27 Kasım 2017 Pazartesi günlük burç yorumu belli oldu. Astroloji ile ilgilenenlerin merakla beklediği yeni haftanın ilk gününe ait olan 27 Kasım burç yorumları Yüksek Topkular’da !

yeni-burc-yorumlari

Günlük burç yorumları 27 Kasım 2017

KOÇ BURCU

Bu haftaya biraz daha içe dönük enerjilerle başlayabilirsiniz. Düşünceleriniz biraz daha ciddi ve karamsar olabilir. Eğitim, iş, kariyer, hukuksal konularda bu hafta ciddi görüşmeler ve yazışmalar içerisinde olabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Bu hafta başında arkadaş ilişkileri ve sosyal konularda biraz daha sanatsal ve romantik kavramlara çekilebilirsiniz. Bu anlamda daha rahat enerjiler olacak. Hatta hoşlandığınız kişiye aşkınızı ilan edebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Bu hafta başında kariyer, iş ve genel sorumluluklara odaklanabilirsiniz. Her türlü zihinsel faaliyette durgunlaşma ve yavaşlama olabilir. Karar vermekte zorlanabilirsiniz, özellikle sözleşme veya anlaşma imzalarken son derece dikkatli olmalısınız.

YENGEÇ BURCU

Bu haftaya romantik başlıyorsunuz. Sanatsal yetenekleriniz, yaratacılığınız, hisleriniz ve sezgileriniz son derece güçlü. Herhangi bir arkadaşınız sizden yardım isteyebilir, görüşlerinizi almak istebilir. Onun dışında sağlığınızı ihmal etmeyin.

ASLAN BURCU

Bu hafta aşk, yaratıcılık, sanat ve spor konularına daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Haftanın başında ise içe dönük enerjiler var. Zaman zaman zorlanmalar mümkün. Ancak bu zorlanmalar ve sıkıntılar uzun sürmeyecek.

BAŞAK BURCU

Bu hafta aile içi ilişkilerinize önem vermek isteyebilirsiniz. Bugün bulunduğunuz ortamlarda değişiklikler yapmak, yaşadığınız mekanlarda güzellikler yaratmak isteyebilirsiniz. Özellikle evinizin dekorasyonunda değişiklikler yapabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Geçtiğimiz hafta özellikle ilişkiler ve parasal kaynaklara daha fazla odaklanmıştınız. Bu hafta ise yakın çevreniz, akrabalar, komşular, iletişim, ulaşım, seyahat gibi kayramlarla ilgili etkiler daha fazla hayatınıza dahil olacak gibi gözüküyor. Bugün ise mesleki konulara daha fazla odaklanabilirsiniz.

AKREP BURCU

Bu haftaya biraz daha romantik başlayabilirsiniz. Romantik beklentileriniz ve istekleriniz hafta başında artabilir. Ayrıca sanatsal olarak da yaratıcılığınız yüksek olabilir. Bugünlerde yediklerinize dikkat etmenizi öneririz.

YAY BURCU

Bu hafta hem ilişkilerde hem de maddi konularda şanslısınız. Bugün ise ev, yuva ve aile konularında hassasiyetiniz artabilir. Biraz da içe dönük olabilirsiniz. Ama bu içe dönüklük durumu çok uzun sürmeyecek.

OĞLAK BURCU

Bu hafta başında yalnız başınıza yapacağınız işler, düzenlemeler, planlar, programlar veya projeler artabilir.  Bu anlamda fırsatları kaçırmamanız gereken bir gün. Yaratıcı çalışmalar için de uygun bir dönem. Bugünlerde bazı konular üzerinde biraz daha fazla düşünmeniz ve bazı konuları gözden geçirmeniz söz konusu olabilir.

KOVA BURCU

Bugün gelecekle ilgili yeni hedefler, projeler özellikle ekip çalışmaları olabilir. Bu haftanın başında özellikle son iki yıldır sizi etkileyen  konuları gözden geçirme durumunuz söz konusu olabilir. Daha fazla sorgulama yapabilirsiniz.

BALIK BURCU

Bugün kariyerle ilgili konular daha ön planda olabilir. Sorumluluklar ve görevler artabilir. Otorite ile ilgili konulara daha dikkat etmelisiniz. Yeni planlar ve projeler için ciddi adımlar atılabilir.

27.11.2017 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum panelinden bizlerle paylaşabilirsiniz.