Cesaretinizi toplayamazsınız, düşüncelerinizi bir hediye ile ifade edebilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün yalnız ve sessiz kaldığınız anlarda, ne kadar şanslı olduğunuzu düşüneceksiniz. Ailenizle geçireceğiniz zaman ile yalnız kalma arasında kararsız kalabilirsiniz. Şimdilik, huzurun ve sessizliğin tadını çıkarın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün sıcak ve hassas bir doğaya sahipsiniz. Özellikle başkalarının duygularına odaklanmış hissedebilirsiniz. Romantizm, aklınızdaki diğer şeyler gibi size çok uzaktır. Kıyafet için alışveriş yapıyorsanız, zengin ve lüks kumaşlara ilgi duyabilirsiniz. Bu tutkulu tarafınızı şımartmaktan çekinmeyin. 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün zorlu bir gün olabilir. Arzularınız birbirleriyle çelişebilir. Bir yandan kariyeriniz için zorlanıyor ve işvereninizin taleplerini yerine getiriyorsunuz. Diğer tarafta sevdikleriniz sizi özlüyor ve sizinle daha fazla vakit geçirmek istiyor. Kolay bir cevap yoktur, ancak işinizde daha başarılı olmanın yollarını düşünmek isteyebilirsiniz, böylece sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirebilirsiniz.

Melek tarotu

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, iş yükünüzün son birkaç gündür artmış olması adil görünmüyor. Yapmanız gereken normal görevleriniz devam etmiyor, patronunuz yeni bir bütçe belirlemenizi ve bir teklif hazırlamanızı bekliyor olabilir. Başkalarının yardımını alabilirsiniz. Eğer yapamıyorsanız, aileniz ve sevdiklerinizle geçireceğiniz zamandan ödün vermeden, yapabileceğinizin en iyisini yapın. 

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, geçtiğimiz birkaç aydır aşırı derecede meşguldünüz. Ofiste fazla mesai yaptıktan sonra saat kaç olursa olsun, arkadaşlarla dışarı çıkmaya özen gösterin. Böylece, günü mutlu bitirmiş olursunuz. Özel biri ile biraz yalnız zaman geçirmeniz gerekebilir. Muhtemelen partneriniz sizi özlüyor ve sizinle samimi bir akşam geçirme fırsatı kolluyor olabilir.

27.03.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.