Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 27 Kasım 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 27 Kasım 2018

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün gezegenler sizi yeni hedeflere ulaşmak için eski hedeflerinizden kurtarmanın ümidiyle sarsıyor. Bazı konular hakkında şüphe duyuyorsunuz. Olabilecek en kötü şeyleri düşündüğünüzde, kafanızı taktığınız şeyin gerçekten önemli olmadığını fark edeceksiniz. Tüm olumsuz düşünceleri arkanızda bırakıp yeniden başlama zamanı.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, sorunlarınızı çözebilecek tek kişi siz değilsiniz. Sizi anlayabilen insanların olduğuna inanın. Size yardım etmek isteyenler var. Ancak, şüpheci tavrınız bu insanlara yakınlaşmanıza engel oluyor. Bugün bu durumu aşmak için çaba gösterebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün gecikmelerin daha sık meydana geldiğini fark edebilirsiniz. Beklediğiniz bir şey yine gecikiyor. Bu bir sipariş olabilir. Sakin ve soğukkanlı bir mizacınız olsa bile, biraz irkilmeye başlıyorsunuz! Endişelenmeyin, hepsi kısa sürede çözülecek.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün dışarı çıkın ve hareket edin. Enerjinizi açığa çıkarmak için doğru zaman. Kendinizi yeniden canlandırmak için bir yol bulabilirseniz, hayatınızı büyük ölçüde zenginleştireceksiniz. Gününüzü iyi değerlendirin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, gününüzü çocuklarınıza veya partnerinize ayırmanız gerekebilir. Onlara hak ettikleri ilgiyi gösterecek zamanı bulmanın zor olduğunu düşünebilirsiniz. Her halükarda, sizden beklenen ilgiyi karşınızdakine gösteriyorsunuz. İç gerginliği gidermek isterseniz, önümüzdeki birkaç hafta içinde yaptığınız seçimlere dikkat edin.

Melek Tarotu

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bir arkadaş veya aile üyesi ilişkinizi yavaş yavaş zehirliyor. İkiniz arasındaki yanlış anlaşılma, uzun vadede nihayetinde faydalı olacaktır. İlişkilerinizdeki belirsizlik artık sizi rahatsız etmeye başlıyor. Bugün söz konusu kişiye bir mesaj atabilirsiniz. Sonuçları memnuniyet verici bulmanız muhtemeldir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, son zamanlarda tam bir sosyal kelebeksiniz. Şu an içinde bulunduğunuz evre için, büyük miktarda enerji gerekiyor. Yeni tanıştığınız insanlardan birkaç kişiye ilgi duyuyor, bazıları tarafından da rahatsız ediliyorsunuz. Özellikle, biri bugün gerçek kaygıya neden olabilir. İki seçeneğiniz var. Ya yeni arkadaş grubunuzu tamamen terk edecek ya da sana sorun çıkartan kişiyi hayatınızdan çıkaracaksınız.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Bu yüzden stresli durumlar meydana gelmeden önce, onları önlemeye çalışın. Eğer yapabiliyorsanız, kendinizi kalabalıktan ayırın ve işinizi yapmaya çalışın. Zihninizi önceliklerinize odaklayın ve tartıştığınız kişilere çok fazla kredi verdiğinizi anlayın.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bu sabah kara bulutlar altında olduğunuzu hissederek uyanabilirsiniz, ama kötümser tarafınızın gününüzü ele geçirmesine izin vermeyin. Endişeler sizi kuşatmış olabilir ancak, odaklanabileceğiniz pek çok olumlu şey var. Neşeli insanlarla bir araya ruh halinizi iyileştirebilirsiniz. Etrafınızı sizi güldüren insanlarla çevirin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün aşırı duyarlı olabilirsiniz. Uzun vadeli projelerin bitmeyeceğinden şüphelenmeye başladığınızda kendinizi çok huzursuz hissediyorsunuz. Birkaç ay önce üzerinde çalıştığınız projeyi tamamlamak için başkalarının önerilerinden faydalanabilirsiniz. Bu öneriler sizi doğru yönde yönlendirecektir.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, geleceğiniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabilmek için çalışmanın önemini anlıyorsunuz. Bugün bağlantılarınızı kullanarak yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Birkaç yardım çağrısı yapın ve geri dönüşlerin nasıl işe yarayacağını görün.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar,  kafanızın karışık, dikkatinizin de dağınık olduğu bir dönemdesiniz.  İyi haber şu ki, tüm planlarınız şimdi bir araya geliyor ve her şey aksamadan ilerliyor. Bazı kıskanç gözler, ayaklarınızın üzerinde durmanızı ve ilerlemenizi engellemeye çalışıyor. Onlara dikkat edin. Bu dönemde eğlenceyi hayatınıza entegre etmek önemlidir, fakat aynı zamanda dengeyi korumanız da gerekir. Eğlenirken gözünüzü dört açın.

27.11.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.